Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja batalio to, smara me puno.

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Hteo sam i ja da pocnem da gledam, ali mi nekako previse izgleda na fazon Vampire Diaries i slicno... Ne znam mozda gresim.
      Nije uopste na taj fazon , jeste da glume klinci glavne uloge ali je ozbiljnije od ovoga puno

      Originally posted by saburo sakai View Post
      Šta te košta da staviš,naslov filma/serije ispod linka ?? Ovako moramo da kliknemo na link da saznamo o čemu je reč
      Necu tebi u inat hocu da te mucim
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Poceo je i Homeland, veceras je bila 1.epizoda na Foxu, malo sporiji uvod, ali su skroz u toku da trenutnim desavanjima u svetu, a radnja se za sad odvija u Berlinu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Sad cu da skinem Homeland, a izasao je i Affair sa novom sezonom...dakle Showtime sa dve top serije
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            Poceo je i Homeland, veceras je bila 1.epizoda na Foxu, malo sporiji uvod, ali su skroz u toku da trenutnim desavanjima u svetu, a radnja se za sad odvija u Berlinu
            Malopre pogledao,bas mi utisak da drze korak sa svetom ,kao da su juce snimali epizodu,jeste malo sporije krenulo al ocekujem svasta u nastavku




            Inace
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Heartbreak View Post
              Sad cu da skinem Homeland, a izasao je i Affair sa novom sezonom...dakle Showtime sa dve top serije
              Affair sam odgledala 1.epizodu i odlicna je, izgleda mi da ce zadrzati nivo iz 1.sezone

              A Homeland cu gledati na Foxu ali sa zakasnjenjem od nekih sat vremena, da mogu da premotam reklame, unistili su mi gledanje serije juce
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Vracaju se Flash i Arrow, nastavlja se kidanje

                Comment


                • uskoro

                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Narcos ti jednostavno neće dozvoliti da trepneš.

                    Scena sa mačkom hahah Oberin.
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Počele nove sezone Supernatural,Arrow,Shield,Flash
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                        Počele nove sezone Supernatural,Arrow,Shield,Flash
                        Ja počeo tek sada da gledam, Supernatural je odličan Samo što ima kamara epizoda da se pogleda ali važno je da je dobro pa neću žaliti..

                        Comment


                        • Dal je moguće da taj Supernatural i dalje traje,gori su od Vengera
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Jel gleda(o) neko Ray Donovana? Nije losa serija, tj. meni je odlicna za jednu dramu, Liam Schreiber kida svaku epizodu.

                            Comment


                            • Mislio sam da ce ovo finale da me pogodi vise ili barem kao vecinu, ali stojim iza toga da je osma sezona postala tres kakav najcesce izbegavam u sirokom luku.Koliko samo fejlova u jednoj epizodi, da se ne radi o Dexteru kapiram da bi bilo ispodprosecno finale, ovako posto se radi o Dexteru kakvo ponizavanje fanova.U najmanju ruku vredjanje ljudske inteligencije kakva je osma sezona.Da se radi o drugoj seriji ovo bi bilo prihvatljivo zato sto bi bilo smesno koliko je besmisleno zato sto je tres.4 vrhunske sezone, 3 odlicne i osma sezona ovako nisko padne.

                              Comment


                              • Dobar je Supernatural skroz , ja sam se samo zeznuo što sam odgledao tipa 10 sezona za mesec dana pa mi je malo postala monotona svaka epizoda
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X