Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja pogledao Robota Odlican je, odlican

    Mislim da je ovo jedini pilot posle Orphan Black koji me je bas odusevio
    sigpic

    Comment


    • Eto jos jedne serije koja ide na cekanje
      Pocela sam da gledam Wayward Pines, odgledala sam 3 epizode i mnogo mi se svidja
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Robot poprilicno mistican i dobar, ali nista toliko basnoslovno kako ste ga opisali. Bolji je od vecine pilota, ali dobro mozda je to do toga da ne volim ovakve dark pizdarije, gdje se prica o teorijama zavjere bla bla bla.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Robot poprilicno mistican i dobar, ali nista toliko basnoslovno kako ste ga opisali. Bolji je od vecine pilota, ali dobro mozda je to do toga da ne volim ovakve dark pizdarije, gdje se prica o teorijama zavjere bla bla bla.
          Nemoj da me teras da vracam tvoje postove o krahu ekonomije, pucanju fudbala, jacanju Arsenala #bjez jado
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Previse dark za mene

            A svjetska ekonomija je u kurcu, odavno ja to govorim, Grci me samo potvrdjuju
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • GoT bas spoiler
              Spoiler
              Moram samo nesto da napisem nesto vezano za smrt Dzona sneznog. Da se narod ovde ne bi mnogo razocarao zavrsetkom ove sezone, jer u sustini njegova smrt je nacin da se on dovede na presto, tj da postane gospodar Vesterosa i Sedam Kraljevstava.
              To ide ovako: ako je teorija R+L=J tacna, a sigurno jeste onda je Dzon zakoniti sin princa Regara Targerijena i Lijene Stark (Nedove Sestre) - kazem zakoniti jer su se verovatno vencali pre Dzonovog rodjenja. Tako da je njegovo pravo na presto jace od Denerisinog, ona mu dodje Tetka, a prava nasledjivanja dece su uvek jaca od prava brace i sestara.
              U cemu je caka, pa u tome sto je Dzon zakleti brat Nocne Straze, i to ne samo zakleti brat vec i Gospodar Komandant. A sta kaze zakletva Nocne Straze: Necu imati zenu, necu posedovati zemlju (i sve sto ide uz to) niti cu praviti vise dece (formulisao sam ovako jer je cest slucaj da neki ljudi imaju decu dok ne stupe u Nocnu Strazu), e sada citiram: I shall wear no crowns, and win no glory, znaci polagati pravo ni na kakav tip vlasti i slave. I onda ide zavrsna recenica: Sada moja straza pocinje i nece se okoncati do trenutka moje smrti
              HA prc .... trenutak Dzonove smrti je upravo izazvao razocarenje mnogih gledalaca ove serije, ali gledaoci su ipak neobavesteni i ne znaju da ne treba da se nerviraju i kukaju, vec da se raduju. Da zrazjasnim i ja sam se nervirao i kukao, ali ne zbog Dzonove "sudbine klete" vec zbog malog Pickeca i njegove smrdljive face.
              Znaci radujte se neobavesteni! Dzon je ovom scenom razresen svoje zakletve i ako se sve bude odvijalo kako ja predpostavljam da ce se dogoditi, on ce se vratiti u zivot (nekako) i vremenom ce saznati svoje poreklo i postati Kralj. A jos je pride i Azor Ahai, ali o tome drugi put
              Ovo samo da vas malo utesim i nateram da nastavite sa serijom
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Mene su sva dogadjanja u seriji naterala da ponovo pocnem da citam knjige
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  GoT bas spoiler
                  Spoiler
                  Moram samo nesto da napisem nesto vezano za smrt Dzona sneznog. Da se narod ovde ne bi mnogo razocarao zavrsetkom ove sezone, jer u sustini njegova smrt je nacin da se on dovede na presto, tj da postane gospodar Vesterosa i Sedam Kraljevstava.
                  To ide ovako: ako je teorija R+L=J tacna, a sigurno jeste onda je Dzon zakoniti sin princa Regara Targerijena i Lijene Stark (Nedove Sestre) - kazem zakoniti jer su se verovatno vencali pre Dzonovog rodjenja. Tako da je njegovo pravo na presto jace od Denerisinog, ona mu dodje Tetka, a prava nasledjivanja dece su uvek jaca od prava brace i sestara.
                  U cemu je caka, pa u tome sto je Dzon zakleti brat Nocne Straze, i to ne samo zakleti brat vec i Gospodar Komandant. A sta kaze zakletva Nocne Straze: Necu imati zenu, necu posedovati zemlju (i sve sto ide uz to) niti cu praviti vise dece (formulisao sam ovako jer je cest slucaj da neki ljudi imaju decu dok ne stupe u Nocnu Strazu), e sada citiram: I shall wear no crowns, and win no glory, znaci polagati pravo ni na kakav tip vlasti i slave. I onda ide zavrsna recenica: Sada moja straza pocinje i nece se okoncati do trenutka moje smrti
                  HA prc .... trenutak Dzonove smrti je upravo izazvao razocarenje mnogih gledalaca ove serije, ali gledaoci su ipak neobavesteni i ne znaju da ne treba da se nerviraju i kukaju, vec da se raduju. Da zrazjasnim i ja sam se nervirao i kukao, ali ne zbog Dzonove "sudbine klete" vec zbog malog Pickeca i njegove smrdljive face.
                  Znaci radujte se neobavesteni! Dzon je ovom scenom razresen svoje zakletve i ako se sve bude odvijalo kako ja predpostavljam da ce se dogoditi, on ce se vratiti u zivot (nekako) i vremenom ce saznati svoje poreklo i postati Kralj. A jos je pride i Azor Ahai, ali o tome drugi put
                  Ovo samo da vas malo utesim i nateram da nastavite sa serijom
                  Spoiler
                  Moze i mala plava biti Azor Ahai
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Originally posted by AK47 View Post
                    Spoiler
                    Moze i mala plava biti Azor Ahai
                    O tome drugi put ...
                    To je duza prica koja mora na tenane da se isprica od pocetka do kraja, a mrzi me sada pravo da ti kazem.
                    Samo cu ti odgovoriti da moze, ali nesto cisto sumnjam.
                    Smilovacu se jednom pa cu ispricati i tu pricu, ali bice to mamutski post...
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      O tome drugi put ...
                      To je duza prica koja mora na tenane da se isprica od pocetka do kraja, a mrzi me sada pravo da ti kazem.
                      Samo cu ti odgovoriti da moze, ali nesto cisto sumnjam.
                      Smilovacu se jednom pa cu ispricati i tu pricu, ali bice to mamutski post...
                      Ma to je bila samo konstatacija,bice prilike za pricu nije sada momenat svakako
                      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                      #the return

