Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Bowl XLVII 3.2.2013 New Orleans

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta onda reci za Tebowa ? Od cega li je njegova glava pravljena Veseli Jetsi
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • Tebow je FB kojeg su lagali da moze da baca loptu. Ja i dalje smatram da bi Bill svasta od njega mogao da napravi.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Flacco zeli da mu drugi profesionalan ugovor bude kakav ga Peyton sada ima.Peyton se naigrao u NFL-u da dobije takav ugovor, a Flacco je tek 5 sezona u NFL-u.A Peyton je osvoio i SB sa Coltisima koji su imali daleko slabiji sastav nego ovaj koji je Flacco predvodio do SB titule.
        Last edited by Bojan_SK; 04-02-13, 18:41.

        Comment


        • Kad se dokaze i kad ga budu postovali kao sto postuju Peytona,onda neka trazi sta god oce.Za Peytona sam znao i kad blage veze o ovom sportu imao nisam eto koliko je poznat

          Comment


          • Wow...

            Kakav sport. Da sam znao da je ovoliko dobar, poceo bih ranije da pratim, definitivno. A mislim i da nisam mogao da izaberem bolju pocetnu sezonu. Toliko uzbudljiv PO i nista manje uzbudljivija zavrsnica istog. I na kraju - pobeda tima kojem su davane minimalne sanse od samog pocetka. Ako se ne varam, pred finala konferencija, kvota da Baltimore osvaja SB je bila 11. Uprkos tome, Ravensi predvodjeni najboljim igracem PO-a, Joe Flaccom dolaze do drugog SB-a u istoriji fransize i tako salju legendu Ray Lewisa u vise nego zasluzenu penziju. Holivudski, zar ne ?

            Ova sezona je prosla dosta brzo i nisam znao ni ko ni sta ni gde ni kako. Za sledecu cu da se spremim i ima da vas razumem kad budete koristili one strucne izraze. Pored pravila, prioritet su rosteri, fransize i neka osnovna istorija lige. Ocekujem vas...

            Btw, still lemon trees
            sigpic

            Comment


            • @RRondo 9
              Zajedno cemo da se obrazujemo oko NFL-a.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • Za 2 nedelje krece tagovanje igraca ja mislim. Sone ce vise o tome...
                A za nesto vise od mesec dana FA period. Sone ce vise o tome...
                Pa onda ide draft. Sone ce nesto vise o tome...

                Comment


                • Za kraj imam da kazem samo... LEMON TRIS LEMON TRIS KAM EN' FAJND JOR LEMON TRIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIS
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Prvi Superbol koji nisam odgledao od 2002, tj od Brejdijeve prve titule.

                    Ako nista drugo drago mi je da je Baltimor dobio zbog najbolje serije svih vremena The Wire (kapiram totalno nesporstki razlog).
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.mondo.rs/s277153/Kolumne/...k_ratnika.html

                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • http://www.nfl.com/videos/nfl-networ...for-final-time

                        Comment


                        • Nisam znao da je Lewis kontroverzna licnost.Neka snime film...

                          Comment




                          • Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Evo ako ima neko na kugli zemaljskoj ko ne razume u cemu je fora.



                              Zanemarite pocetak
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment

                              Working...
                              X