Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vec sam pisao o tome, kamen ne cini iluziju, vec je samo osnazuje i pojacava. Njene mandze i njena vera u R Lora su glavni sastojci. Onda je u stanju da i bez kamena drzi opsenu. Sada lepo hoce da prikazu koliko joj je vera oslabila, samopouzdanje, odlucnost takodje.
    Ona je u sustini vrstan alhemicar (to se lepo vidi u knjizi) koja svojim bocicamo ko zna cega odlicno odradjuje raznorazne trikove. S tim sto naravno poseduje i znanja iz magije (krvne magije - koja je i najjaca) i jos poneke moci. U stanju je i da prorice - tj u vatrama vidi poruke koje joj njen Bog salje, samo sto ih malo losije tumaci ponekad. Tako se i zajebala za Stanisa, kada je pomislila da je on Azor Ahai.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Idemo, moze da bude i treba da bude epski, ali ce biti potrebni ogromni novci

      sigpic

      Comment


      • Deadpool mi je prejak, inace volim Rajana Rejnoldsa i bas je idealan za ulogu. Ispunio je moja ocekivanja, i u igri sam uzivao na te njegove opaske, pa tako i u filmu. Posebno je prejaka scena u taksiju kad kudi i fali Indijca istovremeno
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Idemo, moze da bude i treba da bude epski, ali ce biti potrebni ogromni novci

          To sam juce hteo da podelim, video sam u jednoj grupi u kojoj sam clan a bavi se samo ovim serijalom. Ali posle zaboravio, onda kasnije nesto razmisljam, ma to ovde retko ko - a mozda i niko nije citao, tako da sta ima da delim (znam da Powerslave jeste ali to je samo jedan covek).
          Ako se uradi kako treba i ako se uloze ogromne pare - a to je prvi preduslov da sve ispadne kako treba, ceka nas epska serija. Zavisi dosta od toga i kako ce adaptirati i sta ce od likova izbaciti (jer imamo mali milion likova - slicno kao u Pesmama Leda i Vatre).
          Optimista sam naravno, ali za sada umereni. Sacekajmo jos malo da vidimo ko radi kako i kada, ko glumi i slicno, pa onda mozemo neka konkretnija predvidjanja da bacimo.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Jel ispratio ko Blacklist ovo sto je izaslo?

            Kakvi su utisci da ostaje serija velikom magu da je napravi boljom?
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Punisher dobija takođe svoju seriju

              http://www.ew.com/article/2016/04/29...marvel-netflix

              Comment


              • Les Revenants
                http://www.imdb.com/title/tt2521668/
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Jel ispratio ko Blacklist ovo sto je izaslo?

                  Kakvi su utisci da ostaje serija velikom magu da je napravi boljom?
                  Ja sam odgledao 2 sezone. Toliko je bilo na FOX-u, a posle me mrzelo da skidam sa neta epizode. Poslednje čega se sećam je da Liz i Red beže zajedno od vlasti. I ona scena kad pokazuju one plakate za 10 najtraženijih kriminalaca i njih dvoje stoje jedno pored drugog na slikama...

                  Iskreno, da nije legende, ne verujem da bih nastavio da gledam. Drži celu seriju on sam...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • http://watchersonthewall.com/benioff...hrones-season/

                    The potential endgame for Game of Thrones is the subject of much discussion these days, with everyone wondering just how long we have left in the run of the show.

                    “We are writing the final act now,” David Benioff and D.B. Weiss tell the Hollywood Reporter in a new interview today. The showrunners address the recent talk about the show’s future, and estimate that the series will run for “10-15 more hours beyond season six.”

                    Benioff and Weiss explain, “We’re approaching the finish line. From the outset, our hope was to tell a complete story — beginning, middle and end. We are writing the final act now, and the last thing we want to do is stay on stage after the play is over.”


                    The showrunners further say, “In the beginning, we hoped that if the show worked, we’d get seven seasons to tell the tale. Seven kingdoms, seven gods, seven books — seven felt like a lucky number. The actual messiness of storytelling might not be quite that numerologically elegant, but we’re looking at somewhere between 70 and 75 hours before the credits roll for the last time.”

                    Benioff and Weiss say that they “see the upside” in Game of Thrones diverging from the source books. “[B]ook readers won’t be spoiled by what’s to come on the show, and the show audience won’t have to worry about spoilers from the unpublished books.”

                    Over at Goldman Sachs this week, David Benioff sat down for a uniquely personal interview-a talk with his father, former GS chairman Stephen Friedman. The interview covers a lot of familiar ground, such as how Benioff and Weiss got the GoT job and how he and his writing partner met, but as far as the discussion at hand, Benioff does refer to there being two seasons remaining after season 6.
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Ja sam negde citao kao bice 7. punih sezona a ova osma imace 7. ep. ali kao malo duzih...
                      U svakom slucaju vreme je da privode kraju. Strava bi bilo da su sve uklopili u 5. al` ajde, tih sedam ako kazu sedam kraljevstva ali vise me ubi ovo, jednom nedeljno na kasicicu ko neki sirup... pa onda cekas godinu dana.
                      >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                      Comment


                      • pricekaj dok izadje citava sezona, pa onda u jednoj veceri sve pogledaj

                        Comment


                        • Smara kod Blacklista to što Red zna u svakom prokletom mestu na planeti neku prodavnicu koja prodaje preukusne kolače i sa svim tim prodavcima je na prs u....
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by luka View Post
                            pricekaj dok izadje citava sezona, pa onda u jednoj veceri sve pogledaj
                            Sve sam gledalacke opcije pa i tu ispucao. Dosta je bilo, ne verujem da ce biti neki Happy End, bice neka teska klanica, krvi do kolena...
                            svaka kuca (od ove 4. glavne) po jedan preziveli

                            P.S. Cekajte bre, od Stanisa vise nema niko... a sta je sa onim malim kraljevske krvi sto ga je Ser.Davos spasao?
                            Last edited by AIRBORNE; 29-04-16, 23:39.
                            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                            Comment


                            • ma katastrofa, ja sam ludio bio jedno vrijeme, sve cekao da pocne, a nista pocet...
                              Sreca sad TWD zavrsila sezona, pocela FTHW, da se bar malo neki vakuum popuni...
                              Najdraze mu bude kad imam puno posla, pa se nakupe bar dvije epizode bilo cega

                              Comment


                              • Originally posted by saburo sakai View Post
                                Smara kod Blacklista to što Red zna u svakom prokletom mestu na planeti neku prodavnicu koja prodaje preukusne kolače i sa svim tim prodavcima je na prs u....
                                Sta mislis na ovu ideju da roknu iritantnu i da ostave seriju njemu?

                                A jebiga medjunarodni kriminalac sa pedigreom, sta si drugo ocekivao. I ja znam dje god sam bio gdje se dobro jede
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X