Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Bowl XLVII 3.2.2013 New Orleans

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uros94 View Post
    Ма кога либо цкура за њено певање.
    Битно је да је она сасвим солидна риба (може да прође ) и да све око ње светли и шљашти. Сасвим довољно да багра буде одушевљена.
    Jel ovo ironija?
    Sto se mene tice,trenutno najljepsa zena na svijetu Makar od ovih za koje znam

    Comment


    • Originally posted by t-mac View Post
      ko jos gleda te masonske projekte? Oi gledam zbog sporta, sta me boli tuks za otvaranje i zatvaranje, to me zanima kao i natalitet u burundiju.
      па оно, каква год да је церемонија, смори у сваком случају јер је предугачка и небитна кад се погледају целе ои генерално. али бацим око увек, чисто да испоштујем. а и кад крене представљње држава онда док чекам наше погледам и зеленортска острва, албанију и екваторијалну гвинеју. све укупно кад се сабере, од отварања које траје нека 4 сата (од прилике) ја погледам 20 минута, и то 15 од 20 гледам ове државе.

      Originally posted by powerslave View Post
      jel ovo ironija?
      sto se mene tice,trenutno najljepsa zena na svijetu Makar od ovih za koje znam
      ма јок буразеру, не привлаче ме те црнкиње, па још и тако лепе... :d
      Last edited by Урош94; 04-02-13, 01:32.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Powerslave View Post
        Jel ovo ironija?
        Sto se mene tice,trenutno najljepsa zena na svijetu Makar od ovih za koje znam
        Proguglaj Sasha Grey
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Sone , ponovicu se , Jacoby Jones odlucuje utakmicu
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Hahahahahaha!!! Game over!!!

            Comment


            • Brukanje se nastavlja...

              Comment


              • MA DAAAAAAAAAAAAAAAAAA
                sigpic

                Comment


                • O majko mila...
                  Mada,svakako bi im ovi uvalili TD pa je mozda i bolje ovako.Sad ce SF imati vise vremena da pokusa da stigne...U k*rac sve!


                  A Miko,ne moram da guglam...znam

                  Comment


                  • Jones trpaj breeee

                    Comment


                    • Prvi poraz SF u SB.

                      Bolji nokaut SF nije mogao da dobije, odmah na pocetku trece cetvrtine TD nakon ispucavanja lopte.

                      Comment


                      • Sve sto je SF dobro radio tokom godine se sada raspada.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Ne bih ja jos upisivao pobedu, svasta smo mi videli u NFL-u tokom godina. Posebno sto na indijancu nema vise pritiska, sad ce da se prokurci malo.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • Odjavljujem se za sad,pa cu uskociti na kraju

                            Nada poslednja umire

                            Comment


                            • Originally posted by T-Mac View Post
                              Ne bih ja jos upisivao pobedu, svasta smo mi videli u NFL-u tokom godina. Posebno sto na indijancu nema vise pritiska, sad ce da se prokurci malo.
                              Ako ovo propuste Ravensi, i to u Superbolu, onda svi kolektivno mogu sa Ray-om u penziju!

                              Comment


                              • Ajmo Ninersi, nek bar bude zanimljivo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X