Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    http://www.imdb.com/title/tt2975590/

    A u ovom dje je raspali Aflek Betmen
    Aha. Ja sam mislio da ce tu Supermen i Betmen da se krljaju, koji ce im moj Dzoker?

    Mada to iz principa necu ni da gledam. Em Snajder rezira, em Ben Aflek kao Brus Vejn
    sigpic

    Comment


    • Moram gledat film o Betmenu, ali ce stvarno bit pretesko istrpjet Afleka. Nemam pojma za Dzokera, mada tu se ne bunim, vrhunski lik i milo mi je sto Kalan dobija priliku u Holivudu, nije ovo prva naravno, jedan odlican glumac, a bas fali dobrih glumaca mladje garde koji mogu da naslijede legende.
      sigpic

      Comment


      • Ja ne znam kako cu da gledam novi Fincherov film...

        Jedva cekam da Assfleck batali glumu. Jednostavno je mnogo los.

        Comment


        • Originally posted by Ljuba90 View Post
          Jedva cekam da Assfleck batali glumu. Jednostavno je mnogo los.
          Mogao bi i reziju usput.

          Ili ako vec rezira neka ne stavlja sebe u kasting + neka ne kopira druge filmove (primer. The Town i Heat).

          Mada najbolje da prekine sa oba posla.
          sigpic

          Comment


          • Mislio sam da sam jedini covek koji nije odusevljen njegovom rezijom.
            Jedini koji mi se svideo je Gone Baby, gone. Mada nije neki masterpiece, a i ugruao je burazera

            P.S.

            http://www.imdb.com/title/tt1924435/?ref_=nv_sr_1

            Dobra i originalna komedija

            Comment


            • Vajansi su fenomenalni, s njima nema greske

              Ali Senseless ipak bez premca
              sigpic

              Comment


              • Retko kada se u zivotu desava da vam ocekivanja za nesto budu skromna (da ne kazem nikakva) a to nesto bude toliko bolje od ocekivanog, da se osecate kao da vas je udario voz. Npr. nasa kosarkaska reprezentacija. Ni najveci optimisti sigurno nisu mislili da ce ekipa Sase Djordjevica imati putanju kakvu je imala na SP. Nekom neutralnom ljubitelju kosarke nasa reprezentacija je delovala kao ekipa koja ce se muciti u grupi i ako kojim cudom prodje grupu tu joj je kraj.

                Ivan Kavanah nije Sale Djordjevic, ali je u 90 minuta uspeo da dosegne nivo intenziteta srazmeran putu nase reprezenatacije od prve utakmice do finala protiv Amera. Pogotovo ako su vam ocekivanja bila setovana na minimum.

                The Canal (2014)



                Rupert Evans radi u filmskom arhivu, ima malog sina i naizgled skladan brak. Porodicnu idilu prekida Rupertovo nepoverenje i sumnja da je zena pocela da ga vara. Razrojen ljubomorom Rupert pocinje da prati Alis (zenu) i saznaje da su sumnje bile opravdane. U toj prokletoj noci Rupert mentalno unisten skrece u javni toalet da se pribere, pored kanala...

                Dalje odmotavanje radnje bio bi cist spoiler tako da cu se ovde zaustaviti. Jedna od prvih stvari koje su mi se dopale je nevidljivo izletanje iz zanra. Pola sata film klizi kao klasican triler, da sam se zapitao zasto stoji horor na IMDB-u da bi se samo u par sjajnih konstruisanih kadrova atmosfera neverovatno promenila, lik postao izolovaniji, zvuci podmukliji i film je majstorskom rukom autora skliznuo u horor.

                Vidi se da je autoru Linc bio jedna od inspiracija. Dobra stvar je da on ne pokusava da ga kopira, da bude kao on, vec jasno zadrzava svoje ideje od prvog do poslednjeg kadra ali mali skriveni omazi su jasno vidljivi. Highlight film je upotreba svetla i stvaranja atmosfere kombinovanjem toga+zvuka. Ovo je savrsen primer kako sa dosta znanja i vestine mozete da zamaskirate budzet filma i da stvarate nelagodnu atmosferu bez prolivanja litara krvi (ili vec jeftinom upotrebom nekih drugih klisea horor zanra). Bilo je par mesta gde sam se opasno cimnuo, sto mi se nije dugo desilo.

                Ljuba je jednom trazio mindfuck filmove, e ovo je jedan od njih.
                Last edited by ExEric; 25-10-14, 12:34.
                sigpic

                Comment


                • .

