Announcement

Collapse
No announcement yet.

Zagrevanje 2013.

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Pare, pare, pare... Sutil opet ostade praznih ruku...

    Comment


    • #32
      Originally posted by Vanja #66 View Post
      Pare, pare, pare... Sutil opet ostade praznih ruku...
      Uzas, dusa me boli zbog tog coveka, juce bas razmisljam, on je bez problema Top 10 vozac po talentu, ako ne i vise. Kamuia isto nema.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #33
        Sta je on radio u 2009. sa onim cudom, a na kraju Fisichu upala druga pozicija na Spa, tuga... Tacno mislim da mu je ona tuca u baru napravila veliki problem kod Bernia...

        Comment


        • #34


          Side podovi su totalno ludilo... Ovo skoro nije vidjeno...

          Comment


          • #35
            Ovi prstenovi okolo su mi kriticniji od samih podova, ovo je bas velika koncepcijska razlika u odnosu na druge timove.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #36
              Mislim da ne smeju da ih priblize ista vise po pravilima... A trebaju im zbog Coanda efekta, poboljsavaju ga i slicno...

              Sauberu realno ne preostaje puno vise nego da trazi drugacija i interesantnija resenja. Nemaju pare za vise istrazivanja i metodicno poboljsanje resenja, vec moraju da idu na ekstremno pa kako ispadne. Prosle godine je bilo dobro, mislim da ce uz Hulka i ove godine biti izuzetno. Konkretno, mislim da ce biti daleko ispred FI i Williamsa, a mozda ce se boriti sa Lotusom/Meckom za 5. mesto... Bice mnogo zanimljivo tu...

              Comment


              • #37
                Bice zanimljivo da li ce ponovo ici na neke kontra taktike kao prosle godine sa Serhiom. Hulk je isto tip vozaca koji moze dovoljno da stedi gume da imas mogucnost da kombinujes. Zao mi je gde je zavrsio ovaj sampionat, da se svi ovako cudimo nad najmanjom dozom originalnosti.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #38
                  Da nije ovako gadna ekonomska situacija svugde u svetu, ne bi se toliko stedelo ove godine an bolidima... Pa seti se kako je BMW sa Kubicom jedno vreme vodio u sampionatu vozaca 2008, a sledece godine su isle velike promene.

                  Sledece godine ce se dosta toga promeniti, ne samo zato sto ce se pravila promeniti, vec zato sto ce verovatno svaki tim ici nekom svojom filozofijom. Takodje, ne bi me cudilo da ubrzo dobijemo i neki vid olaksica manjim timovima. Ogrnicenje budzeta, sto bi ih dovelo relativno blize jacima, ili mozda prodaja proslogodisnjih bolida, sto Montezuma govori vec neko vreme. Nesto ce morati da se desi, jer Caterham i Marussia imaju 3 sasvim nova vozaca i jednog Pica sa samo godinu dana iskustva. Pic ce verovatno napraviti razliku, ali dzabe kad ce Toro Rosso otici daleko ispred, s obzirom na svoju ekonomsku podlogu.

                  Comment


                  • #39
                    Moderna F1 nema mesta za sve ove timove nema ekonomski potencijal. A ova cetvorica od pozadi ce biti opasnost u preticanju za krug.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #40
                      Kao i svugde u svetu, bogati postaju bogatiji, siromasni postaju siromasniji. Slabe su socijalne ideje koje bi htele da oni koji imaju manje dobiju vise... Isto je i u F1. Mercedes time nije zadovoljan, ali mahom zbog sebe, ne zbog drugih. Ostali sa, nazalost, tu ne pitaju previse...

                      Estebanova kaciga je plavo-zuta, kakav opicen kontrast u odnosu na bolid...

                      Comment


                      • #41
                        Designer Matt Morris said this approach had been inspired by Sergio Perez’s crash in 2011: “Checo had quite a bad accident at Monaco a couple of years ago.

                        “When we got that car back we saw the sidepod squashed in and thought ‘I wonder if we could actually do that for real’.”

                        Comment


                        • #42
                          Obzirom na markteinski potez koji je Mecka organizovala, ovo je deo bolida, sad vec skoro ceo, koji mozemo videti. Slika je propustena kroz proces posvetljavanja i povecanaj kontrasta, kao i kroz jos neke photo-shop trikove, tako da je kvalitet slab, ali izvorna slika je gotovo sasvim zatamnjena, sto je jelte i fora...

                          Bice sve boljih slika, zasad ovoliko, do sad nije bilo nikakvog smisla ista ostavljati... naravno, vrh je odsecen, jer su gore kao garazna vrata...



                          A ovo je izgleda Lewisova nova kaciga... Previse sarenila za moj ukus.

                          Comment


                          • #43










                            Slicno kao i prosle godine, nema puno toga novog na prvom bolidu... Ovo su uglavnom slike isecci iz klipa, izgleda da novinarima nije dozvoljeno da ga slikaju, Scarbs se zali na to...

                            Craig Scarborough ‏@ScarbsF1
                            #redbullRB9 @redbullf1 are aggressively stopping photos being taken, threaten to take cameras away.
                            Ali ljubicasta... Samo je to falilo. Jos neko da ofarba bolid u roze i mogu kolektivno da se obese...
                            Last edited by Vanja #66; 03-02-13, 13:32.

                            Comment


                            • #44




                              Мени ово баш јебачки изгледа.
                              Last edited by Урош94; 03-02-13, 13:41.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Meni je ljubicasta prihvatljiva samo u ovoj varijanti...

                                Comment

                                Working...
                                X