Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Bowl XLVII 3.2.2013 New Orleans

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Uros94 View Post
    Много ми лепше звучи Балтимор Рејвенс од Сан Франциско Форти Сикс. То је одлучило да навијам за Балтимор.
    HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAH

    Koji si ti Bog.

    I btw, nije Форти Сикс nego Форти Најн, pa su onda Форти Најнерси. Nauci engleski vise!
    sigpic

    Comment


    • #17
      Ма знам бре, нисам толики во, него навикао на сиксерсе па оно...
      Филаделфија Севенти Сиксерс, Талса Сиксти Сиксерс...

      Па аутоматски кад видим бројеве, рокам сиксерс.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • #18
        Uros moj covek, tako ih i ja biram.. samo meni San Francisco lepse zvuci.

        Comment


        • #19
          Ja necu veceras da komentarisem mec ne da mi se ustajat iz kreveta.Ali svi srcem uz Ravense i Raya Lewisa mada mi je Kepernik totalno gotivan lik.
          "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

          "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

          Comment


          • #20
            Za Baltimore da navijas Urose, ovo je poslednja sansa za legendu Ray Lewisa.

            Vidje mene sto pricam ko da se razumem.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Na ESPN America svi daju ulogu favorita Najnersima.
              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

              Comment


              • #22
                Originally posted by RRondo9 View Post
                Za Baltimore da navijas Urose, ovo je poslednja sansa za legendu Ray Lewisa.

                Vidje mene sto pricam ko da se razumem.
                Уууу ако је таква ситуација онда нема више дилеме.

                GO RAVENS, GO!

                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • #23
                  Originally posted by stefan12 View Post
                  Na ESPN America svi daju ulogu favorita Najnersima.
                  To ne mora nista da znaci. I prosle godine su jos vise davali prednost NE pa je opet bilo drugacije. Superbol je jedna utakmica, glamur, spektakl kakav jos nije nadmasen, mnogo je tu faktora koji uticu na igrace i jedne i druge ekipe. Sve je uvek moguce. Te prognoze su po meni vise radi reda. Nikad ne znas sta moze da se desi u tih 4 sata. Pogotovo sto ne pobedi uvek bolja na ekipa na papiru. Videcemo, moj glas, navijacki, ide za Baltimor.

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by RRondo9 View Post
                    Reko je Sone da ce napraviti neku analizu.
                    Neka napravi on analizu,ali neka neko napravi poll da glasamo pobjednika

                    Kao i uvijek do sada,ovih nekoliko mjeseci koliko pratim NFL ,navijacu za 49erse Svaka cast Lewisu i Ravensima ali ja ostajem vjeran timu iz grada pedera

                    Comment


                    • #25
                      Nadam se i ja da grijese.Naravno da ne mora nista da znaci jer to je jedna utakmica svasta moze da se desi.
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • #26
                        Једно питање,
                        у пола један почиње СуперБоул, шоу, овај што подржава педере, па Мадоне, Гаге, Алиша Кључеви... а мене занима кад почиње текма?
                        Last edited by Урош94; 03-02-13, 21:52.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Od njih,cini mi se,12 sa ESPN-a,3-4 je prognoziralo pobjedu Ravensa,svi ostali 49ers.Ali su sve prognoze bile da ce rezultat biti tijesan..sve se vrtjelo oko 3-4(mozda je neko isao do 7) poena prednosti.
                          Od kako pratim ovo,redovno gledam NFL Countdown i mogu ti reci da cesto promasuju Pogode ono sto bi i ja pogodio

                          Realno,SF ima bolji tim ali su svi svjesni da je ovo posebna noc i da se moze svasta desiti.Evo napr poll na zvanicnom sajtu govori 52%-48% u korist Ravensa

                          Comment


                          • #28
                            Ode da gledam Any Given Sunday, sutra bacam analizu za ceo event.
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Ozbiljno ono sto je Uros pito kad pocinje utakmica?Znam da na pocetku pjevaju himnu i ostalo.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • #30
                                Pojma nemam.Valjda show pocinje u 00:00 a utakmica bi trebala prije 01:00

                                Comment

                                Working...
                                X