Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
    Pa nista posebno za toliko epizoda, to vidis u jednom filmu nekog velikog majstora.
    Imam ja lika koji se bavi sa ovim cinematography, ne znam kako kod nas ide rijec, u vlogovima. Kako lik razmislja to je bolest. Bas onako sok.

    Ako se ne varam Skorseze je jedan od najboljih po pitanju ovoga.
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Pa ne bas to
      E odgledao sam na kraju ipak CELU prvu epizodu ...
      Bem li ga mora prica jos malo da se razvije da bih mogao da ocenim, ali nije neki specijalan utisak ostavila na mene ...
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Fear the Walking Dead

        Spoiler
        ali lik u boleru ne znam prosto ko mi je iritantniji,strašno,cela ekipa mi je samo da poželim da ih što pre popaju
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Popravio se Suits poprilicno u poslednje 3 epizode

          Tacno sam znao da ce u 10-oj epizodi nesto zakuvati, da cekamo januar za nzastavak
          sigpic

          Comment




          • Vjerovatno ga je ovo i zivota kostalo
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Sad naleteh na Fear drugu epizodu, kopka me ... vuce da je pogledam ... pogledacu.
              Ako nista, zombiji su uvek zanimljivi
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Jebem ti TD

                Odgledah konačno finale druge sezone i jebeno me iznerviralo što nisu ostavili u životu Raya.. Na kraju sam se rasplakao jebem mu mater

                Comment


                • Meni ovaj Fear the walking dead i nije nesto Mozda sam ocekivao previse...ne znam


                  Inace jel poceo neko da gleda Narcos, novu Netflixovu seriju??? Ako jeste, nek pise...kotira se jako dobro

                  sigpic

                  Comment


                  • Kotira se jebeno dobro mislim mozda cak i najbolje od svih serija.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Mud odlican. Kakav je Metju postao glumac to je nevjerovatno, strasna transformacija.


                      Dobra je, milo mi je sto je fokus i dalje na pocetke, da vidimo sav taj haos kako je nastao. Narkoman odlican glumac.
                      Dobar je mali, ali trenutno mi je najgotivniji lik nerd-debeljuca.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Jedva cekam, 27.09. pocinje nova sezona

                        Uvodne scene Bron/Broen 3.sezona
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Fantasticna prva epizoda. Niko nije dobar kao Netflix.

                          http://www.imdb.com/title/tt2707408/
                          sigpic

                          Comment


                          • Evo i ja pogledao prvu ep Narcosa

                            Dve reci: MAESTRALNO!!!!!!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • Znaci dobra je serija?
                              Gledala sam trailer i izgledalo mi je bas dobro...dakle, jos jedna koja se dodaje na listu
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Sve sto uradi Netflix je za sad minimum pa dobro, ali House of Cards, Daredevil i evo sad Narcos posle ove prve epizode(ako znacajno ne padne, u sta ozbiljno sumnjam) su ipak nesto posebno. Izbace ljudi cijelu sezonu odjednom, da se ne patis iz nedelje u nedelju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X