Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment


    • Rastko Pocesta

      Kako su se njega setili
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Spoiler
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • HAHAAHA Rastko Pocesta umirem HAHAHA

          Comment


          • Bes sve to, mora da se zna ko je glavni, a pesma sve govori. The Wire jeste vrh, ali daleko od toga da je B.B. mnogo ispod, stavise daleko da je i mrvu ispod :

            I da ovo umalo da zaboravim, najjaca stvar u celoj seriji je kada Dzesi nesto pocne da objasnjava Volteru, tj da se vadi i da prica sve i svasta, i onda sledi onaj pogled koji mu Volter uputi: poluotvorenih usta, skupljenih ociju i malko iskrivljene glave. E to je najjace u celoj seriji UVEK se smejem na to.
            Last edited by Sandugp; 28-08-14, 21:08.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • @Sandu mi dade šlagvort, nikada nisam voleo ovu stvar tj. nisam se pronalazio u njoj ali
              posle Breaking bad-a sam odlepio za njom.

              "AMERICA - A HORSE WITH NO NAME"



              >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

              Comment


              • http://nationalreport.net/vince-gill...-bad-season-6/

                Ortak se primio na ovo

                Comment


                • Originally posted by p4p1 View Post
                  Ortak

                  Comment


                  • Zasto mi pravis posao Ljubasine, zasto?

                    Spoiler

                    Comment


                    • Spoiler


                      Jedina zamerka za Wire mi je sto sam je gledao, mora neka amnezija da padne pa da je odgledam onako divljacki, 5 sezona za 3 dana
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by l1m4r View Post
                        Jedina zamerka za Wire mi je sto sam je gledao, mora neka amnezija da padne pa da je odgledam onako divljacki, 5 sezona za 3 dana
                        Ja zavrsavam sad prvu sezonu. Slobodno me mrzite.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Sopranos, Wire, Six Feet Under i BrBa su vodili bitku neko net glasanje je bilo u pitanju, mislim da je Wire uzela prvo mjesto ali je tada tek zavrsila treca sezona BrBa cini mi se. Meni generalno BrBa osjetno jaca, bruka koliko je detalja, koliko se mora obracati paznja na promjene ljudi u seriji, sountrack, atmosfera, dijalozi, humor, bukvalno su na sve mislili. I jos imaju dvije nenormalne epizode, koje su potpuno pomjerle granice, Fly i Ozymandias. Da ne pricam da je serija zavrsila onako kako treba da zavrsi. Ni u jednom trenutku nije izgubljena kontrola, ali Volt, Pinkmen i Gas, kakva gluma, kakvo sabijanje.
                          Sada nesto prelistavam i citam ono sto sam preskocio pa se setih epizode Fly, to je ona sa muvom jel tako? Epizoda je nenormalna priznajem, smesna do bola, vecina epizode se odigrava u vrlo kratkom vremenskom periodu. Duboka sto kazu Opasna ...
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Danas sam naleteo na prvu epizodu Lost-a na Prvoj i dok sam gledao na svakih pet sekundi mi je prolazilo kroz glavu: bullshit...bullshit...BULLSHIT... YOU ARE ALL FULL OF BULLSHIT
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • I ja sam primetio da su pustili Lost na prvoj+....

                              Sutra sam se nameracio da pogledam Legends
                              Na FOX-u je premijera u 22:00...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Nisam motordzija ali meni je "SOA" medju prvih 10/12. ikada, bas mi je legla onako po svim pitanjima.
                                Jeste da u nekim epizodama malo koketira sa "limunadom" al` opet je ona meni vrh.
                                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                                Comment

                                Working...
                                X