Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serije - komentari, utisci, priče u prazno...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by kronostime View Post
    Odgledao sam u cugu svih 10 - nije dzabe Stiven King ucestvovao kao konsultant da pojasni .kako je to zamislio. Odlicno odradjeno: i vizuelno, i podela uloga, i pojedinacne price.... ko je citao Stivena Kinga, zna o cemu pricam.
    Znaci da ogledam ipak,Torpedo me bio odbio od te serije ali evo ti i Dusan ste zadovoljni,mozda ipak moze da se skine nocas to.

    Comment


    • Originally posted by Ivan_PG View Post
      Znaci da ogledam ipak,Torpedo me bio odbio od te serije ali evo ti i Dusan ste zadovoljni,mozda ipak moze da se skine nocas to.
      Samo gledaj poslije ćeš nam reći šta misliš.

      Comment


      • Originally posted by torpedo View Post
        Samo gledaj poslije ćeš nam reći šta misliš.
        Javljam utiske,ali ne vjerujem da cu bit odusevljen.Nijedan film radjen po knjigama Kinga mi nije legao,ne vjerujem ni da ce serija.
        Izuzev Mizeri,ali vise zahvaljujuci brutalnoj glumi one zene.
        Last edited by E1_PG; 15-09-18, 20:53.

        Comment


        • Originally posted by Ivan_PG View Post
          Znaci da ogledam ipak,Torpedo me bio odbio od te serije ali evo ti i Dusan ste zadovoljni,mozda ipak moze da se skine nocas to.
          Degustibus non est disputantum
          Stiven King ume da smori svojom naizgled nepovezanom pricom, ali kad se pogleda u celini - vrhunsko delo.
          Samo, treba ga prvo procitati, pa tek onda odgledati.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by kronostime View Post
            Degustibus non est disputantum
            Stiven King ume da smori svojom naizgled nepovezanom pricom, ali kad se pogleda u celini - vrhunsko delo.
            Samo, treba ga prvo procitati, pa tek onda odgledati.
            A ko ce citat to sad,vjerujem da ima jedno 800 strana minimum.

            Comment


            • Originally posted by Ivan_PG View Post
              A ko ce citat to sad,vjerujem da ima jedno 800 strana minimum.
              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
              Meša Selimović

              Comment


              • Originally posted by Ivan_PG View Post
                A ko ce citat to sad,vjerujem da ima jedno 800 strana minimum.
                Ko bi izokreto tolike strane a kamoli pročitao.

                Comment


                • King definitivno treba da se cita, na engleskom ako ste u mogucnosti, dosta atmosfere se gubi u prevodu. Iz nekog razloga je jako tesko adaptirati njegove knjige, ne znam da li je nesto stvarno dobro sem Zelene milje i Shawshanka. Cak ni Shining ne bi tu svrstao jer, iako nije los film, prilicno je losa adaptacija.

                  Comment


                  • Originally posted by zdravkelja View Post
                    King definitivno treba da se cita, na engleskom ako ste u mogucnosti, dosta atmosfere se gubi u prevodu. Iz nekog razloga je jako tesko adaptirati njegove knjige, ne znam da li je nesto stvarno dobro sem Zelene milje i Shawshanka. Cak ni Shining ne bi tu svrstao jer, iako nije los film, prilicno je losa adaptacija.
                    Cujo, It...
                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by kronostime View Post
                      Cujo, It...
                      Za It se ne bih slozio (ni stara ni nova adaptacija) Cujo jos nisam ni citao ni gledao.

                      Comment


                      • Originally posted by zdravkelja View Post
                        Za It se ne bih slozio (ni stara ni nova adaptacija) Cujo jos nisam ni citao ni gledao.
                        Meni se stara verzija svidela, pogotovo Tim Curry u ulozi Pennywise-a, a sto se tice Cujo-a, svet iz perspektive pobesnelog psa je 1983. godine bio nesto nesvakidasnje.
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ja počeo da gledam Hemlock Grove, glumi isti lik koji sada glumi u Castle Rock, deluje mi zanimljiva serija, ne znam kako je ranije nisam našao..
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Ne mogu da se otmem utisku da je dodela Emija postala veca lakrdija od Oskara.

                              Koliko fulanja kod pobednika u kategorijama...

                              Comment


                              • Jebote


                                Last edited by Mr. Wolf; 20-09-18, 14:42.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X