Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi dajte gomilu nekih serija da izlistam trejlere i review-ove, naravno visokokvalitetnih i po mogucstvu da je izaslo nekoliko sezona a idealno da je serija vec zavrsena.

    Posle Farga ostala je velika praznina, plasim se da po kvalitetu necu moci u skorije vreme da je zamenim
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • Originally posted by prskaj View Post
      Ljudi dajte gomilu nekih serija da izlistam trejlere i review-ove, naravno visokokvalitetnih i po mogucstvu da je izaslo nekoliko sezona a idealno da je serija vec zavrsena.

      Posle Farga ostala je velika praznina, plasim se da po kvalitetu necu moci u skorije vreme da je zamenim
      A reci prvo sta si gledao i koji zanr
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Je l' gledao neko seriju Broadchurch?
        nisam videla da ste je komentarisali, a mozda mi je i promaklo
        Meni je prva sezona dobra. Britanska produkcija, odlicni likovi i Tennant u glavnoj ulozi i jos jedan veliki plus je sto serija izgleda prelijepo. Druga sezona je krenula, ali cekam da se zavrsi da bi poceo. Za prvu svakako preporuka



        Sto se tice Getsbija. Ne znam hocu li ga gledati jer mi je malko predugacak.. znam pricu pa se bojim da ce mi biti dosadan.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Je l' gledao neko seriju Broadchurch?
          nisam videla da ste je komentarisali, a mozda mi je i promaklo
          Over here, serija je po meni vrlo dobra.Zanimljivi i dobro razradjeni likovi i tema koja se bavi drustvom, solidna prica i gluma, odlicna atmosfera, malo predvidljiva i sa par klisea preko kojih moze da se predje.Meni barem nije smetalo, kraj je malo bled i nije bas originalan.Glavne uloge su meni pun pogodak.Za mene je serija bilo pravo osvezenje kada sam gledao letos.Ima par dodirnih tacaka sa Jagten-om.Procitao sam na net-u da su primenili isti koncept kao i danska serija The Killing.Zavisi od tebe da li hoces da gledas more of the same ili ti je dosta sto si pogledala The Killing.

          Slejvara posto si citao knjigu rekao bih ti da ne pogledas film, samo ces se razocarati.

          Evo par predloga za prskalicu.

          Mad Men, Boardwalk Empire, Justified, Deadwood, Rome, House of Cards, Hannibal, Luther i It's Always Sunny in Philadelphia.Mozda bi mogao nesto i sa moje liste da pokupis posto imam par preporuka za sledece serijeexter, The Shield i Oz.Dexter-a sam igrom slucaja pogledao petu sezonu na Fox Crime pre par godina i planiram da pocnem iz pocetka u skorije vreme.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Je l' gledao neko seriju Broadchurch?
            nisam videla da ste je komentarisali, a mozda mi je i promaklo
            Obavezno pogledaj, Vladan će ti reći isto

            Comment


            • Originally posted by prskaj View Post
              Ljudi dajte gomilu nekih serija da izlistam trejlere i review-ove, naravno visokokvalitetnih i po mogucstvu da je izaslo nekoliko sezona a idealno da je serija vec zavrsena.
              Posle Farga ostala je velika praznina, plasim se da po kvalitetu necu moci u skorije vreme da je zamenim
              Originally posted by Ricma View Post
              Mad Men, Boardwalk Empire, Justified, Deadwood, Rome, House of Cards, Hannibal, Luther i It's Always Sunny in Philadelphia.Mozda bi mogao nesto i sa moje liste da pokupis posto imam par preporuka za sledece serijeexter, The Shield i Oz.Dexter-a sam igrom slucaja pogledao petu sezonu na Fox Crime pre par godina i planiram da pocnem iz pocetka u skorije vreme.
              Evo malo serija koje ne vidis "na prvu loptu"...

