Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Upravo pogledao The Grand Seduction Prvo da se zahvalim Ljubi sto je ovo predlozio

    Sjajan film, lagan, komican, sa prelepim kadrovima...moram reci da sam vecinu filma propratio osmehom, ali scena kada bakute prisluskuju telefonski razgovor 15 min nisam mogao da dodje sebi

    Jedina zamerka moze da bude poslednjih 15-ak min, ali sve u svemu jedan odlican i opustajuc film
    sigpic

    Comment


    • Da i ja sam ga pogledao prije par dana i stvarno je film fantastican
      KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

      Comment


      • Originally posted by Erik Dekard View Post
        Koji je to krs od filma.
        Bas sam ljubitelj Denzela,ali ovaj film je katastrofa i meni
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Rossonero View Post
          Spreman za veceras.

          The Equalizer
          Originally posted by Erik Dekard View Post
          Koji je to krs od filma.
          Originally posted by AK47 View Post
          Bas sam ljubitelj Denzela,ali ovaj film je katastrofa i meni
          Jel moguce da je toliko los film?

          Spoiler
          Idem dalje traziti nesto za pogledati , da se ubije vrijeme do NBA.
          Last edited by Rossonero; 17-12-14, 22:18.

          Comment


          • Dajte neki triler-akciju brzo, neku novi noviji ako moze..
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by mark it zero View Post
              Dajte neki triler-akciju brzo, neku novi noviji ako moze..
              evo ti ovaj http://www.imdb.com/title/tt2872718/?ref_=nv_sr_1

              Nisam ga gledao jos uvek, ali planiram ovih dana...trebalo bi da kida
              sigpic

              Comment


              • Pogledao Gone Girl

                Moram priznati vrlo dobar

                Iako je u pitanju napet triler, ovde je ponudjeno dosta vise od toga...brak, veliki problem svakodnevice (pod ovim mislim sacuvati ga naravno ), njegove svetle i tamne strane...kako se ljudi menjaju dok su u vezi, kako ga ne uciniti dosadnim i uobicajnim...kako ta ljubav i strast za tili cas nestanu...
                Takodje, lepo prikazano kako mediji sa lakocom manipulisu nama...daje realnu sliku nase svakodnevnice, koliko samo uticu na glas naroda, kako te o cas posla od heroja naprave zlocincem.

                Fincer kao reditelj savrsen, sve je lepo uklopio, bez praznog hoda, odlicni kadrovi, odabir glumaca, naravno tu mislim na vec ovde hvaljenu Rosamund Pike...

                Ono sto bih mogao da iznesem kao manu jeste da je nekako onaj drugi zlocin odradjen traljavo i prebrzo...imamo prvi sa toliko detalja i potrosenog vremena i drugi gde se sve zavrsi za 10 minuta....taj odnos policije prema tom zlkocinu mi je bas bio meh kao da se nista strasno nije desilo
                Takodje, malo mi je falilo onih wooow scena koje bi me sokirale, dale jos vecu misteriju, stvarao ti nekolicinu ideja u glavi dok ga uporedno gledas...

                Oduzmi, saberi, sve u svemu, zadovoljan

                8.5/10
                sigpic

                Comment


                • Vezano za "Gone Girl" :

                  Ako ima na nekoj od pijaca
                  jedan zdrav i dobar plod, bogat siderima a da nije prskan pesticidima zvanim liceri neka okaci ovde adresu tezge.

                  Hvala
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • @ AIR

                    Comment


                    • Nikad nisam smatrao da je Vilijam Ejc Mejsi strasan glumac, ali od kad ga gledam u Shamelessu to se promijenilo. Covjek nenormalno glumi i mora dobiti neku nagradu za ovo sto radi. Inace taman kad pomislim da ne moze brutalnije/bolesnije, Shameless je tu da podigne ljestvicu
                      sigpic

                      Comment


                      • Mislim da mnogi imaju takav stav prema njemu, da nisi jedini, mada je meni ok, a seriju nisam gledala
                        Eto meni skorašnje razbribrige..
                        Last edited by miloolja; 19-12-14, 00:06.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Nikad nisam smatrao da je Vilijam Ejc Mejsi strasan glumac, ali od kad ga gledam u Shamelessu to se promijenilo. Covjek nenormalno glumi i mora dobiti neku nagradu za ovo sto radi. Inace taman kad pomislim da ne moze brutalnije/bolesnije, Shameless je tu da podigne ljestvicu
                          http://www.imdb.com/title/tt0116282/?ref_=nm_knf_i1

                          http://www.imdb.com/title/tt0118749/...nm_flmg_act_75

                          http://www.imdb.com/title/tt0110722/?ref_=fn_al_tt_1

                          Ovo mora da si gledao sigurno?
                          sigpic

                          Comment


                          • Poceo da gledam Workaholics. Obecava

                            Comment


                            • http://www.imdb.com/title/tt0268978/?ref_=fn_al_tt_2

                              Evo upravo pocinje na TV1 kod nas,gledacu ga kao da je prvi put...meni najdrazi film i nikad necu zaboraviti osjecaj kad sam ga prvi put gledao,ocjena presmijesna
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X