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Ma to je bila samo konstatacija,bice prilike za pricu nije sada momenat svakako
                        I da jeste ne bih je pisao, nema sanse sada
                        A u pravu si nije, ovo malopre je bilo samo da malo ohrabrim ljude, da se ne demoralisu nacisto.

                        Pre neki dan dva drugara nisu zbog raznoraznih obaveza gledali skoro clelu ovu sezonu GoT-a i sednu kod jednog od njih dvojice kuci i odlgedaju mislim 6 uzastopnih epizoda. Odgledali oni to, i izlaze iz kuce, sretnem ih ja, oni kao popisani ... znaci bilo mi ih zao u trenutku.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Odgledao prvih 6 epizoda Vejvarda i svidja mi se u kom pravcu ide...

                          Serija je u sustini veoma zabavna, ali me zanima da li moze da se izdigne na jedan visi nivo.

                          U svakom slucaju preporucujem

                          Comment


                          • Odgledao na B92 Killer Joe-a, samo ce reci "fucked up" film. Ne kazem da je los nego cudan u pm.

                            Comment


                            • http://mashable.com/2015/07/03/kit-h...m-fb-main-link

                              Interesantan video u clanku. Sandu otac
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                http://mashable.com/2015/07/03/kit-h...m-fb-main-link

                                Interesantan video u clanku. Sandu otac
                                Nije se covek sisao, a rekao je da hoce ... pitam se zasto!?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X