Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • II put je jos bolja kada se pogleda.
    sigpic

    Comment


    • Limare sada zbog tebe slusam ovo celo vece .

      sigpic

      Comment


      • Najjaca spica i najbolja pesma ikad

        EDIT: Jbt kakva serija je to bila. Nije mi dobro sad

        Comment


        • Kakva bi tek bila da nije otkazana ili makar da je dozivela III sezonu da Linc sve to lepo zatvori...

          Kult!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Baron von Eric View Post
            Kakva bi tek bila da nije otkazana ili makar da je dozivela III sezonu da Linc sve to lepo zatvori...

            Kult!
            Bila bi verovatno najbolja svih vremena. Dusa me boli i dan danas

            Comment


            • Jel neko pogledao pilot Gothama?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Baron von Eric View Post
                Jel neko pogledao pilot Gothama?
                Ja sam pocela i moram da priznam da sam zaspala na pola
                Pocetak je solidan, ali nije me nesto odusevio, cim sam zaspala
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ja sam pocela i moram da priznam da sam zaspala na pola
                  Pocetak je solidan, ali nije me nesto odusevio, cim sam zaspala
                  ahahhaha jao i ja sam zaspao pa sam morao da nastavim sutradan

                  dobro je, znaci nije do mene
                  sigpic

                  Comment


                  • Nista posebno, uglavnom upoznavanje sa glavnim negativcima sto je u pojedinim trenucima znalo da smara, to je kod mene izazvalo kontra-efekat zato sto su previse negativaca uveli u jednoj epizodi.Ne verujem da ce tako da bude u sledecim epizodama.

                    Jedna od vecih mana koja serija moze da ima je predvidljiva, jer znas da ce ti likovi da prezive.Takvih situaija je bilo u prvoj epizodi.Svidjaju mi se par tih novih likova(Harvi Bulok, Fis Muni) i tu pridodas nama poznate face(Gordon, Pingvin), imaju potencijal da naprave nesto vise.Videcemo kako ce posle da ih razvijaju.Svidja mi se kako su Gotam prikazali.

                    Nemoj se za sada puno cimati oko serije sem ako nisi fanatik Betmena.




                    The time when we realised BrBa was set in the same universe as (500) Days of Summer.

                    Comment


                    • Trailer je izgledao dobro, ali prva epizoda mi nije nista posebno, tako da mislim da cu ipak da preskocim ovu seriju.
                      Ili cu najverovatnije da sacekam da prodje par epizoda, pa da onda vidim komentare i u kom smeru ce se kretati.
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Mnogo mi je cudan Gotham... Iskarikiran mi je nekako. Verovatno cu da odgledam celu sezonu, ali iz prve epizode nisam nesto previse zadovoljan..

                        Odgledah u bioskopu Malog Budu..

                        Imajte mala ocekivanja za film i bice vam super..
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Zavrsio 1 sezonu Homelandahttp://www.imdb.com/title/tt1796960/?ref_=nv_sr_1 ,odlicna
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Jack 10 View Post
                            Zavrsio 1 sezonu Homelandahttp://www.imdb.com/title/tt1796960/?ref_=nv_sr_1 ,odlicna
                            A danas izasle prve dvije epizode 4. Sezone. Sretno sa daljim pracenjem, kamara preokreta
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by maliajnstajn View Post
                              A danas izasle prve dvije epizode 4. Sezone. Sretno sa daljim pracenjem, kamara preokreta
                              E retko koju pratim seriju u cugu,obicno razvucem na mesec,dva..a ovu prvu sezonu u 3 dana cuo sam za prekrete te,okolina uglavnom isto ceka 4tu sez.
                              sigpic

                              Comment


                              • Solidan pilot Forevera, dobra ideja. Dacu joj sansu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X