Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marvelov režiser i scenarista Joss Whedon (The Avengers i Avengers: Age of Ultron) završava DCev Justice League jer je Zack Snyder napustio film pred kraj zbog samoubistva kćerke.

    Justice League je u kinima od 17 novembra ove godine.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Danas preminuo Rodzer Mur u 90. godini.

      Comment


      • Otvorena je nova tema Sedma umetnost - preporuke, recenzije, liste... gde pišete isključivo ovo što je naglašeno u naslovu teme... Ovde ostaju komenatri za sve i svašta, utisci, prepričavnje u spojlerima, ko je umro i ostale priče kojima smo skloni, a koje su normlane u neformalnim razgovorima Uživajte.
        Last edited by miloolja; 23-05-17, 16:49.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Meni je prvobitni naziv teme bio ok, ne bih ga menjao.Navikao sam da tako citam, neobicno mi je a i nepotrebno.To sam samo ja.

          Comment




          • Povratak najuticajnije serije svih vremena doneo je vrv najbolju TP pesmu (usudio bih se reci da nadilazi i kultni Falling) i jednu od najboljih pesama ikada koriscenu na tvu.

            O seriji malo detaljnije kasnije.
            Last edited by ExEric; 23-05-17, 20:14.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ricma View Post
              Meni je prvobitni naziv teme bio ok, ne bih ga menjao.Navikao sam da tako citam, neobicno mi je a i nepotrebno.To sam samo ja.
              Stvarno je teško svima ugoditi i normalno je da će se uvek neko buniti, ali ispada da je najveći problem kako se ova tema zove.
              Dodato je šta se od teme očekuje da ne bi bilo zabune kod pisanja. Čak nije ni potrebno praviti neke striktne granice, neće nikome glava leteti zbog toga, prosto cilj je da se ona nova ne zatrpava, to je suština.. a ako je najveći problem jer je tema pored starog nazova samo dobila-dodato je nešto.. mislm stvarno ne razumem.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Meni je prvobitni naziv teme bio ok, ne bih ga menjao.Navikao sam da tako citam, neobicno mi je a i nepotrebno.To sam samo ja.
                Slažem se sa tobom potpuno bespotrebno,ista priča kao i sa temom šta trenutno slušate.Al ajde da se ne pravim pametan..
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Stvarno je teško svima ugoditi i normalno je da će se uvek neko buniti, ali ispada da je najveći problem kako se ova tema zove.
                  Dodato je šta se od teme očekuje da ne bi bilo zabune kod pisanja. Čak nije ni potrebno praviti neke striktne granice, neće nikome glava leteti zbog toga, prosto cilj je da se ona nova ne zatrpava, to je suština.. a ako je najveći problem jer je tema pored starog nazova samo dobila-dodato je nešto.. mislm stvarno ne razumem.
                  Ja sam izrazio svoje misljenje, a nigde nisam u svom postu naveo da zahtevam promenu na staro.Ne svidja mi se naziv teme, ukoliko sam manjina nikakav problem da to prihvatim.Vodim se time da treba naziv teme da bude kratak i koncizan, pojasnjenje samo u retkim situacijama kao sto je recimo slucaj sa Evropskom kosarkom i jos par tema.A i to si uradila na svoju ruku, ako je vecina za novi naziv treba da ostane tako.

                  Comment


                  • Neverovatno oko čega se sve ovde pravi problem... i to samo zbog naslova.
                    Nisi zahtevao da se vrati na staro, ali me ribaš kako sam se drznula da promeim temu.. jer tebi odgovara...
                    Pa meni ne odgovara... Teme su slične i zato je ovde dodato, da ne bi izazvalo konfuziju, koncepcija ostaje manje više ista, ne menja se toliko suštinski ništa.
                    A ono čime se ti vodiš ne mora da bude prihvatljivo za sve, zar ne?

