Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    P.H.Mathieu - M.Berrer 1.set (9,5) OVER 1,65

    Obojica igraju dosta dobar turnir , podloga je pakleno brza i očekujem da prvi set ode u over

    0-2
    Last edited by Devil; 26-01-13, 10:36.
    sigpic
    sigpic

    Comment


    • #47
      Originally posted by Dale View Post
      Azarenka - Li 1 @ 1.70


      Obje igraju sjajno tokom turnira , ali mislim da ce Azarenka ovo da dobije , kvota po meni odlicna


      1-0

      4-6 , 6-4 , 6-3 .


      2-0



      Obala Slonovace - Tunis 1 @ 1.60

      Obala nije briljirala u prvom kolu , dosli su do pobjede jedva , u 88. minuti i siguran sam da ce danas ici na pobjedu , kako bi vec osigurali prolazak u cetvrtfinale .. Tunis je jaka ekipa , dosli do pobjede nad Alzirom u sudijskoj nadoknadi , ali je kvalitet sigurno na strani Obale , te mislim da ce dobiti .
      Last edited by Dale; 26-01-13, 11:32.
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • #48
        Hannover - Wolfsburg 3+ @ 1.65

        Na Hannover-ovim utakmicama padaju prosecno 4 gola. Mislim da je to dovoljno.

        0-1
        sigpic

        Comment


        • #49
          Engleska: Blue Square South

          Eastleigh-Farnborough 1 @ 3,50

          Razlog : 3za3



          2:0
          Last edited by bjelaksson[YNWA]; 26-01-13, 17:28.

          Comment


          • #50
            QPR-Milton Keynes Dons 1 @ 1,65

            Milton je dvije lige ispod i sigurno je da QPR ima puno jaci tim i ako ne izadje najboljih 11 na teren,a i otkako je dosao Harry na mjesto trenera igraju dosta bolje i nece htjeti ovako rano ispasti iz takmicenja.

            0-1
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • #51
              Monchengladbach - Fortuna.D 1 @1.85

              Fortuna u ovaj mec ulazi bez:Voronina, Bruno Soaresa, Cha, Langenekea, Rafaela, Grabuschevskog
              Dok je domaca ekipa kompletna i igra veoma dobro kod kuce. Od poslednjih 5 meceva dobili su 4.

              1-0
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • #52
                Originally posted by Merlin View Post
                Domagoj Duvnjak (Hrvatska) over 4,5 @1,70

                Stasao je u pravog lidera i vođu ekipe. Još kao jako mlad veliki potencijal koji evo kako vrijeme odmiče pokazuje da su bila tačna predviđanja mnogih. Strpao je u mali džep vjerovatno najbolju ekipu ikada i jednog od najboljih igrača svih vremena - Nikolu Kladionarčića (). Ne vidim razlog zašto večeras ne bi ponovio istu igru i zaustavio ovoga puta Hansena i co. Ukoliko uspije ponoviti sličnu igru vrlo je vjerovatno da će preći ovu marginu od 4,5 golova.
                Zakazala Hrvatska, a samim time i Duvnjak, iako sekunda je falila da pređe granicu - zaustavio se tačno na 4 gola.

                0-1

                14:00 Široki Brijeg - Velež 1 @1,80 (prijateljska utakmica)

                Uprkos tome što je prijateljska utakmica razlika u kvaliteti je velika i vjerujem da će Široki to iskoristiti i doći do pobjede. Vjerovatno će i nešto kombinovani sastavi nastupiti, a i tu prednost imaju Širokobriježani zbog veće i bolje klupe. Velež prije par dana igrao prijateljsku protiv drugoligaša Branitelja gdje je poražen minimalnim rezultatom. Velež i u prvenstvu ponovo pri dnu tabele, uobičajeno za njih posljednjih godina, dok se Široki odličnim igrama pred kraj prvenstva uključio u borbu za mjesta koja vode u Evropu.
                sigpic
                Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                don't support us when we win."

