Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Podsetite me nesto za GoT

    Spoiler
    Odakle Jonu ovaj mac ?
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Rondo9 View Post
      Podsetite me nesto za GoT

      Spoiler
      Odakle Jonu ovaj mac ?
      Spoiler
      Dao mu ga onaj vrhovni komadant Nocne straze, sto su ga ubili kod onog sto jebe svoje kcerke.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Ocena na imdb 9,9 LOL

        Spoiler


        Ziveo meme generator

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Odgledaste li Mr. Robota? Odgledajte Mr. Robota.
          Gledam Mr. Robota.

          Mocna prva epizoda. Hvala za preporuku.
          sigpic

          Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

          Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

          Without error there can be no brilliancy.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Sacekacu da se zavrsi sezona, pa kada budem imao slobodno vreme cu ga pogledati.Ceka me ostatak Shield-a i Dexter, tako da ko zna kada cu ga pogledati.

            Uostalom ti si pogledao Better Call Saul tek kada se zavrsila sezona.
            To mi je bio jedan od boljih poteza

            Mozda to uradim i sa Mr. Robotom, ova prva epizoda je bolesno dobra bila, vec ludim sto moram da cekam, bolje da se strpim i sacekam sve da izadje. Samo da je ne useru, serija ima nenormalan potencijal.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              To mi je bio jedan od boljih poteza

              Mozda to uradim i sa Mr. Robotom, ova prva epizoda je bolesno dobra bila, vec ludim sto moram da cekam, bolje da se strpim i sacekam sve da izadje. Samo da je ne useru, serija ima nenormalan potencijal.
              Ima. Fenomenalan uvod u najverovatnije fenomenalnu seriju. Glumac koji glumi glavnog lika je genijalan.

              Poslednja scena u epizodi.

              Dve lepe stvari danas. Odgledaju jednu od najboljih GOT epizoda i odgledao mozda najbolju pilot epizodu ikada. Jedva cekam ostatak epizoda Mr.Robot-a. Ne mogu da docekam.
              sigpic

              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

              Without error there can be no brilliancy.

              Comment


              • Sandu, znaci ova vatra kojom nekome zapalis kucu ne moze nista da naskodi Tudjinu, dodje mu k`o obican solarijum? Mora zmajska?
                >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                Comment


                • GOT
                  E da...
                  Spoiler
                  Niko da spomene Ayrin prvi izlazak na "teren"... Takodje ne znam sta da mislim na onu Theonovu recenicu da su ono bila seoska deca... kod mene nije uspeo izazvati sazaljenje ali kod Sanse izgleda vec jeste... malo je on mucen... jos je trebalo.
                  Tyrion respect!
                  A sta Bata Djora stalno gleda onu kamenu ranu kad na noj nema nikakvih promena... niti se prosiruje, niti se upalila ?
                  Pa izgleda da utvare ne mogu po vodi
                  >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                  Comment


                  • Originally posted by AIRBORNE View Post
                    Sandu, znaci ova vatra kojom nekome zapalis kucu ne moze nista da naskodi Tudjinu, dodje mu k`o obican solarijum? Mora zmajska?
                    Nije bas, moze i ona fino da ga oprlji, ali nisam siguran da moze da ga ubije. Verovatno moze.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Penny nova epizoda solidna, ali vise losa nego dobra. Dorijan Dominator i dalje ne radi nista ali dominira. Preterase brate sa njim.
                      Umoci i Frank
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Kada sam vec poceo da kenjam o ovome daj da pojasnim do kraja.
                        Spoiler
                        U sustini postoje 3 nacina da se ubiju Tudjini. Valirijskim celikom, Zmajstaklom (opsidijan) i vatrom. A jaca vatra od Zmajske ne postoji. Tako da predpostavljate verovatno svi sta ce da se desava na kraju ovog serijala. Kakva ce to tek epska bitka da bude u stvari rat, kakva bitka RAT. I zato mene zivo interesuje (mada vec sam nagadjam) ko ce da jase zmajove, tj Drogona ce Deni, a ko ce ovu dvojicu?
                        Odgledao epizodu, čitam komentare i spremam se da napišem onako lajički na predosećaj (ko da treba neka logika da se to skapira, ali ajde...)

                        Got

                        Spoiler
                        Ma sve će ovo zmajevi spaliti


                        i naletim na ovaj tvoj spojler i ceo svet mi se sruši kao kula od karata.

                        Comment


                        • Arrested Development’ Season 5 Will Reportedly Premiere On Netflix In Mid-2016

                          Comment


                          • Hahahahahaha gledao sam epizodu It's always sunny in Philadelphia kad se DeVito istripuje od acid-a da se zaglavio u vc-u a ustvari stoji u kanti 2 sata i zapomaze, a pritom se pokenjao u kantu Pa koje su to budale

                            Comment


                            • Slucajno naleteh i odusevio sam se posto sam skroz zaboravio na njih



                              Koliko sam ovo obozavao da gledam kao klinac.

                              Spoiler

                              DRAGULJCE!

                              Comment


                              • Ima li neko informaciju kada ce izadji epizoda Mr Robota?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X