Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Bowl XLVII 3.2.2013 New Orleans

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ima dva strasna hvataca, ali kako je striktno krenuo da ide na njih tako je Atlanta krenula da brlja. Velika greska sto ga nisu pustili da siri igru kako hoce. A mozda se i on uplasio pa isao na sigurne varijante.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Danas citav dan pjevam Land of dreams.Odlicna utakmica sinoc niko je nebi onako rezirao.
      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

      Comment


      • Originally posted by NebojsaNS View Post
        Ima dva strasna hvataca, ali kako je striktno krenuo da ide na njih tako je Atlanta krenula da brlja. Velika greska sto ga nisu pustili da siri igru kako hoce. A mozda se i on uplasio pa isao na sigurne varijante.
        Bas me zanima kako ce to izgledati bez Gonza. Ne bi smeli da biraju TE-a pre cetvrte runde recimo. Moraju se prvo neke rupe u odbrani popuniti.

        Comment


        • Niko ovo nije spomenuo da SF nije sviran cist holding u poslednjem njihovom napadu, ali s obzirom koliko je bio Baltimor bio ostecen u par situacija ne zalim se puno.
          Ovo je bio prvi SB koji sam gledao kao neutralac.
          A sto se tice Flaka, sve ste rekli.Odigrao je fenomenalno PO i mnoge od nas je prijatno iznenadio, ali to ga ne cini elitnim PO.Treba da bude konstantan par sezona da bi bio svrstavan u tu kategoriju, a i ne verujem da moze partije sa PO da ponovi u sledecoj sezoni.Another Cinderella story...

          Brzi sam, Ljubo!

          http://profootballmock.com/nfl-qbs-o...finally-elite/

          Comment


          • Last edited by powerslave; 04-02-13, 16:33.

            Comment


            • Uff previse podcenjujete Flaccoa , ne zaboravite da je on nadigrao i Bradya i Manninga i na kraju krajeva Kaepernicka , ja pricam o trenutnoj formi , ti bi sad pre uzeo Bradya ili Manninga u svoj tim nego Flaccoa ? Nemoj da se zezamo, naravno mislim na duzi period
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Dozvoli da pomislim da nisi neki ekspert za ovaj sport.
                Evo qb-ova koji su po meni bolji od njega: Peyton, Brady, Rogers, Eli, Big Ben, Brees...a sva tri rukija, plus Kopernik i mozda Newton mogu vrlo brzo biti bolji od njega.

                Igra QB-a zavisi od mnogo stvari, a Flacco ima sve sto moze da pozeli. Strasnu O liniju, dobar hvatacki korpus, dobre rb-ove, odlicnog Fb-a...

                NFL nije jedna sezona ili jedan PO. Ja sam ga strasno zgotivio, ali mora on i u sledecoj sezoni da pokaze da je dobar, pa onda u onoj tamo i tako dalje.
                Ne shvatas sta ja pricam , ja ti kazem da je on trenutno medju 3 doduse ruku na srce su razlike jako male , po meni je P.Mening klasa za sve i Tom Brejdi. Ne volim sto mi neko stavlja reci u usta , naravno da nisam mislio kada se zbroje svi rezultati ali kazem ti da sad pravim/s tim za narednih 10 godina sigurno da bi pre uzeo Flaccoa i mislim da ce Baltimore pogresiti ne dadne li mu 100 miliona , donio im je titulu ali OK , videcemo naredne sezone kako ce izgledati Ravensi , ako naprave rezultat pricacemo
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Originally posted by Miko View Post
                  Uff previse podcenjujete Flaccoa , ne zaboravite da je on nadigrao i Bradya i Manninga i na kraju krajeva Kaepernicka , ja pricam o trenutnoj formi , ti bi sad pre uzeo Bradya ili Manninga u svoj tim nego Flaccoa ? Nemoj da se zezamo, naravno mislim na duzi period
                  Peytona nije nadigrao nego pobedio, bitna razlika. Bradya je prvi put u karijeri nadigrao a igrali su dosta puta.

                  Ma sta uopste pricamo, poredis najboljeg QBa svih vremena, i mozda najboljeg igraca uopste sa jebenim Joe Flaccom kojem je trebalo 5 godina u ovoj ligi da bi postao dobar QB. Mnogo je lakse kada imas onu masineriju, fenomenalnu Oliniju u kojoj su svi firstrounderi i imaju po 130 kila, Raya Ricea koji iz nicega napravi 5-10 jardi, Boldina koji hvata loptu medju dvojicom i nadskace bilo kog kornera, kada imas dvojicu najbrzih WRova u NFL sa druge strane, kada ti ledja cuva najbolji blindside blocker u NFL Leach, kada rookie RB odigra kao da je u ligi deset godina. Dodas na to Top5 ofanzivnog koordinatora u ligi Jima Caldwella za kojeg je nepravda da nije HC. I jos imas jednu od najboljih odbrana modernog doba da ti spasi kozu ako napravis glupost sto isto popusta pritisak.

