Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • HADERSFILD-MIDLZBRO 2 KVOTA JE 2,55
    MIDLZBRO JE U ODLICNOJ FORMI A BORI SE ZA MESTO U PLEJ OFF-u.IGRA PROTIV SLABASNOG HADERSFILDA,A I MIDLZBRO ODAVNO NIJE VEZAO DVE POBEDE ZA REDOM,A SADA IM JE ODLICNA PRILIKA DA TAKO NESTO I URADE.
    http://youtu.be/6vTNGyjsDKs

    Comment


    • Barnli-barnsli tim 1 2+ kvota 1,90
      barnli je ekipa koja je na poslednjih pet meca dala samo jedan gol u proslom kolu kada su i pobedili.sada im dolazi ekipa protiv koje redovno u poslednjih nekoliko medjusobnih susreta daju dva ili vise gola po mecu.
      Za one koji jure vece kvote vredi probati i 1tm1 2+ kvota 4,75 ili u prevodu da barnli da dva ili vise gola na pluvreme.
      http://youtu.be/6vTNGyjsDKs

      Comment


      • N.forest-ipsvic 1 1,90

        popularni shumari su vezali tri pobede u nizu i prikljucili se u borbu za plej off.u goste ima dolazi prosecni ipsvic koji nema sta da trazi na ovom mecu.pobeda u ovom mecu bi ih i definitivno priblizila na samo korak od sestog mesta koje vodi u plej off.
        http://youtu.be/6vTNGyjsDKs

        Comment


        • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
          Chicago Bulls vs Brooklyn Nets H1(-5.5) @1.85 ( mozzartbet )

          Bulls-i igraju odlicno kod kuce i jedna su od najboljih odbrana u ligi,a ja mislim da Brooklyn nije ta ekipa koja moze da ih dobije u gostima.

          Moj Skor 10-7
          96-85

          Zaboravih ja na ovo jos od pre 3 dana

          Moj Skor 11-7
          Last edited by NbaIsMyLife; 05-03-13, 16:50.
          "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
          Legends never die. Mamba will be back!
          sigpic
          HOUSE ALL NIGHT LONG

          Comment


          • Sacramento Kings vs Denver Nuggets 2 @1.50 ( mozzartbet )

            Nema sta da se prica jaci je Denver jedno 5x

            Moj Skor 11-7
            "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
            Legends never die. Mamba will be back!
            sigpic
            HOUSE ALL NIGHT LONG

            Comment


            • Crystal Palace - Hull City 2 (3.10)

              Palace je nakon malo vece krize, kada su u 9 utakmica ostvarili samo jednu pobjedu, opet dosao sebi i sada to izgleda daleko bolje, kako na terenu, tako i rezultatski. Na svom terenu su vec tradicionalno cvrsti i teski za pobijediti, ali ipak mislim da ce i pored toga imati velike probleme protiv Hull City-a, koji je iskorisio pad upravo Crystal Palace-a i uspio se probiti na to drugo mjesto, tako da je sada sav pritisak na domacinu. Naravno, ukoliko i dalje imaju aspiracije da se odrze u borbi za direktan plasman...Gledajuci sastave timova, Hull mi jednostavno ostavlja utisak kvalitetnije ekipe, s daleko vise dokazanih igraca, plus novo pojacanje iz Peterborough-a - G.Boyd se ekspresno uklopio u ekipu, postigavsi 2 gola u demoliranju Birmingham City-a proteklog vikenda.

              10 - 8

              Comment


              • Originally posted by Dale View Post
                United - Real oba daju go @ 1.50

                Posebno bjasnjenje nije potrebno .. Real bez postignutog gola ne moze dalje , a United se nece proslaviti ako bude isao na 0-0 , ubijedjen sam da ce ovdje biti dosta golova ..

