Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Originally posted by RRondo9 View Post
    Hannover - Wolfsburg 3+ @ 1.65

    Na Hannover-ovim utakmicama padaju prosecno 4 gola. Mislim da je to dovoljno.

    0-1
    Pobeda Hannovera, 2-1.

    1-1
    sigpic

    Comment


    • #62
      Levante-Valjadolid 1 @2.00
      Levante kuci pobeduje u gostima gubi ,vredi ispratiti zbog kvote .

      0-0


      Dodaj i skor svaki put.
      GIFSoup

      Comment


      • #63
        Cesena-Vicenza X 2,8

        Duel 19 i 20 ekipe na tabeli Cesena bez pobjede zadnje 4 utakmice kod kuce,a Vicenza zadnjih deset nije dobila u gostima.


        0-0
        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

        Comment


        • #64
          Елче - Херкулес 1 / 1.65 / 20:00 / Секунда (друга шпанска)

          0:1
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #65
            Originally posted by Dale View Post
            4-6 , 6-4 , 6-3 .


            2-0



            Obala Slonovace - Tunis 1 @ 1.60

            Obala nije briljirala u prvom kolu , dosli su do pobjede jedva , u 88. minuti i siguran sam da ce danas ici na pobjedu , kako bi vec osigurali prolazak u cetvrtfinale .. Tunis je jaka ekipa , dosli do pobjede nad Alzirom u sudijskoj nadoknadi , ali je kvalitet sigurno na strani Obale , te mislim da ce dobiti .

            3-0

            3-0
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • #66
              Originally posted by z0La View Post
              16:00 Chesterfild - Sautend GG @ 1.77 (ja cu odigrati ovde GG,ali ako neko misli,moze i da proba 3+)

              Chesterfild je ekipa koja je prosle godine ispala iz veceg ranga.Ove sezone su onako solidni,i jure to mesto u PO da se vrate ponovo u ligu1.Kuci retko gube,ali isto tako umeju cesto da odigraju nereseno.Daju dosta golova kuci,a i umeju da prime.Oni su u nekoj toplo-hladno formi.Sa druge strane,Sautend je ekipica koja je prosle godine bila cetvrta.Promocija joj je izbegla za bod,a u PO nisu prosli.Ove sezone isto jure promociju,i u vecini sezone su bili u vrhu.Upali su u losu formu,ali to je ekipa koja ne moze dugo ostati u losoj formi.Ocekujem da uskoro krenu da pobedjuju.Kad igraju u gostima,daju dosta golova,ali i dosta primaju,Ocekujem golove na obe strane,mozda cak i vishe.

              1-1
              Sautend dobio 0-1...

              1-2
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • #67
                Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                Engleska: Blue Square South

                Eastleigh-Farnborough 1 @ 3,50

                Razlog : 3za3




                2:0

                eastleigh lagano 3:1

                moj omjer 3:0

                Comment


                • #68
                  Portland - LA Clippers H1 (-1.50) @ 1.85

                  Clippersi su u seriji 0-3 bez CP3-a koji ce i veceras odsustvovati zbog problema sa koljenom. CP3-jeva zamjena je solidni Bledsoe koji je jedan od boljih defanzivaca na perimetru, ali ofanzivno je limitiran jer nema dobar sut i gubi mnogo lopti. Clippersi su prinudjeni ofanzivno da igraju na Griffina na postu koji i nije los kad to radi, ali problem je veceras sto igra protiv Aldridgea koji je ove godine u top5 kad je u pitanju branjenje posta. Clippersi su tim koji odlicno igraju odbranu i iznudjuju mnogo izgubljenih lopti, to je nesto sto ne odgovara Blazersima veceras. Blazersi ulaze u ovu utakmicu sa prekinutim nizom od 6 poraza posle utakmice sa Indianom koja im je bila jedna od boljih i konstantnijih utakmica ove sezone i uspjeli su da im ubace 100 poena (nije laka stvar ni malo). Nevjerovatnu ofanzivno kompletno partiju su odigrali i sutirali su cak 56%, sto im je i najbolji ucinak ove sezone. Ove godine igraju toplo-hladno i kad gube to je u nizovima, ali isto i pobjedjuju u nizovima. Clippersi su u prednosti sto se dubine tima tice, ali mislim da ce domaci teren da izvaga ovdje.

                  0-0
                  sigpic

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by K.Garnett 5 View Post
                    Levante - Valjadolid 1 @ 2.00
                    Valjadolid dostize rezultatski maksimum, a Levante je u maloj krizi sa sasvim solidnim timom pa je vreme da se neke stvari ispeglaju, i dosta su dobri domacini...
                    0-0
                    Rezultat 2:1
                    Skor 1-0

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by stefan12 View Post
                      Cesena-Vicenza X 2,8

                      Duel 19 i 20 ekipe na tabeli Cesena bez pobjede zadnje 4 utakmice kod kuce,a Vicenza zadnjih deset nije dobila u gostima.


                      0-0
                      3-1 za Cesenu


                      0-1
                      "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                      "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                      Comment


                      • #71
                        Originally posted by manda
                        Danas siguran par, iole.
                        18:00 Lazio-Chievo 1 1,55
                        Lacijali kod kuce dominiraju i u ovim malim utakmicama briljiraju, i zato su u vrhu tabele, i ne vidim kako ovo moze lose proci.

                        1-1
                        Puko Lazio, zesce se izglupirali, primili jedan gol i cao 0-1.


                        1-2
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by Indigo View Post
                          Monchengladbach - Fortuna.D 1 @1.85

                          Fortuna u ovaj mec ulazi bez:Voronina, Bruno Soaresa, Cha, Langenekea, Rafaela, Grabuschevskog
                          Dok je domaca ekipa kompletna i igra veoma dobro kod kuce. Od poslednjih 5 meceva dobili su 4.

                          1-0
                          Lagano. 2-1

                          2-0
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • #73
                            Nisam sutra kuci,pa cu postaviti veceras par za sutra...;)

                            12:30 Vitesse - Ajax 3+ @ 1.6

                            Vitesse je ekipica koja ima solidan tim.Mozda nisu u rangu PSV-a,Ajaxa i Twente-a,ali su dobra ekipica.Upali su u neku losu formu,i ne verujem da ce bas protiv Ajaxa krenuti sa pobedama,ali mislim da mogu da im daju bar 1 gol.Retko gube na svom stadionu,ali mislim da im je vreme da izgube.Sta reci za Ajax,glavni kandidat za titulu.Oni,PSV i Twente se bore,i ovde ce definitivno ici na pobedu.Za razliku od kuce,Ajax u gostima cesto prima golove,a poznato je da igraju napadachki fudbal.Verujem da ce probati Vitesse-u da daju koliko god budu mogli golova,nece biti povlachenja ako povedu.Ocekujem otvoren mech,sa dosta golova,bar 3,a mozda cak i vishe.

                            1-2
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Uros94 View Post
                              Елче - Херкулес 1 / 1.65 / 20:00 / Секунда (друга шпанска)

                              0:1
                              Добио Елче 2:0,
                              мој скор: 1:1
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                Stephen Curry (Golden State Warriors)20,5 vise

                                Tokom citave sezone odlicno igra i mislim da ovde ne bi trebalo da dodje u pitanje da li ce da da vise od 20 poena.


                                0-1
                                "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                                "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                                Comment

                                Working...
                                X