Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • TIP DANA

    Znaci,kako sam naziv teme kaze,ovdje cemo postavljati svoj udarni tip dana. Ne 2,ne 5,ne 10,vec jedan,na koji imate bas opasan smek,sto bi se kladionicarskim zargonom reklo,"poklon kvota" za taj dan.... Tema je zamisljena kao pomocni servis u sasatavljanju tiketa,da se svrati ovdje i vidi ima li kakvog "stofa" za staviti na pravi tiket...Ako nekoga ne mrzi,moze napisati i recenicu-dvije zasto mu je bas to tip dana,ali nije uslov. I ta obrazlozenja (ako ih bude) neka budu jako sazeta,a ne kao na onim specijalizovanim sajtovima gdje se pise obrazlozenje od 2 stranice za kvotu 1.40 (koja na kraju i ne dodje) ,sa sastavima timova,ucinkom u zadnjih 10 kola,h2h u zadnjih 50 prvenstava,porodicnom situacijom igraca i trenera,izostancima,klimatskim uslovima...Ne,to nam ne treba,jer ko ce citat to....
    Uslov je da bude samo jedan prijedlog i da kvota bude najmanje 1,50, mada je pozeljno da bude i veca...
    Isti tipovi ne mogu, jos to.



    I da dadnem primjer da skontaju svi, bez primjera ne moze
    Spoiler
    Znaci recemo da je ovaj post od juce:
    Slovenija-Rusija(rukomet) 1 1,85
    Ovo mora doci, jednostavno kvalitet na strani Slovenaca, i prikazana igra na turiniru.

    0-0
    Znaci postavi sam svoj par, i kratko njemu, i dolje pise 0-0, ako prodjem bice 1-0, i proslo je, da se prati neka evidencija, to je moj skor, pogodak ili promasaj...
    I sledeci put kada budete igrali nesto pisete, bar mali tekst i dolje svoj skor 1-0 znaci, jer sam pogodio Sloveniju i tako iz dana u dan, kad nadjete pogodan par.

    Ko ne bude igra njega nema, i ovaj gore tekst sam kopirao i ovo vidio na jednom forumu, dobra stvar, bas mi se svidja.;)
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

  • #2
    Da otpocnem
    Marej-Federer 1 1,60
    Mislim da Marej nece imati problema u ovom mecu, protiv Conge je jedva prosao, a protiv Mareja nece imati tu srecu.


    0-0
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #3
      Gana - Mali 1 @ 2.10

      Gana je propustila vodstvo od 2-0 u prvom kolu protiv DR Kongo i sad moraju da se vade ..

      Mali jeste jaka , bas jaka ekipa , ali mislim da je Gana kvalitetnija i da bi mogli dobiti ovo

      Eto odlucih da prvi koji postavim bude opasan

      0-0
      Last edited by Dale; 24-01-13, 10:53.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • #4
        20:15 Caja Laboral - Barcelona 1 (kp) konacni pobjednik 1.75

        Caja Laboral je u odlicnoj formi i u Spanskoj ligi i u EL odlicno igraju , jednostavno stil igre Caje ne odgovara Barceloni i po pravilu dobijaju , ne znam zasto to ne bi bio slucaj i veceras. Barcelona igra toplo hladno, trenutni skor u EL imaju 3-1 dok Caja Laboral ima 4-0 , ali eto radi vece sigurnosti igram 1 (kp) posto Caja zna da vodi po 15 razlike i onda to prospe u zadnjoj cetvrtini.

        Sretno

        0-0
        Last edited by Rossonero; 24-01-13, 11:25.

        Comment


        • #5
          Niger - DR Kongo 2 @ 1.75

          Propušteno vodjstvo Gane od 2:0 za mene nije neko iznenadjenje imajući u vidu da kvalitetni igrači iz evropskih liga nose dres DR Konga. Posle duži niz godina svi najkvalitetnij fudbaleri su se odazvali državnom timu, zahvaljujući treneru koga respektuju svi igrači. DR Kongo je bez sumnje mnogo kvalitetnija ekipa od Nigera, a nakon boda iz gotovo izgubljene utakmice sa jednim od favoritom za titulu, imaju odličnu priliku da pobedom nad Nigerom, najslabijom ekipom iz skupine, dodju na korak do plasmana u drugu fazu takmičenja. Imena kao Mbokani, Maciadi, Mulumbu, LuaLua ulivaju poverenje u pobedu Konga.

