Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Bowl XLVII 3.2.2013 New Orleans

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ode legenda RAY LEWIS

    Comment


    • Bilo je sudjeno!

      Sad se naspavati sat vremena pa onda u nove pobede. Laku noc
      sigpic

      Comment


      • Pa zar je Flacco toliko(bio) los?Covjek je rasturio u PO

        Comment


        • Ja gledao do drugog TD-a SF-a , tj prebacio sam se u sobu jos dok SF nije imao TD i onda 2 TD-a u vrlo kratkom roku i onda sam zaspao da bi se probudio za nekih 40-ak minuta tj minut pre kraja , jos gledam i ne verujem da se SF vratio ali srecom odbrana odradila svoje i Ravensi su dosli do pobede na SB-u... Uskoro ce garant i film da padne o ovome
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by NebojsaNS View Post
            A onda opet ako zavrsi na free agency, ne verujem da ce ga iko hteti. Cudno ali je tako.
            Ne verujes da ce iko hteti top 3 QB-a lige , coveka koji odigra celo doigravanje bez jednog jedinog INT-a , nemoj da se zezamo , ostace on u Baltimoreu , nema price oko toga ali i da zavrsi na free agency , mnogo ce se timova otimati za njega , tj oni koji mogu da ga plate
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by Miko View Post
              Ne verujes da ce iko hteti top 3 QB-a lige , coveka koji odigra celo doigravanje bez jednog jedinog INT-a , nemoj da se zezamo , ostace on u Baltimoreu , nema price oko toga ali i da zavrsi na free agency , mnogo ce se timova otimati za njega , tj oni koji mogu da ga plate
              Iako je odigrao strasan PO, ovo je bas daleko od istine.

              Comment


              • Koja 3 su trenutno bolja od njega ? 2 i nekako , 3 ne
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • 1. Peyton
                  Velika rupa
                  2.Tom Brady
                  3. Aaron Rodgers
                  Manja rupa
                  4. Drew Breese
                  5. Matt Ryan
                  Provalija
                  Svi ostali, poredjaj ih kako oces, s tim da bih ja bar 2 od 3 rookie QBa stavio ispred Flaccoa

                  Ne vredi on 100 miliona za 5 godina, nije to dobar odnos cene i onoga sto pruza, a Baltimoreu je stiska sa kesom. Ne kazem da je los igrac, imao je odlican PO. Ali hajde bas da se ne zanosimo. Ima fenomenalne hvatace. Videcemo kako ce to izgledati kada ne bude imao Boldina sledece godine.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Originally posted by Miko View Post
                    Koja 3 su trenutno bolja od njega ? 2 i nekako , 3 ne
                    Dozvoli da pomislim da nisi neki ekspert za ovaj sport.
                    Evo qb-ova koji su po meni bolji od njega: Peyton, Brady, Rogers, Eli, Big Ben, Brees...a sva tri rukija, plus Kopernik i mozda Newton mogu vrlo brzo biti bolji od njega.

                    Igra QB-a zavisi od mnogo stvari, a Flacco ima sve sto moze da pozeli. Strasnu O liniju, dobar hvatacki korpus, dobre rb-ove, odlicnog Fb-a...

                    NFL nije jedna sezona ili jedan PO. Ja sam ga strasno zgotivio, ali mora on i u sledecoj sezoni da pokaze da je dobar, pa onda u onoj tamo i tako dalje.

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      1. Peyton
                      Velika rupa
                      2.Tom Brady
                      3. Aaron Rodgers
                      Manja rupa
                      4. Drew Breese
                      5. Matt Ryan
                      Provalija
                      Svi ostali, poredjaj ih kako oces, s tim da bih ja bar 2 od 3 rookie QBa stavio ispred Flaccoa

                      Ne vredi on 100 miliona za 5 godina, nije to dobar odnos cene i onoga sto pruza, a Baltimoreu je stiska sa kesom. Ne kazem da je los igrac, imao je odlican PO. Ali hajde bas da se ne zanosimo. Ima fenomenalne hvatace. Videcemo kako ce to izgledati kada ne bude imao Boldina sledece godine.

                      'Oce to da je Matty Ice bolji od Ilije.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by T-Mac View Post
                        'Oce to da je Matty Ice bolji od Ilije.
                        Na brzinu pisao, posle sam skontao da sam ispustio njega i Bena. Svakako su svi bolji od Flaccoa.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Meni Ryan nije elita

                          Comment


                          • Originally posted by Ljuba90 View Post
                            Meni Ryan nije elita
                            Ma realno jeste, bar po statistici. Ne volim ga ali je tako. Ima i on zlo mocan tim, ali je i on odlican igrac i da nije stao pred kraj sezone bio bi jedan od kandidata za MVPa. Mlad je on jos relativno, ima jos dosta sezona ispred sebe.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Meni Ryan nije elita
                              i po meni isto...Payton,Brees,Toma,Ilija,Aaron,Big Ben su elita

                              Comment


                              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                                Ma realno jeste, bar po statistici. Ne volim ga ali je tako. Ima i on zlo mocan tim, ali je i on odlican igrac i da nije stao pred kraj sezone bio bi jedan od kandidata za MVPa. Mlad je on jos relativno, ima jos dosta sezona ispred sebe.
                                Ma odlican je, ali ima i ubedljivo najbolje hvatace u ligi. Nije krem de la krem da ga jebes

                                Comment

                                Working...
                                X