                  I da, uzeo bih svih onih 7, 8 pomenutih pre, zato sto oni sami mogu da promene tok utakmice, i to su radili mnogo godina. Zato sto je Flacco igrac koji nece puno gresiti, bacice koju bombu, ali nazvati ga elitom i Top 3 QBem u vremenu kada igraju najbolji igrac na toj poziciji ikada, njegov najveci rival i covek koji je osvojio 3SB i igrao u jos 2, igra i Drew Brees koji je oborio rekord Johnny Unitasa ove godine (to se smatralo nemogucim vec nekoliko decenija), kada igraju Big Ben i Eli koji su donosili prstenje, najcesce sami i ne bas sa dominantnim napadima.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Onog dana kada Joe Flacco pozove audible i postigne TD smatracu ga negde priblizno znacajnim igracem. Ovako je samo sraf u jako dobrom sistemu i tako ne moze biti elita. I sigurno ne zasluzuje da bude placen kao Manning. Jebeni Peyton Manning.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Onog dana kada Joe Flacco pozove audible i postigne TD smatracu ga negde priblizno znacajnim igracem. Ovako je samo sraf u jako dobrom sistemu i tako ne moze biti elita. I sigurno ne zasluzuje da bude placen kao Manning. Jebeni Peyton Manning.
                      Slazem se da ne zasluzuje da bude placen kao Peyton Manning ali zapitaj se koga Ravensi mogu dobiti umesto njega , da bude priblizno kao on a da ih ne kosta mnogo u ovom trenutku.
                      Inace on je izjavio sinoc da ce biti zauvek Raven tako da mislim da su stvari oko njegovog ostanka u Baltimoreu sredjene
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Originally posted by Miko View Post
                        Slazem se da ne zasluzuje da bude placen kao Peyton Manning ali zapitaj se koga Ravensi mogu dobiti umesto njega , da bude priblizno kao on a da ih ne kosta mnogo u ovom trenutku.
                        Inace on je izjavio sinoc da ce biti zauvek Raven tako da mislim da su stvari oko njegovog ostanka u Baltimoreu sredjene
                        To sto se izjavljuje u noci kada osvojis SB, okaci macku o rep. Proslava prodje, sve se popije, pojede, ode se sa familijom na Karibe, a onda se ustane jednog jutra i sa advokatima i agentima se misli o sledecoj sezoni. On trazi da bude placen max iznos sto je smesno. Ako bude placen toliko bice u platnom razredu sa Peytonom. Dakle on to trazi, i to je tako vec gotovo godinu dana. I nece odustati, a Baltimore ne moze da drzi i njega i Ngatu na takvim ugovorima jer ce im to ozbiljno oslabiti ekipu. Preplatili su Halotija i sada je to doslo na naplau, nece ponovo napraviti istu gresku. Kao i Joe, Ngata je faktor, ali ne toliki da bude skuplji nego DaMarcus Ware. Ray i Ed su na veteranskim ugovorima i njihovo penzionisanje nece da napravi dovoljno prostora, pogtovo sto treba dovesti zamene. Boldin gotovo sigurno ide, mislim da je i CB Williams na izlaznim vratima.

                        Oni ce Joeu sigurno lupiti franchise tag, igrace on i sledece sezone za Ravense, ali cemo onda videti sta ce biti.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          Ne shvatas sta ja pricam , ja ti kazem da je on trenutno medju 3 doduse ruku na srce su razlike jako male , po meni je P.Mening klasa za sve i Tom Brejdi. Ne volim sto mi neko stavlja reci u usta , naravno da nisam mislio kada se zbroje svi rezultati ali kazem ti da sad pravim/s tim za narednih 10 godina sigurno da bi pre uzeo Flaccoa i mislim da ce Baltimore pogresiti ne dadne li mu 100 miliona , donio im je titulu ali OK , videcemo naredne sezone kako ce izgledati Ravensi , ako naprave rezultat pricacemo
                          Danas je on najbolji jer je osvojio titulu, pa se o njemu prica. Ali ovaj sport ne traje jednu godinu ili jedan PO. Da mogu da biram kog bi QB-a uzeo, prvi pik bi mi bio Rogers.

                          Pricao sam ti vec zasto je Flacco (izmedju ostalog) pokidao u ovom PO-u. Kada malo skontas ovaj sport, odgledaj sve utakmice Steelersa i Packersa ove sezone pa da vidis pod kakvim su pritiskom bacali Arod i Big Ben.

                          Comment


                          • Big Ben vise pasao travu i morao da se tuce nego sto je mogao normalno da igra. Da Joea tako lome svaku utakmicu, imao bi QB rating malo iznad Marka Sancheza.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Danas je on najbolji jer je osvojio titulu, pa se o njemu prica. Ali ovaj sport ne traje jednu godinu ili jedan PO. Da mogu da biram kog bi QB-a uzeo, prvi pik bi mi bio Rogers.

                              Pricao sam ti vec zasto je Flacco (izmedju ostalog) pokidao u ovom PO-u. Kada malo skontas ovaj sport, odgledaj sve utakmice Steelersa i Packersa ove sezone pa da vidis pod kakvim su pritiskom bacali Arod i Big Ben.
                              Pazi Ilija,Big Ben,Rodgers,ovaj Brees , oni su klasa za sebe , oni su posebni likovi i veliki likovi ali bi ja i Flacca dodao u tu kategoriju, dobro i ja sam malo preterao ali je odigrao maestralan PO , videcemo gde ce biti i sta ce napraviti sledece sezone
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Mark Sanchez,mjera za sve sto ne valja

                                Comment

                                Working...
                                X