          0-0
          Originally posted by Brajkula
          Veruj meni, radi kako hoćeš

          Brajkula, 2014. N.E

          Comment


          • #6
            David Logan (10,5) UNDER 1,85

            Njega i Tomića sam pratio zadnji par kola , David iz kola u kolo igra sve manje i manje , u regularnom delu je igrao u proseku preko 20 minuta , ali zbog loših igara minutaža mu u TOP 16 fazi drastično opada , gde je u zadnja tri kola igrao u proseku desetak minuta i uzimao u proseku 3-4 šuta . Danas igraju protiv Olimpijakosa koji igra dosta dobru odbranu , pogotovo na njegovoj poziciji . Tako da danas ne očekujem preteranu njegovu minutažu , a i kada bude na terenu ne očekujem da bude opcija broj jedan u napadu.

            0-0
            sigpic
            sigpic

            Comment


            • #7
              Fenerbahce - Khimki 2 @ 2.45 (odnosno, kako gde); H2 +4.5 @ 1.90


              Kvota na Fenerbahce je vec drugu nedelju za redom smehotresna jer pretpostavljam da ljudi ocekuju da Turci konacno prekinu taj losing streak, samo je problem sto ovo nije NBA i takvi nizovi ne dolaze zbog teskog rasporeda, umora, akumuliranih sitnih povreda ili sta vec, nego dolaze kad je ekipa u problemima od glave do pete i to se manifestuje na terenu. Ja sam i dalje licno u cudu kako je Simone Pjanedjani i dalje trener Fenera, otprilike su trebali da ga oteraju pre dva meseca kada je bilo jasno da je covek pogubio kako svlacionicu, tako i konce na terenu. Bo ne voli Preldzica, Bogdanovic Sato-a i sta se vec sve ne prica, sve u svemu katastrofalna atmosfera u ekipi vec neko vreme i kraj problemima se ne nazire. Pored toga, utakmicu ce povredjeni igrati Onan, Preldzic i Sato, svi pod nekim blokadama, injekcijama i sta ti ja znam cemu sve, ali ce biti limitirani. On the other side, Khimki se koliko-toliko stabilizovao i obecane su im pare na kraju meseca i sto je za nas najbitnije, najavljeni strajk nece imati uticaja na vecerasnji mec. Kompletni su, moral je na visokom nivou i jedina stvar koja bi mozda mogla da me odbije od ovog tipa je cinjenica da umeju da se muce na gostovanjima, ali jednostavno vecerasnja kvota na Ruse je vrednost i to ogromna, ko hoce moze da uzme hendikep kao precaution.


              0-0
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #8
                Wimbledon - Port Vale 3+ @ 1.7

                Borba za promociju i za opstanak.Wimbldon je bio veoma losh,ali u ovoj novoj godini igraju mnogo bolje.Njihov glavni problem je bio postizanje golova,ali su konacno poceli da ih daju,i to 2-3 po utakmici.Port Vejl je solidna ekipica koja igra otvoren,atraktivan fudbal,sa logikom da damo jedan vishe.Ocekujem otvoren mech,kakav se vec i vidjao kad igraju ova 2 tima.Ova 2 tima sam igrao vishe puta 3+ ,i u 90% su me isposhtovala,sto je i jedan dodatan razlog sto predlazhem ovo.

                0-0
                Last edited by z0La; 24-01-13, 15:31.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • #9
                  Eskisehir-Antalya 1 1.90

                  Antalya bez : prvi golman Arikan,odbrambeni Koray i Emre,Tandogan (rezerva),vežnjaci Ibrahim i Janda (rezerva),te nepadači Promise (5 golova),Sismanoglu (5 golova) i Tita (3 gola).Eskisehir ovaj meč mora pobijediti ukoliko želi zadržati šanse za plasman u polufinale kupa.


                  0-0

                  Comment


                  • #10
                    Evo, ko nije procitao moju i mandinu prepisku...


                    Kako se utakmica koju ste postavili zavrsi, citirajte post u kojem ste postavili tip, a ispod njega napisite rezultat meca i vas skor (0-1;1-0 itd).
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by Dale View Post
                      Gana - Mali 1 @ 2.10

                      Gana je propustila vodstvo od 2-0 u prvom kolu protiv DR Kongo i sad moraju da se vade ..