                17-11
                1-2

                18-11
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • [QUOTE=Mladen;969097]Oxford United - Rotherham 1 @2.45

                  Usudicu se da ovo nazovem tip dana zbog klasicne raspodele bodova kada su ova 2 rivala u pitanju./QUOTE]

                  0:4 FT sto volim kad ispadnem naivan

                  moj skor - 5:7
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • Manu Ginobili 12.5 OVER @ 1.80

                    po meni u situaciji kada je Toni na duze vreme povredjen, ovo sa kvotom je poklon, bez obzira sto San Antonio igra protiv mog Cikaga, koji su uzgred dobili i u Cikagu i to bez Dankana, Parkera i Djinobilija.

                    moj skor - 5:7
                    Originally posted by Brajkula
                    Veruj meni, radi kako hoćeš

                    Brajkula, 2014. N.E

                    Comment


                    • Originally posted by NbaIsMyLife View Post
                      Sacramento Kings vs Denver Nuggets 2 @1.50 ( mozzartbet )

                      Nema sta da se prica jaci je Denver jedno 5x

                      Moj Skor 11-7
                      113-120

                      Moj Skor 12-7
                      "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                      Legends never die. Mamba will be back!
                      sigpic
                      HOUSE ALL NIGHT LONG

                      Comment


                      • Originally posted by BLBL View Post
                        Crystal Palace - Hull City 2 (3.10)

                        Palace je nakon malo vece krize, kada su u 9 utakmica ostvarili samo jednu pobjedu, opet dosao sebi i sada to izgleda daleko bolje, kako na terenu, tako i rezultatski. Na svom terenu su vec tradicionalno cvrsti i teski za pobijediti, ali ipak mislim da ce i pored toga imati velike probleme protiv Hull City-a, koji je iskorisio pad upravo Crystal Palace-a i uspio se probiti na to drugo mjesto, tako da je sada sav pritisak na domacinu. Naravno, ukoliko i dalje imaju aspiracije da se odrze u borbi za direktan plasman...Gledajuci sastave timova, Hull mi jednostavno ostavlja utisak kvalitetnije ekipe, s daleko vise dokazanih igraca, plus novo pojacanje iz Peterborough-a - G.Boyd se ekspresno uklopio u ekipu, postigavsi 2 gola u demoliranju Birmingham City-a proteklog vikenda.

                        10 - 8
                        4:2 FT



                        Sergiy Stakhovsky - Mischa Zverev 2 (2.50)

                        Jednostavno prevelik koeficijent na Njemca koji ni po cemu nije losiji od Stakhovskog. Mozda je Ukrajinac jaci u igri u polju, ali Zverev sa svojom servom itekako moze stvoriti ogromne probleme danas. Podigao je nivo igre, dok je samopuzdanje takodje dosta veliko nakon pobjede protiv Roger-Vasselin-a. Po meni, u ovom trenutku, prilicno izjednacen mec, tako da ne vidim neki poseban razlog za ovoliko favorizovanje Stakhovskog.

                        10 - 9

                        Comment


                        • Detroit Pistons - New York Knicks 2 @ 1.60

                          Knicksi odlicni u poslednje vreme, ako pobede penju se na drugo mesto na istoku. Sa druge strani Pistonsi su u losoj formi i igraju bez preterane motivacije.

                          9-8
                          sigpic

                          Comment


                          • New Orleans Hornets vs Los Angeles Lakers 2 @1.80 ( mozzartbet )

                            Lakers-ima treba svaka pobeda u narednom periodu da bi usli nekako u Playoffs. A ekipe kao sto su New Orleans,ne sme sebi da dopuste da izgube od njih.

                            Moj Skor 12-7
                            "Nikad ne odustaj od necega sto volis"
                            Legends never die. Mamba will be back!
                            sigpic
                            HOUSE ALL NIGHT LONG

                            Comment


                            • Juventus - Celtic prvo poluvrijeme 1 @ 1.80

                              Nema sta puno ovdje da se prica , Juve jeste dobio 3-0 u Skotskoj , ali mislim da ce i veceras odigrati sasvim pristojnu tekmu , sto bi trebalo biti dovoljno da vec u prvom poluvremenu rijese ovo

                              18-11
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Originally posted by Dale View Post
                                Juventus - Celtic prvo poluvrijeme 1 @ 1.80

                                Nema sta puno ovdje da se prica , Juve jeste dobio 3-0 u Skotskoj , ali mislim da ce i veceras odigrati sasvim pristojnu tekmu , sto bi trebalo biti dovoljno da vec u prvom poluvremenu rijese ovo

                                18-11
                                1-0

                                19-11
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X