              THE KILLING,(dobro nju vidis na prvu loptu i ne znam zasto sam je stavio )
              ENGRENAGES (mada mislim da sam vec preporucio ovu seriju na temi),
              THE BORGIAS,
              OLIVE KITTERIRIDGE,
              UTOPIA,
              LINE ON DUTY,
              ROMANZO KRIMINALE,
              LIFE ON MARS,
              MASTERS OF SEX,
              EL PRINCIPE,
              BORGEN,
              HATFIELDS & McCOYS...
              To je onako na brzinu napisano a i Maric je nabacao masu pa ti sada vidi...
              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • Idemo, idemo, idemo



                sutra, lako !

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  A reci prvo sta si gledao i koji zanr
                  Ma dobio sam tacno ono sto sam trazio od Marica i Airborna. U principu znam da sam mogao isto da kucam na guglu ali verujem vama mnogo, znam da cete odmah da filtrirate gluposti a pritom mozda i bacite neku Svedsku, Malezijsku, Trinidad i tobagovsku seriju, neki dragulj iz rukava

                  Jer stvarno ne znam u kom sam fazonu, moze i komedija i krimi i fantastika, trenutno mi je samo jedan uslov bitan a to je originalnost i svezina.

                  Mozda krenem i sa Bronom, verujem da bi se ti slozila sa tim , ali prvo da iscekiram Airborne-ove, deluju zanimljivo i malo poznato to mi se svidja. Od Marica mi se gleda Rome
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    Ma dobio sam tacno ono sto sam trazio od Marica i Airborna. U principu znam da sam mogao isto da kucam na guglu ali verujem vama mnogo, znam da cete odmah da filtrirate gluposti a pritom mozda i bacite neku Svedsku, Malezijsku, Trinidad i tobagovsku seriju, neki dragulj iz rukava

                    Jer stvarno ne znam u kom sam fazonu, moze i komedija i krimi i fantastika, trenutno mi je samo jedan uslov bitan a to je originalnost i svezina.

                    Mozda krenem i sa Bronom, verujem da bi se ti slozila sa tim , ali prvo da iscekiram Airborne-ove, deluju zanimljivo i malo poznato to mi se svidja. Od Marica mi se gleda Rome
                    Nisi gledao Bron?!?!?!!?!?
                    prvo to odgledaj, pa onda idi dalje, posto sam ja u poslednjih 5,6 godina bas puno serija odgledala ili ih jos uvek gledam, ali ova mi spada, pa mozda cak i u top 3
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Zavrsio sa Blindersima.Ne znam odakle da pocnem, poredio bih je najvise sa Boardwalk Empire posto imaju dosta dodirnih tacaka.Svidja mi se sto je malo dinamicnija i ''brza'' od BE.Soundtrack je odlican.Finale zbog svih desavanja za klasu bolja od ostatka sezone.Koja je navlakusa poster za drugu sezonu na kom je Hardi, covek da pomisli da ce biti jedna od bitnijih uloga kad ono skroz marginalan lik.Samo ne mogu da se odlucim koja mi je bolja sezona prva ili druga, tu su mi obe negde.

                      Mala pauza, pa za desetak dana nastavljam sa poslednje tri sezone Justified, mogao sam par meseci ranije da skontam za ovaj Popcorn.Neke serije ne bih ni skidao.Sada sam se obezbedio pa cu neke serije da pratim kako izbace epizodu, a ne da cekam kraj sezone.
                      Last edited by Ricma; 29-01-15, 09:31.

                      Comment


                      • Suits are baaaack
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Genijalna serija koja opusti coveka. Ima sta i muski gledalac da vidi pored radnje tj. scenarija verovatno imaju i zene al` u to ne ulazim
                          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                          Comment


                          • Rachel Zane

                            Comment


                            • Gde ima da pogledam novu epizodu, da li bi neko bio ljubazan da mi kaže ?

                              Comment


                              • Sta kao Ljubasine, znaru ti ?
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X