                      Mali jeste jaka , bas jaka ekipa , ali mislim da je Gana kvalitetnija i da bi mogli dobiti ovo

                      Eto odlucih da prvi koji postavim bude opasan

                      0-0
                      1-0 ; 1-0
                      Last edited by Dale; 24-01-13, 19:26.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                        Eskisehir-Antalya 1 1.90

                        Antalya bez : prvi golman Arikan,odbrambeni Koray i Emre,Tandogan (rezerva),vežnjaci Ibrahim i Janda (rezerva),te nepadači Promise (5 golova),Sismanoglu (5 golova) i Tita (3 gola).Eskisehir ovaj meč mora pobijediti ukoliko želi zadržati šanse za plasman u polufinale kupa.


                        0-0

                        2:1 rezultat

                        moj omjer 1:0

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by T-Mac View Post
                          Fenerbahce - Khimki 2 @ 2.45 (odnosno, kako gde); H2 +4.5 @ 1.90


                          Kvota na Fenerbahce je vec drugu nedelju za redom smehotresna jer pretpostavljam da ljudi ocekuju da Turci konacno prekinu taj losing streak, samo je problem sto ovo nije NBA i takvi nizovi ne dolaze zbog teskog rasporeda, umora, akumuliranih sitnih povreda ili sta vec, nego dolaze kad je ekipa u problemima od glave do pete i to se manifestuje na terenu. Ja sam i dalje licno u cudu kako je Simone Pjanedjani i dalje trener Fenera, otprilike su trebali da ga oteraju pre dva meseca kada je bilo jasno da je covek pogubio kako svlacionicu, tako i konce na terenu. Bo ne voli Preldzica, Bogdanovic Sato-a i sta se vec sve ne prica, sve u svemu katastrofalna atmosfera u ekipi vec neko vreme i kraj problemima se ne nazire. Pored toga, utakmicu ce povredjeni igrati Onan, Preldzic i Sato, svi pod nekim blokadama, injekcijama i sta ti ja znam cemu sve, ali ce biti limitirani. On the other side, Khimki se koliko-toliko stabilizovao i obecane su im pare na kraju meseca i sto je za nas najbitnije, najavljeni strajk nece imati uticaja na vecerasnji mec. Kompletni su, moral je na visokom nivou i jedina stvar koja bi mozda mogla da me odbije od ovog tipa je cinjenica da umeju da se muce na gostovanjima, ali jednostavno vecerasnja kvota na Ruse je vrednost i to ogromna, ko hoce moze da uzme hendikep kao precaution.


                          0-0

                          85:82; 1-1


                          Jebi ga, glupavo izgubljen mec iako su vodili vise od pola utakmice, hendikep je prosao.
                          sigpic


                          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by Devil View Post
                            David Logan (10,5) UNDER 1,85

                            Njega i Tomića sam pratio zadnji par kola , David iz kola u kolo igra sve manje i manje , u regularnom delu je igrao u proseku preko 20 minuta , ali zbog loših igara minutaža mu u TOP 16 fazi drastično opada , gde je u zadnja tri kola igrao u proseku desetak minuta i uzimao u proseku 3-4 šuta . Danas igraju protiv Olimpijakosa koji igra dosta dobru odbranu , pogotovo na njegovoj poziciji . Tako da danas ne očekujem preteranu njegovu minutažu , a i kada bude na terenu ne očekujem da bude opcija broj jedan u napadu.

                            0-0
                            Vec ima 11 poena , jbg

                            0-1
                            sigpic
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by z0La View Post
                              Wimbledon - Port Vale 3+ @ 1.7

                              Borba za promociju i za opstanak.Wimbldon je bio veoma losh,ali u ovoj novoj godini igraju mnogo bolje.Njihov glavni problem je bio postizanje golova,ali su konacno poceli da ih daju,i to 2-3 po utakmici.Port Vejl je solidna ekipica koja igra otvoren,atraktivan fudbal,sa logikom da damo jedan vishe.Ocekujem otvoren mech,kakav se vec i vidjao kad igraju ova 2 tima.Ova 2 tima sam igrao vishe puta 3+ ,i u 90% su me isposhtovala,sto je i jedan dodatan razlog sto predlazhem ovo.

                              0-0
                              Poluvreme 2-1,necu nista cekati kraj utakmice....volim Engleze!

                              1-0
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment

                              Working...
                              X