Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Bowl XLVII 3.2.2013 New Orleans

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ma dobro tu je to pola sata manje vise.
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • #32
      Ray Lewis last dance idemo Ravensi po trofej

      Comment


      • #33
        Ko ce iscekati da pocne Evo dok prekracujem vreme, samo ukratko na sta da obratite paznju, i sta bi moglo da presudi mec.

        1. Olinija Ravensa

        Najveca stvar koju je Caldwell uradio sa napadom je promena rasporeda u Oliniji, odnosno konacnim pomeranjem Ogdena na RT i u run support, sto jeste njegova prirodna pozicija, ma koliko ga treneri gurali kao pass protection. posto nas ocekuje dosta trcanja kao i obicno u SB, oni ce morati da uspostave dominaciju nad tom strasnom sedmorkom SF ako zele pobedu. Uz to, onog momenta kada Aldon Smith prvi put zakuca Joea u pod, tu se svaka prica zavrsava. Oni ce se onda napaliti i nece moci da se dise. Po meni pricamo o najboljem defanzivnom frontu modernog doba NFL.

        2. Kikceri, pre svega Ackers

        Ovo su mecevi na malo poena i svaki je zlata vredan. Zato ce sigurnost kikckera mnogo znaciti, pre svega u onim odlukama na 35 jardi, da li sutirati ili puntovati ili ici na 4th down. Ovde je Baltimore u prednosti iako ima neiskusnijeg igraca jer je Ackers bio jako nestabilan tokom ove sezone. Svaki promasaj FG ce se osvetiti u ovakvom mecu, pre svega psiholoski. Igra se u zatvorenom pa nisu iskljuceni ni neki jako dugacki pokusaji.

        3. SFov read option

        Razlog zasto je San Fran otisao korak dalje ove godine je prelazak na option offence pod Kaepernickom. Zato ce edge defenderi imati veliki uticaj na ovu utakmicu. Ako sprece Collina da trci i nateraju ga da bude pocket passer, nece izaci na dobro za Ninerse. Tu ce presudni biti Kruger, Ngata i OLB. Za sredinu se ne treba bojati, sve sto ide tuda ce uhvatiti Ray. Takodje, ako vec dodje do probijanja prednje sedmice, safetyi Baltimorea ce morati dobro da citaju igru i da sprecavaju veci napredak. Ocekujem da startuju nesto blize liniji pa se nemojte iznenaditi ako padne neka bomba za Mossa ili Davisa u prvih nekoliko driveova.

        4. Ray Rice

        Mora da ima sto vise kontakata,i imace verovatno. Videcemo kako ce ga SF kontrolisati, verovatno ce ga Bowman i Willis citati na smenu i nece se uopste spustati u pass protection. ocekujem dosta screen paseva takodje, kako bi se bar malo izbeglo lomljenje u sedmici SFa.

        Harrbowl I. Dve strasne odbrane. Tradicija protiv emocije, uzimam ovo prvo. Ninersi 20:17. Uzivajmo
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #34
          Ja puno ocekujem od Jacoby Jonesa , vrlo lako bi mogao odluciti utakmicu
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • #35
            Originally posted by Miko View Post
            Ja puno ocekujem od Jacoby Jonesa , vrlo lako bi mogao odluciti utakmicu
            Dennis Pitta ce biti pre ako je do Baltimora. Kao sto rekoh, SF ce igrati run heavy defence, to uvek ostavlja midrange passing game, e sad Flacco zna to opasno da zezne i ako uspe da se poveze sa Pittom nekoliko puta, pogotovo u crvenoj zoni, sanse Balta znacajno rastu.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #36
              IDEMOOOOOOO NAJNERSIIIII
              sigpic

              Comment


              • #37
                Ipak nas Nebojsa nije izneverio!

                Ma OL Rejvensa je kljuc. Sve ostalo se da nadomestiti. Ako pobede u ovoj borbi protiv zverina iz defanzivne linije 49ers-a mislim da SF nema sanse.

                Comment


                • #38
                  GO GO GO RAVENS

                  Comment


                  • #39
                    Koji je Sugar Ray kralj
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by ZGNS View Post
                      Ipak nas Nebojsa nije izneverio!

                      Ma OL Rejvensa je kljuc. Sve ostalo se da nadomestiti. Ako pobede u ovoj borbi protiv zverina iz defanzivne linije 49ers-a mislim da SF nema sanse.
                      Ja kasnim ali uvek dodjem

                      Tesko je reci da nemaju sanse, koliko god da i sam ne verujem sta pisem, ali ako se ulazi u gung ho okrsaj Ninersi imaju vise sanse. Odnosno veci ofanzivni potencijal. Pre bih rekao da je ovosto si rekao potrebno da bi Ray imao sanse da u legendu ode kako dolikuje.

                      That being said: WIN IT FOR RAY.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • #41
                        Ray ljudina

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Miko View Post
                          Koji je Sugar Ray kralj
                          Sugar Ray je legendarni bokser i nema nikakve veze sa ovim Rayom. Nothing sweet about him
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #43
                            Kakva HoF generacija.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #44
                              Wow, prvi sack u karijeri Raya Lewisa dosao je protiv Jima Harbaugha. Kakav nacin da se zatvori krug.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #45
                                Tako je bre! Defence wins!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X