                    Nemam ništa protiv da se ljudi izjasne, pa kako odluče. Za onu novu temu imam 3 glasa za.. ako se računaju rep i postovi to je valjda to jel.. ili treba neki dokaz, da uslikam?

                    O naslovu ove nek se isto izjasne.

                    Usotalom bilo je ljudi koji su tražili da se odvoje filmovi i serije, možda je to prihvatljivije, ne znam... iako je tek to totalno suluda ideja, zaboravih da naglasim.
                    Last edited by miloolja; 23-05-17, 19:23.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Meni je vrh ovaj predlozak - "price u prazno..."

                      Pogotovo posto su se ovde vodile dubokoumne rasprave oko kul efekta Betmena i Supermena, poredjenja laznog morala Lanistera i Starka, ko je zajebaniji lik - Volt ili Gas, ko je sve robot u Westworldu itd...
                      sigpic

                      Comment


                      • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Meni je super sto je otvorena ona tema....znaci recenziju nekog filma koji pogledam slobodno mogu da pisem tamo...realno, koliko je samo Apa vrhunski radio te recenzije, bas mi je zao sto je zatrpano negde....veliki broj filmova sam pogledao zbog "utiska" pojedinih forumasa, nadam se da ce biti dosta aktivniji sad kad ima zasebna tema, koja i sluzi za to
                          sigpic

                          Comment


                          • Inace, u toku je 70. filmski festival u Kanu, a veceras je odrzana i proslava jubileja, pa su se na jednom mestu okupili Ken Louc, Polanski, Haneke, Moreti, Almodovar, Park, Dzordz Miler, Izabel Iper, Nikol Kidman, Kotijar, Monika Beluci, Del Toro... zaista velika imena i ljudi koji su imali velika dostignuca u Kanu. Slavlje je proslo bez Emira Kusturice, koji nakon sto mu On the Milky Road nije bio uvrsten prosle godine izgleda nije ostao u sjajnim odnosima sa organizatorima, iako je jedan od retkih koji su uzeli palmu dva puta. Jedina zena pobednik je Dzejn Kampion koja je 1993 trijumfovala sa The Piano.




                            Sto se takmicarskog programa tice glavni favorit je Mihael Haneke (Amour) koji je osvojio dve palme, a ove godine ponovo izbacuje film sa Izabel Iper, Happy End Kladionice su ga nakon sinocne premijere ipak bacili iza Yorgosa Latimosa (Dogtooth, The Lobster) i Andreja Zjagincjeva (Leviathan), dok je najmanja kvota za pobedu trenutno na Robina Campillo-a sa filmom BPM, ali u Kanu je oduvek bilo velikih iznenadjenja.
                            Od ostalih poznatih imena su jos Tod Hajns, Hazanavicius (The Artist), Sofia Kopola, Ruben Ostlund (Force Majeue), Fransoa Ozon...dakle bez nekih bombasticnih reditelja, ali oni koji se redovno pojavljuju na festivalima i cije smo filmove uglavnom umeli da pogledamo kao nesto najbolje u toku godine sto izadje.

                            Predsednik ovogodisnjeg zirija je Pedro Almodovar, zajedno sa Dzesikom Cestejn, Paolom Sorentinom, Can Vu Parkom, Vilom Smitom, Maren Ade...
                            sigpic

                            Comment


                            • Odradila sam ono najteže, za divno čudo dosta je brzo išlo, sada samo prebacujem preporuke, ali čega sve tamo nema...ahahhaha ismejah se slatko..
                              Indigo najviše kuka ..dajte neke ovakave, onakve filmove, naravno sa tužnim krajem obavezno i non stop ih traži, a stigle sam tek do januara 2012.
                              Kulminacija pojavi se Mumi i kaže.. dajte neke pljačkaške, obožavam ih
                              Za večeras dosta.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Danas preminuo Rodzer Mur u 90. godini.
                                Meni bio vazda omiljeni Bond.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X