Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Znam da izbace sve odjednom, ali ja uvek sacekam prevode, mrzi me da gledam bez prevoda
    Jos nisam odgledala HoC, nikako da stigne na red
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Za ovu godinu Netflix je pretekao HBO koji je podbacio, mozda je trenutno samo AMC ispred njih.Mogu vec sledece godine da preteknu AMC posto im se zavrsio Mad Men.HBO ima 2-3 zanimljiva projekta za sledecu godinu(tu pre svega mislim na Vinyl), te tri kompanije odskacu u odnosu na druge po kvalitetu serija.

      Odlazem ja Borgen za neku drugu priliku, iskocio je Mr.Robot pre dva meseca, sada Narcos i garant ce jos neka serija do kraja godine.

      Comment


      • Ne smem ni da zamislim koliko ce Vinyl da se posprda sa svima. Bas mnogo ocekujem od te serije

        Comment


        • Završio SHIELD pre neki dan sada se bacam na True Detective prosto previše preporuka za tu seriju sam dobio mora da se ispoštuje
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            Ne smem ni da zamislim koliko ce Vinyl da se posprda sa svima. Bas mnogo ocekujem od te serije


            Ovaj lik ce ponovo da porobi sezonu i bice ponovo nagradjen Emijem.

            Olivia Wilde

            A ja nikako da krenem sa trecom sezonom Shielda, a treba da dovrsim i Dextera.

            Comment


            • Mariću treća sezona ti počinje za 20 dana
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                Završio SHIELD pre neki dan sada se bacam na True Detective prosto previše preporuka za tu seriju sam dobio mora da se ispoštuje
                Д Шилд?

                Как'и су утисци?
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Пипи Ромањоли #10 View Post
                  Д Шилд?

                  Как'и су утисци?
                  U suštini serija da opustiš mozak Nije ništa specijalno da kaže čovek da kida ali i nije toliko loša , kad bi morao da ocenim dao bi 6/10 .
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Spoiler
                    Ја сам испиздео кад је Шејн душманин убио Леманског.
                    Изневеровао скроз, престао да гледам серију и после годину дана наставио.

                    Иначе, ја све што одгледам до краја оценим на ИМДБ-у 10/10.
                    Arise, Serbia!
                    You fell asleep long ago,
                    And have lain in the dark.
                    Now wake up
                    And rouse the Serbs!


                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                      Mariću treća sezona ti počinje za 20 dana
                      Taj tres sa tim laznim imenom ne gledam.

                      Zna se ko je oridjidji.

                      Comment


                      • Gotov Robot, ostavljeno je puno "nedovrsenih" bolje receno "nekompletnih" svari, ima komotno prostora za jos jednu sezonu.
                        Ne znam da li je neko upucen sta se planira dalje?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Obnovljena je za 2.sezonu
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • ko je postavio prvi preporuku za narcos, zelim da mu se zahvalim i njegov sam vjecni duznik
                            Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                            Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                            Comment


                            • Originally posted by SinisaKun View Post
                              ko je postavio prvi preporuku za narcos, zelim da mu se zahvalim i njegov sam vjecni duznik
                              takodje, odgledao 8 epizoda za 24h sad rucak (nisam ni provalio da je 6 sati ) pa da zavrsavam sezonu
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Hljebeeee

                                Narcos
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X