Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ide trenutno najjaca sezona Homelanda od prve sezone. Bas nenadjebiva radnja
    sigpic
    "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
    AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

    Comment


    • TWD se poslednjom epizodom vraća na staru tradiciju.
      25% nečega (na početku i kraju) što će biti kao hype i ostalih 75 % praznog hoda.
      Tako je bila većina epizoda 3. 4. i 5. sezone.

      Uzgred kome se dopala serija Mr. Robot, preporučujem onima koji nisu odgledali
      nemački film iz 2014 (znači godinu dana pre Mr. Robota), Who Am I – No System Is Safe (Who Am I - Kein System ist sicher)

      Comment


      • Razmisljam da pocnem da gledam The Man in the High Castle posto vidim da su izasli skoro svi prevodi, je l' neko odgledao?
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          je l' neko odgledao?
          Samo prve dve epizode još onomad.
          Počeo sam da gledam 1000 serija, ovo ću da odbindžujem u dva dana.
          Meni je super.
          Ovi što su čitali Filip. K. Dikov roman kažu da je skroz OK.

          Comment


          • I ja gledam puno serija, ali volim da ubacim po neku novu s vremena na vreme
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Konačno završio prvu sezonu "The 100". Kroz skoro celu sezonu se vuku ti "Planinski ljudi", svi živi ih se plaše, ne daj Bože da dođu...i tako ja očekujem neke mutante sa osam pari nogu i ruku koji jedu ljudske mozgove ili šta već , kad ono prc! Poprilično sam se iznenadio...pozitivno...
              Jedva čekam drugu sezonu...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Konačno završio prvu sezonu "The 100". Kroz skoro celu sezonu se vuku ti "Planinski ljudi", svi živi ih se plaše, ne daj Bože da dođu...i tako ja očekujem neke mutante sa osam pari nogu i ruku koji jedu ljudske mozgove ili šta već , kad ono prc! Poprilično sam se iznenadio...pozitivno...
                Jedva čekam drugu sezonu...
                I meni se svideo koncept dosta realna priča Ja čekam treću sezonu izlazi u Januaru
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                  I meni se svideo koncept dosta realna priča Ja čekam treću sezonu izlazi u Januaru
                  Uuu, malo da rastegnem ovu drugu sezonu na ceo decembar i taman stižem na treću u januaru...

                  Nervira li tebe Klark? Što meni nešto ide na živce ta mala kuja...ne znam što...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Uuu, malo da rastegnem ovu drugu sezonu na ceo decembar i taman stižem na treću u januaru...

                    Nervira li tebe Klark? Što meni nešto ide na živce ta mala kuja...ne znam što...
                    Po malo me nervira u nekim momentima sa onim njenim ja sam pravedna rac palac , onaj Kancelar mi je jedno vreme žešće išao na živac
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Konačno završio prvu sezonu "The 100". Kroz skoro celu sezonu se vuku ti "Planinski ljudi", svi živi ih se plaše, ne daj Bože da dođu...i tako ja očekujem neke mutante sa osam pari nogu i ruku koji jedu ljudske mozgove ili šta već , kad ono prc! Poprilično sam se iznenadio...pozitivno...
                      Jedva čekam drugu sezonu...
                      Druga sezona još bolja.
                      Treća sezona izlazi 21 januara.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Ja sam veliki seriofil Trenutne serije koje pratim,ima ih 9,pa evo da ih spakujem u top 9
                        9. Modern Family,8. The Walking Dead,7. Agents of S.H.I.E.L.D,6. Homeland,5. Originals,4. Burn Notice,3. Hannibal,2. Supernatural,1. Grimm
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • TWD zzzzzzz fest
                          Last edited by ExEric; 01-12-15, 10:27.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Dekard View Post
                            TWD zzzzzzz fest
                            Upravo. Ocekivao sam makar od ove epizode nesto dinamicniju radnju, malo brzi rasplet i neko konkretno desavanje. Ali dzaba. Vratili su se staroj dobroj drugoj sezoni.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ja sam pratio ovu sezonu TWD ali sam batalio smara u tri lepe
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Koliko sam bio srećan kad je TWD krenuo na FOX-u pre par godina. Posle prve sezone sam bio oduševljen. Jedva čekao svaki ponedeljak da bi gledao drugu sezonu. Koliko sam se samo razočarao...izdržao sam možda do pola treće sezone.

                                Tako da svaka čast vama koji i dalje uspevate da izdržite....
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X