Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja sam se zbog te serije Složna Braća plašio kao mali. Kada Nele Krajlić priča vesti gleda direktno u tebe, i ja nisam smeo da gledam seriju kada on priča vesti.

    Sramota da niko ne pomene Žikinu dinastiju i Sekula se ženi
    Last edited by Lord Aleksoni; 26-03-15, 21:17.

    Comment


    • Originally posted by AIRBORNE View Post
      Ja definitivno imam neka sizofrena cepanja...
      Gro serija pomenutih meni se ne dopada, evo recimo TLNadrealista su mi top class a recimo "Slozna braca" nista posebno.
      Pa onda serije `90-ih na ovamo iz kuhinje porodice Pavic... ajde moze "Bolji zivot" ovo ostalo sve u jarak
      Cim vidim/osetim neko "fuserenje" po nekoj mojoj viziji, interes mi pada rapidno i momentalno, sa nikakvim sansama za popravljanje utiska.
      Grozim se takodje serija za sve uzraste, gde moze da gleda unuk sa bakom a deda sa zaovom... i svim tim rodbinski relacijama
      Apsolutno podrzavam, Bolji zivot je jos i nekako mogao da prodje, sve posle su ocajne serije, sa tako praznim dijalozima i besomucnim ponavljanjem istih recenica, takve serije se nikad nisu gledale kod mene u kuci.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Ser Aleksa View Post
        Ja sam se zbog te serije Složna Braća plašio kao mali. Kada Nele Krajlić priča vesti gleda direktno u tebe, i ja nisam smeo da gledam seriju kada on priča vesti.
        Sramota da niko ne pomene Žikinu dinastiju i Sekula se ženi
        Hahaha e Leksa Leksa

        Ja se evo setio dve, ne kazem da su vrhovi po kvalitetu ali meni su kao puter na vruc `lebac
        "Više od igre" i "Kazneni prostor" zbog Brstine kojeg obozavam, dobro malo i zbog Isidore (malcice mi bila zgodna)
        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

        Comment


        • Originally posted by Ser Aleksa View Post
          Ja sam se zbog te serije Složna Braća plašio kao mali. Kada Nele Krajlić priča vesti gleda direktno u tebe, i ja nisam smeo da gledam seriju kada on priča vesti.

          Sramota da niko ne pomene Žikinu dinastiju i Sekula se ženi
          Оверејтед.
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Улепша ми дан!!!

            Comment


            • Ihaaa kako sam ja zakrzljao po pitanju domace kinematografije. Od serija sam pogledao jedino Porodicno blago.. od prve do poslednje epizode, onda kad se emitovala. Naravno, cuo sam i za ove ostale ali sam sve zajedno odgledao nekih 20 minuta

              Sto se filmova tice, tu sam jos gori. Gledao sam Kengura jednom kad je izasao, jer su ga dijelili uz novine, pa se eto nasao i u mojoj kuci Evo bas sad pokusavam da se sjetim jesam li jos neki domaci film odgledao.. gledao sam Mrtav ladan, ali nesto na preskoke, tako da ni njega ne mogu da racunam.

              Comment


              • Originally posted by Powerslave View Post
                Sto se filmova tice, tu sam jos gori. Gledao sam Kengura jednom kad je izasao, jer su ga dijelili uz novine, pa se eto nasao i u mojoj kuci Evo bas sad pokusavam da se sjetim jesam li jos neki domaci film odgledao.. gledao sam Mrtav ladan, ali nesto na preskoke, tako da ni njega ne mogu da racunam.


                To moras obavezno! Kengur, Munje, Maratonci, Mrtav ladan je samo krem! Meni licno. Rane, Lepa sela, Do koske, Profesionalac, Balkanska pravila ne mogu da kucam sada sve .
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Eeee vidis, zaboravih Maratonce. Njih sam gledao nekoliko puta

                  Imam blokadu kad su u pitanju domaci "mafijaski" i ratni filmovi. Ne bi ih pogledao ni da mi plate. Dje god ima nekakav nadrkani "kriminalac"... jos ako je radnja smjestena u "lude devedesete"... alergican sam na to. Isto tako sam alergican na "rat u Bosni" filmove, filmove o bombardovanju itd itd. Ne mogu. Mogu jedino da gledam komedije.

                  Comment


                  • Imam ideju mozemo da krenemo sa citatima iz filmovima,serija domacih koji se vama svidaju ..evo sta mi prvo palo na pamet - Profesionalac
                    kada B.Todorovic kaze : nisu knjige debele svinje su debele a knjige su obimne
                    GIFSoup

                    Comment


                    • Strasna bi ova poslednja epizoda TWDa, ali nekako je uvijek tako. Oboreni svi rekordi gledanosti u Americi, najgledanija serija svih vremena, vec je jasno da izlazi sesta sezona u oktobru, a scenaristi su rekli da Rika vide i u 10. sezoni. Mogu oni ovako jos 15 godina, posebno sto imaju nenormalnu gledanost.

                      Jos jednom se pokazalo da Rik drzi seriju trenutno i meni je glavni razlog sto i dalje gledam, odlican mi je i Morgan i poslednja scena je bas sabila. Poslednji put kad su se Morgan i Rik sreli Rik je bio najnormalniji covjek na svijetu, a Morgan potpuno psiho, zamijenise uloge.

                      Inace izasao teaser i za spin off, serija ce se zvati Fear the Walking Dead(preglupo) i pratice potpuno drugu grupu ljudi na drugom kraju Amerike. I tako TWD moze cijele godine da pici na TVu maltene, spin off krece na ljeto.

                      sigpic

                      Comment


                      • Meni je za jedno finale sezone epizoda bila predosadna ali slazem da su zadnjih 5-10 sekundi izvadili stvar .
                        sigpic

                        Comment


                        • Gotovo sam bio siguran da je Glen konacno gotov, ali ne on se opet izvukao Boga pitaj kako, smara vec. Inace evo vec 2 sezone sve hocu da batalim gledanje TWD ali ne vredi kad odgledam finale sezone ne mogu docekati sledecu

                          Comment


                          • Vrhunska transformacija





                            Zanimljiva paralela

                            sigpic

                            Comment


                            • Nista bez Waltera. Kako je to mocan lik kada je opusteno, onako mekano, bez da se oznojio, postao reper za sve ...
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Rik je uvek bio tata za sve u TWD. Pored njega gotivio sam i Derila. Jel on jos uvek "ziv"?
                                Inace, uvek je bilo nesto tipa, "Ova epizoda smara, ova je ok, ova opet smara. E znaci prestajem da gledam TWD". I onda dodje finale sezone, i to nekih 10ak minuta gde se izdesava sve i svasta, gde ti faca bude () i nastavis da gledas dalje. Sva sreca prestah na vreme da gledam...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X