Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Jbg izvini, sad te sjebah, trebao sam strpati to u spoiler, editovacu zbog drugih ljudi ... ali steta je vec nacinjena
    Ma jok bre, opušteno...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Vezano za Sneznog, cisto nagadjanje jer nisam nista citao.

      Spoiler
      Onaj navodno nestali sin Roberta Barationa, koji je imao odnos sa Melisandre i cini mi se, bezao sa Arjom jedno vreme, nigde se ne pojavljuje, sad je Snow blizu Melisandre, kontam nije slucajno.


      Airborne, to za Johna mi izgleda nekako previse obicno i jeftino, ili je stvarno prevario zenu za vreme braka, ili nije njegov.
      Last edited by Black Mamba 24; 27-05-15, 00:10.
      sigpic

      Comment


      • @Sandugp

        Posto si procitao knjigu i gledas seriju, da li su vec sada zavrsili sa trecom knjigom?

        Vidim da u sledecoj sezoni obradjuju Gozba za Vrane i Vetrovi Zime, pa bih rekao da sa ovom sezonom zavrsavaju i Ples sa Zmajevima?

        Comment


        • GoT

          Spoiler
          Pesko Snezni i ona dronfulja sa zmajevima ce na kraju da se uzmu i da zive srecno do kraja zivota. Tj ako peskuljan prezivi pad sa kraja poslednje knjige koja je izasla. A patuljak i onaj debeli strazar ce jedini da ostanu zivi na kraju jer ih debeli pacenik previse voli da bi ih pobio.

          Comment


          • Originally posted by Powerslave View Post
            GoT
            Spoiler
            Pesko Snezni i ona dronfulja sa zmajevima ce na kraju da se uzmu i da zive srecno do kraja zivota. Tj ako peskuljan prezivi pad sa kraja poslednje knjige koja je izasla. A patuljak i onaj debeli strazar ce jedini da ostanu zivi na kraju jer ih debeli pacenik previse voli da bi ih pobio.
            Hahahaha


            E da, ovo ne mora u spobojler, jos jedno ogromno razocaranje za mene pored onog preteskog ulaska u Dornu... a to je ova arenica gde se odvijaju "gladijatorke igre".
            Prejadno, smesno.
            K`o kada ti neko prica o Old Traffordu, atmosferi, travi, tribinama pa te onda odvede tamo, a tamo

            >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

            Comment


            • To je više kvalifikaciona arena tako da ne mora da bude previše fensi mada jeste malo buđava
              Last edited by Lord Gangarić; 27-05-15, 16:10.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                @Sandugp

                Posto si procitao knjigu i gledas seriju, da li su vec sada zavrsili sa trecom knjigom?

                Vidim da u sledecoj sezoni obradjuju Gozba za Vrane i Vetrovi Zime, pa bih rekao da sa ovom sezonom zavrsavaju i Ples sa Zmajevima?
                Sada su u Plesu sa Zmajevima znaci obradjuju poslenju napisanu knjigu (petu) ... S tim sto su knjige malo hronoloski istumbane. Naime Gozba za vrane (oba dela) i Ples sa Zmajevima prvi deo se odvijaju u isto vreme samo sto obuhvataju razlicite likove U gozbi se pise o Sersei, Dzejmiju, Brijeni, Semvelu, desavanjima u Dorni i na Gvozenim Ostrvima; dok ples govori o dogadjajima vezanim za Dzona, Deneris, Tiriona, Davosa, Teona ... U drugom delu "Plesa" se radnja nesto malo pomera u napred.
                A serija hronoloski tacno odradjuje sve pa trenutno se drndaju oko nekih stvari vezanih za Gozbu i nekih vezanih za Ples (cetvrtu i petu knjigu serijala)
                Kada se ova sezona serije zavrsi trebalo bi da njom odrade sve sto je napisano. Znaci drugim recima serija je stigla knjige.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • AIR, videces u narednim epizodama "pravu arenu" I to ce da bude spektakl sa neocekivanom silom koja se iznenadno pojavljuje i resava stvar!
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by Sandugp View Post
                    Kada se ova sezona serije zavrsi trebalo bi da njom odrade sve sto je napisano. Znaci drugim recima serija je stigla knjige.
                    Znam da smo pre kometarisali za novu knjigu, i da si rekao da će izaći uporedno sa serijom. A šta misliš sad, možda nastave seriju i bez knjige a?
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Kakvi su retardi sve je moguce. Tj kakav je Martin lenstina. Ali u tom slucaju seriju necu gledati.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Meni se sve nešto čini da serija ide u tom pravcu da neće uopšte zavisiti od knjige. E sad, ljudi koji je nisu ni čitali reći će, "pfff, šta ima veze". Ja jednostavno ne mogu da zamislim seriju bez knjige....

                        Ja ne razumem zašto on već jednom ne napiše tu prokletu knjigu. Da li je moguće da se toliko olenjio jbte...
                        Ajde da nije popularna, pa da ga boli uvo, ali pola sveta čeka da je napiše i on qlira maksimalno.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Kako ne razumes, pa zbog para naravno. Prodaja knjiga je po emitovanju serije skocila ne znam ni sam koliko puta. Problem je sto je Martin mator covek, pa moze da rikne, a da ne zavrsi serijal. I sta cemo onda?
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Znaju producenti okvirno u kom pravcu ce se kretati radnja i sta ce biti sa kojim likom, seli su i razgovarali sa Martinom o tome bas zbog ovoga sto Sandu rece da moze da se desi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Kako ne razumes, pa zbog para naravno. Prodaja knjiga je po emitovanju serije skocila ne znam ni sam koliko puta. Problem je sto je Martin mator covek, pa moze da rikne, a da ne zavrsi serijal. I sta cemo onda?
                              Kapiram ja da je zbog para, ali treba podvući i granicu negde. U krajnjem slučaju, šta će mu pare ako će da rikne...
                              Šalu na stranu, prežalio sam ja tu knjigu nažalost....
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Takvi pisci kao sto je Martin oni imaju cijelu sliku u glavi od pocetka, vjerujem cak i da je napisao sljeedecu knjigu, samo se ceka da toliko skoci publicitet da se ne uzme samo 50 miliona na knjigama vec 100 miliona.
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X