Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by luka View Post
    A možda nategnem da gledamo i Siege of Jadotville uz malo sreće
    Pošto si rek'o žene u množini ne dajem ti puno šanse
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Originally posted by Jax Teller View Post
      Pošto si rek'o žene u množini ne dajem ti puno šanse
      hahah
      Žena i njena sestra... Nikad se ne zna

      Kad su žene u pitanju, uvijek pustim da odaberu. Kasnije uvijek možeš prigovarat ako ne valja film

      Comment


      • Odgledah Deepwater Horizon, odlican.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ne ici nikad sa zenom gledat film koji ima ove naznake da je zenama lose bla bla.

          Sa zenama treba gledat filmove u kojima su zene psihopate kao npr. 'Side Effects'
          To je brutalan film.

          Pogledao sad Insidious I nikako mi nije legao. Ne zato sto je los film nego sam shvatio koliko mrzim horore jbt.
          Uvek se istraumiram.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Pogledao sad Insidious I nikako mi nije legao. Ne zato sto je los film nego sam shvatio koliko mrzim horore jbt.
            Uvek se istraumiram.
            Pa što ih gledaš?
            Ja sam pogledao jedan horor u životu (ne računajući neke tužne pokušaje horor komedija) i to dok sam bio klinac s društvom i više nikad. I nikako ne razumem ljude koji uživaju u toj formi mazohizma (odgovor se sam nameće doduše). Čuj gledaš nešto što je pravljeno da te plaši.. e svašta

            Comment


            • Da se nadovezem na Bad moms. Gledao sa devojkom, na pola filma ona sama trazila da izgasimo. Zesce sranjce od filma.

              Ako hoces film koji bi zainteresovao i lepsu polovinu, pusti Knocked up.

              Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by p4p1 View Post
                Pa što ih gledaš?
                Ja sam pogledao jedan horor u životu (ne računajući neke tužne pokušaje horor komedija) i to dok sam bio klinac s društvom i više nikad. I nikako ne razumem ljude koji uživaju u toj formi mazohizma (odgovor se sam nameće doduše). Čuj gledaš nešto što je pravljeno da te plaši.. e svašta
                Ljudi cesto rade stvari koje nisu logicne I koje ne mogu da objasne, a bas takvi obrasci ponasanja nas I cine ljudima.

                Ja ih jako retko gledam a ponekad nije lose baciti oko na okultnu I paranormalnu stranu kamere.
                Al npr oni horori gde su klasicne koljacine su mi presmesni.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Devojka me smarala da su horori smesni, i onda jedno vece skinem Paranormalnu aktivnost... i od tad vise ne progovara

                  Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Uh kakav film, napokon nesto posle Whiplasha da ostavi tako mocan utisak na mene. La La Land je briljantan, za neke ce biti patetican i dosadan ali sto se mene tice ovo je bit filma kao ciste umjetnosti.

                    La La Land je film iza svog vremena i ovo mislim u najboljem mogucem smislu, Holivudu trebaju ovakvi filmovi, treba im The Artist, Whiplash, Life of Pi i La La Land da ne zaboravimo zasto je film umjetnost.

                    Kraj je fantastican, kad sam rekao da je iza svog vremena ,da je snimljen cetrdesetih ili pedesetih godina proslog vijeka bio bi to hepi ending, savrsen kraj savrsenog filma. Vidjeli smo to i ovdje, a na kraju ipak nismo. Sjajno, sjajno, remek djelo kakvo se danas sve rjedje vidja.

                    Rajan Gosling i Ema Stoun imaju fenomenalnu hemiju, sve sam im vjerovao u ovoj prici.

                    sigpic

                    Comment


                    • Aj sto zna biti zaje**no gledati horor kuci, ali ajde gledaj u bioskopu. Gledao ja Conjuring 2 u bioskopu, noge su mi se odsecale, ali bukvalno, na svaki jumpscare. Vec na pola filma sam poceo kukati sto ga u opste gledam. Ali posle svega isao bi ponovo.

                      Comment


                      • Kad smo kod tih horora slabo sam gledao neke kvalitetne u zadnjih 10 godina , mislim da je poslednji koji sam odgledao onaj The Witch i to me je iscimao do jaja
                        Last edited by Lord Gangarić; 23-01-17, 10:03.
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Uopste ne pratim nove horore. Jedino uvek ispostujem Wan-a kad izbaci film. Insidius 1 i 2, Conjuring 1 i 2. Dead Silence takodje nije los.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Još jedna legenda nas je napustila.
                              R.I.P Gorden Kaye (1941 - 2017)

                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Počivaj u miru legendo
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X