                Comment


                • #53
                  16:00 Chesterfild - Sautend GG @ 1.77 (ja cu odigrati ovde GG,ali ako neko misli,moze i da proba 3+)

                  Chesterfild je ekipa koja je prosle godine ispala iz veceg ranga.Ove sezone su onako solidni,i jure to mesto u PO da se vrate ponovo u ligu1.Kuci retko gube,ali isto tako umeju cesto da odigraju nereseno.Daju dosta golova kuci,a i umeju da prime.Oni su u nekoj toplo-hladno formi.Sa druge strane,Sautend je ekipica koja je prosle godine bila cetvrta.Promocija joj je izbegla za bod,a u PO nisu prosli.Ove sezone isto jure promociju,i u vecini sezone su bili u vrhu.Upali su u losu formu,ali to je ekipa koja ne moze dugo ostati u losoj formi.Ocekujem da uskoro krenu da pobedjuju.Kad igraju u gostima,daju dosta golova,ali i dosta primaju,Ocekujem golove na obe strane,mozda cak i vishe.

                  1-1
                  Last edited by z0La; 26-01-13, 14:23.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Indigo
                    Zar ne bi trebalo samo jedan TIP da se postavlja? Ili ja nisam dobro procitao pravila.
                    Лепо ти пише ТИП дана, а не ТИПОВИ дана

                    Јувентус-Ђенова 1Н (1 у хендикепу) 1.58

                    Слаба понуда данас од Италијана па сам се између меча Лацио-Кјево и овог, одлучио за Јуве. Јуве је општепознато прејак за услове италијанског фудбала, а испуцали су право на киксеве у овом месецу (Сампдорија 1:2, Парма 1:1 и Лацио 1:1), много би било за екипу као што је Јувентус да дозволи себи још један кикс иако вечерас наступају без Пирла, Кјелинија, Ђовинка, Пепа и Матрија.
                    Ђенова је сменила свог другог тренера ове године и они су мени све извеснији путници у Серију Б.

                    0-0
                    Last edited by Brajkula; 26-01-13, 15:30.

                    Comment


                    • #55
                      Citajte prvi post, i pogledajte upustva, nemam zivaca svakom objasnjavati, ne tri para nego jedan po danu, meni nije jasno kako je nekom tesko procitati pravila?
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • #56
                        Ljudi izvinite, ja kapirao utakmice koje mogu u singlu da se odigraju.

                        Moj tip dana Djokovic-Marej 41.5 + 1.85

                        0:0
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • #57
                          Milwaukee Bucks-Golden State Warriors 2 2.20

                          Pregazice ih GSW..

                          0-0
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by Merlin View Post

                            14:00 Široki Brijeg - Velež 1 @1,80 (prijateljska utakmica)

                            Uprkos tome što je prijateljska utakmica razlika u kvaliteti je velika i vjerujem da će Široki to iskoristiti i doći do pobjede. Vjerovatno će i nešto kombinovani sastavi nastupiti, a i tu prednost imaju Širokobriježani zbog veće i bolje klupe. Velež prije par dana igrao prijateljsku protiv drugoligaša Branitelja gdje je poražen minimalnim rezultatom. Velež i u prvenstvu ponovo pri dnu tabele, uobičajeno za njih posljednjih godina, dok se Široki odličnim igrama pred kraj prvenstva uključio u borbu za mjesta koja vode u Evropu.
                            Lagana pobjeda Širokog od 3-1.

                            1-1
                            sigpic
                            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                            don't support us when we win."

                            Comment


                            • #59
                              Levante - Valjadolid 1 @ 2.00

                              Valjadolid dostize rezultatski maksimum, a Levante je u maloj krizi sa sasvim solidnim timom pa je vreme da se neke stvari ispeglaju, i dosta su dobri domacini...

                              0-0

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by Rossonero View Post
                                15:30 E.Frankfurt - Hoffenheim 1 2.00

                                Frankfurt kuci ima 6 2 1(pobjeda,nerjeseno,izgubljeno) , prosle godine su dobili u gostima Hoffenheim 4-0. Hoffenheim je najgora gostujuca ekipa, dok je Frankfurt medju boljim domacim ekipama.Moje misljenje je da ovdje nema bodova za Hoffenheim.

                                0-2
                                Nema bodova za Hoffenheim , pobjeda Frankfurta 2-1.

                                1-2

                                Comment

                                Working...
                                X