Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Grlom u jagode
    Ali Radmilovic u pricama iz radionice je NEPREJEBLJIV
    Opasno volim Zaboravljene.
    Od ovih posle raspada svi smo zaboravili na Otvorena Vrata. Tu se "cepam" koliko god puta gledao
    I naravno Jovanovica kao Drakceta obozavam. Tu inace prosecnu seriju sam gledao samo zbog njega i njegovih scena
    Last edited by Sandugp; 25-03-15, 21:21.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Kamiondzije i ponovo voze, Surda, Otpisani i njihov povratak, Velo misto, Zaboravljeni, Pozoriste u kuci, Kuda idu divlje svinje, uz Grlom u jagode koje je Sandu pomenuo, to su kao neki klasici.

      Propustio sam nesto garant, ali dzaba, Sivi dom masu jaci od svih meni.

      Djeknu namjerno nisam stavio, to je bas posebna kategorija za mene, suva genijalnost.
      sigpic

      Comment


      • Kuda idu divlje svinje je klasika
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Like je samo za Grlom u jagode, ovo ostalo sam izbegavao.
          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Nisi gledao otvorena vrata? Ti ne znas sta si propustio u zivotu
            Sad se setih i istorijske "Vuk Karadzic" gde je odlicno opisana Srbija u doba Prvog i Drugog srpskog ustanka ....
            Last edited by Sandugp; 25-03-15, 21:25.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • OT je genijalnost, ali ona prva verzija, ne ovo sad sranje.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Nisi gledao otvorena vrata? Ti ne znas sta si propustio u zivotu
                Priznajem nisam. Svi oko mene kada se prvi put prikazivala su shizili za njom... ja nisam, ne znam ni zasto tako je i danas kada vidim reprizu.
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  OT je genijalnost, ali ona prva verzija, ne ovo sad sranje.
                  Ovo sada ako mi verujes nisam ni gledao, mada su glumci (skoro svi) isti. To je slicno kao sa Grujicom, verovatno je scenarist drugi lik (mada nisam siguran) jer nisam ni pratio, tj gledao sam nesto malo i nije mi se svidelo (mozda pola jedne epizode)... pa je zato sranje...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Otvorena vrata je jedna od retkih serija tog vremena koja je bila genijalna, pored mora Srecnih ljudi i ostalih gluposti, ono je bilo pravo blago.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ja sam pogledao jednu epizodu ove nove verzije, i to cisto zbog Dragana Jovanovica koji se ponovo pojavljuje kao "Zuca", samo je sad postar...
                      Inace, stara verzija ne moze da se poredi sa ovim novim epizodama. Mnogo je bolja, mnogo...
                      Last edited by z0La; 25-03-15, 22:01.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment




                      • Nasao sam juce neke stare cd-ove sa ovim budalama Jos uvijek rade, pa cu taman veceras da spicim nekoliko epizoda Nisam ih gledao sto godina

                        Comment


                        • Verovatno ima veze s tim u kojem me je uzrastu uhvatila, ali meni je najbolje od svih domacih legla Ljubav, navika i panika.

                          I ja Otvorena Vrata nikad nisam gledao, zapravo nemam pojma ni kada i gde se ona prikazivala? Kapiram jedino da sam bio bas klinac tad i da su je bas retko reprizirali (ako i uopste). Sad mi krivo, jer sam iz tih nekih prica sve nekako kontao da je to isto nesto tipa Srecni Ljudi, Bolji Zivot i sl. pa me nije nikada zaintrigirala. Sad cu bar znati da bacim pogled, ako se ukaze prilika.

                          Comment


                          • Srecni ljudi i Bolji zivot ne mogu da se porede. Za mene je prva obicno sranje i ako ima par prejakih likova (Scepan, Popara, Lune). Sto se Porodicnog blaga tice samo Bogoljub . A i donekle Glogovac.

                            Zaborivili ste Gore-dole, gorke plodove, pa i Moj rodjak sa sela je meni veoma dobra. Pogotovo ako se sagleda istorija serije.. Rode su prejake samo su usrane na kraju. NE znam jel iko gledao Urotu, Hrvatska serija, meni bila simpaticna zato sto nismo imali nista slicno, ubijanje vremena.

                            Sto se komedija tice, Ono kao ljubav jeste dobar i gotivio sam je, ali smo tu iskopirali sve moguce strane serije. Ono sto je meni nekada bilo vrhunsko jeste Pozoriste u kuci sa Djuzom. Crni gruja je bio dobar zbog Pejakovica a i mnogo je jacu ulogu imao Boris tu nego Sergej. Lud, zbunjen je bio ok tj stare epizode su vrh nove sranje. Bitange i princeze ista prica.
                            Sivi dom, Grlom u jagode, Zaboravljeni su bas bas posebne!

                            Ne mogu da se setim jos jedne serije Bosansko/Hrvatska lik je pandur i sva sranja se desavaju u njegovom bloku jel se seca neko?! Simpaticna serija ubijes vreme.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Aaa ljubav,navika i panika do jaja. kidacka serija po meni, dinamika na n-ti, glumci vrh. po modernom kalupu radjena veoma uspesno secam se da je neka inostrana priznanja dobijala. Sto se mene tice otvorena vrata, sivi dom i zaboravljeni
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Што се тиче тих старијих серија (ове што је Владан набројао), све су предобре. Али Камионџије су мени можда и најбоља серија коју сам икада гледао (уз Мућке).
                                Ту серију људи гледају површно. Као добру комедију, смеју се на пар фазона и сцена, али уопште не примећују глуму у њој. Јер та глума Чкаље, Паје, Радмиле Савићевић па онда и скоро непознатих ћалета и Илинке, је фасцинантна. Детаљи у тој серији су мени у ствари и најсмешнији а тврдим да нема ни једног човека који је лоше одглумио.
                                Камионџије поново возе је за степен испод првог дела.

                                Неко је споменуо серију Вук Караџић, само кажем човеку свака част. Јесте и она предобра а не бих је се никада сетио.
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X