                  Watch a Hitchcock Tribute That Includes Every Single One of His Surviving Films

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Ima li neko link gdje mogu pogledati Vojnu akademiju film ili neki link za download
                    KK PARTIZAN, Boston Celtics, ATLETICO DE MADRID

                    Comment


                    • Originally posted by Baron von Eric View Post
                      Retko kada se u zivotu desava da vam ocekivanja za nesto budu skromna (da ne kazem nikakva) a to nesto bude toliko bolje od ocekivanog, da se osecate kao da vas je udario voz. Npr. nasa kosarkaska reprezentacija. Ni najveci optimisti sigurno nisu mislili da ce ekipa Sase Djordjevica imati putanju kakvu je imala na SP. Nekom neutralnom ljubitelju kosarke nasa reprezentacija je delovala kao ekipa koja ce se muciti u grupi i ako kojim cudom prodje grupu tu joj je kraj.

                      Ivan Kavanah nije Sale Djordjevic, ali je u 90 minuta uspeo da dosegne nivo intenziteta srazmeran putu nase reprezenatacije od prve utakmice do finala protiv Amera. Pogotovo ako su vam ocekivanja bila setovana na minimum.

                      The Canal (2014)



                      Rupert Evans radi u filmskom arhivu, ima malog sina i naizgled skladan brak. Porodicnu idilu prekida Rupertovo nepoverenje i sumnja da je zena pocela da ga vara. Razrojen ljubomorom Rupert pocinje da prati Alis (zenu) i saznaje da su sumnje bile opravdane. U toj prokletoj noci Rupert mentalno unisten skrece u javni toalet da se pribere, pored kanala...

                      Dalje odmotavanje radnje bio bi cist spoiler tako da cu se ovde zaustaviti. Jedna od prvih stvari koje su mi se dopale je nevidljivo izletanje iz zanra. Pola sata film klizi kao klasican triler, da sam se zapitao zasto stoji horor na IMDB-u da bi se samo u par sjajnih konstruisanih kadrova atmosfera neverovatno promenila, lik postao izolovaniji, zvuci podmukliji i film je majstorskom rukom autora skliznuo u horor.

                      Vidi se da je autoru Linc bio jedna od inspiracija. Dobra stvar je da on ne pokusava da ga kopira, da bude kao on, vec jasno zadrzava svoje ideje od prvog do poslednjeg kadra ali mali skriveni omazi su jasno vidljivi. Highlight film je upotreba svetla i stvaranja atmosfere kombinovanjem toga+zvuka. Ovo je savrsen primer kako sa dosta znanja i vestine mozete da zamaskirate budzet filma i da stvarate nelagodnu atmosferu bez prolivanja litara krvi (ili vec jeftinom upotrebom nekih drugih klisea horor zanra). Bilo je par mesta gde sam se opasno cimnuo, sto mi se nije dugo desilo.

                      Ljuba je jednom trazio mindfuck filmove, e ovo je jedan od njih.

                      Jao brate Erice sta je ovo, kakv je ovo mindfuck

                      Ni sam ne znam jesam li protracio 90 min ili sam gledao nesto genijalno
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Juce bas resio da skinem englesku Utopiju i pogledam je za par dana, slucajno odem na njihovu fb stranicu i vidim da nece da bude trece sezone.Dvoumim se da li da pogledam ili ne, i na kraju resih da sacekam americku Utopiju koju ce da rezira Fincer u produkciji HBO, kontam da ce se isplatiti cekati.



                        These are blue too!

                        Pre par dana sam pogledao Sin Siti 2 i mogu reci da sam razocaran nastavkom, dve sporedne price mogu da prodju pogotovo ona sa JGL, ali najvise me zivcira ko je bio zamena za Klajva Ovena.Skroz drugaciji lik, nezanimljiv, dosadan i drven da sam kroz ceo film navijao da bude ubijen.Promasena uloga skroz, a uz takvu losu selekciju ni prica ne moze da izvuce.U sustini, drugi deo je more of the same, nista novo nismo dobili.Eva Grin kao i uvek jedna od retkih svetlih tacaka u filmu, isto bih napomenuo da je JGL pokidao u ovih par minuta sto je imao.

                        Comment


                        • Erice, hvala na preporuci.
                          Odlican horor, dugo nisam bolji gledao...

                          Uhh...treba malo ovo da se slegne

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Erice, hvala na preporuci.
                            Odlican horor, dugo nisam bolji gledao...

                            Uhh...treba malo ovo da se slegne
                            Off

                            Spoiler
                            Sta ti se desilo sa avatarom covece? Odlucio si da dignes ruke od vasih ?
                            sigpic

                            Comment


                            • Opklada

                              Comment


                              • Housebound (2014)





                                Kakav koktel zanrova. Horor-komedija-triler i film funkcionise fascinantno na svakom nivou. Ne mogu da pisem nista osim kakav film! Sta uradise ljudi sa Novog Zelanda, svaka cast.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X