Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by Mladen View Post
    Niger - DR Kongo 2 @ 1.75

    Propušteno vodjstvo Gane od 2:0 za mene nije neko iznenadjenje imajući u vidu da kvalitetni igrači iz evropskih liga nose dres DR Konga. Posle duži niz godina svi najkvalitetnij fudbaleri su se odazvali državnom timu, zahvaljujući treneru koga respektuju svi igrači. DR Kongo je bez sumnje mnogo kvalitetnija ekipa od Nigera, a nakon boda iz gotovo izgubljene utakmice sa jednim od favoritom za titulu, imaju odličnu priliku da pobedom nad Nigerom, najslabijom ekipom iz skupine, dodju na korak do plasmana u drugu fazu takmičenja. Imena kao Mbokani, Maciadi, Mulumbu, LuaLua ulivaju poverenje u pobedu Konga.

    0-0
    Isuviše sam očekivao od Mbokanija i ekipe. Potencili su Niger.

    0:0 0:1
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • #17
      Originally posted by Rossonero View Post
      20:15 Caja Laboral - Barcelona 1 (kp) konacni pobjednik 1.75

      Caja Laboral je u odlicnoj formi i u Spanskoj ligi i u EL odlicno igraju , jednostavno stil igre Caje ne odgovara Barceloni i po pravilu dobijaju , ne znam zasto to ne bi bio slucaj i veceras. Barcelona igra toplo hladno, trenutni skor u EL imaju 3-1 dok Caja Laboral ima 4-0 , ali eto radi vece sigurnosti igram 1 (kp) posto Caja zna da vodi po 15 razlike i onda to prospe u zadnjoj cetvrtini.

      Sretno

      0-0
      79-90 ; 0-1

      Comment


      • #18
        Ја сам да похвалим Манду јер је тема одлична.
        И било би добро ако би се написао и датум и време утакмице.

        Ево да не буде да нисам ставио ништа:

        Бостон - Њујорк 1 (2.1) / петак 02:00 (за сат и по времена, ако неко игра уживо...)

        Оно, Бостон се распада превише у задње време, и као ценим да је време да победе. Њујорк у задње време игра доста слабо и изгубили су пре пар дана код куће од Бостона.
        Last edited by Урош94; 25-01-13, 04:46.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • #19
          Originally posted by Uros94 View Post
          Ја сам да похвалим Манду јер је тема одлична.
          И било би добро ако би се написао и датум и време утакмице.

          Ево да не буде да нисам ставио ништа:

          Бостон - Њујорк 1 (2.1) / петак 02:00 (за сат и по времена, ако неко игра уживо...)

          Оно, Бостон се распада превише у задње време, и као ценим да је време да победе. Њујорк у задње време игра доста слабо и изгубили су пре пар дана код куће од Бостона.
          Резултат: 86:89
          Мој скор: 0:1
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • #20
            20:00 Venlo vs AZ Alkmaar 2 @1.90

            Od kada je član elitne holandske lige, Venlo je redovna mušterija AZ-a. Jedini podvig napravili su ove sezone pobedom u gostima od 1:2. I jedna i druga ekipa imaju užasnu sezonu, pogotovo AZ, ali ako se dan po jutru poznaje, drugi deo sezone za AZ može biti znatno bolji nakon pobede od 4:1 nad Viteseom. Venlo je užasan domaćin a AZ je na 3 boda od mesta koje vodi u doigravanje za Evropu.

            0:1
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • #21
              20:30 Dortmund - M.Gotze daje gol 2.30

              Posto ocekujem dosta veliku pobjedu domacina , tj da ce zabiti vise golova(Dortmund) tako sam odlucio da odigram da ce M.Gotze zabiti barem jedan gol.

              0-1
              Last edited by Rossonero; 25-01-13, 11:31.

              Comment


              • #22
                Anadolu Efes - Zalgiris 2 @ 2.50; +4.5 @1.90


                Od mene ponovo dva tipa, jedan za one koji vole da rizikuju i jedan za one koji praktikuju nesto sigurniju igru. Zalgiris jednostavno ne zasluzuje da ode na 1-4 jer su isuvise jaki za takav skor. Izgubili su nesrecno dve utakmice na dva izuzetno teska gostovanja u Atini i Madridu i obe utakmice su imali napade za pobedu, ali se oba puta zavrsilo porazom od jednog poena razlike. Mozda je jeftina floskula, ali im se to negde mora vratiti i od Efes-a su po mom misljenju kvalitetnija ekipa, i da se igra u Kaunas-u, kvota bi verovatno bila oko 1.40. Porazeni su u prethodnom kolu od CSKA na svom parketu ubedljivo, ali je to bio jedan od onih dana kada nista nije htelo u kos, a na drugoj strani Teodosic i Micov su disecirali odbranu i igrali simultanku. Vreme je za vadjenje fleka kao sto je to sinoc uradio Olympiakos. Dali su za vikend 111 poena Neptunas-u i tako napravili odlican uvod u ovaj mec. Nakon Efes-a u sledecim kolima im slede laksi protivnici, tako da ocekujte od Zelene sume da udje veceras u seriju pobeda. Efes je klasicna turska ekipa sa dosta oscilacija i otprilike ekipa koja cim naidje na tvrdo pogubi se i nestane sa parketa i zaista me ne bi cudilo da se to veceras dogodi. Nazalost nemam vremena da dalje obrazlazem ovaj tip posto se ova dvojica dobrano kolju i postaje zanimljivo, ali sve u svemu, Zalgiris je isuvise kvalitetan sastav da bi otisao na 1-4 skor, za mene su i dalje jedni od glavnih favorita za F4.



                1-1
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • #23
                  Hans Lindberg - 4,5 - over @ 1,85

                  Lindberg igra odlicno na prvenstvu , ako se ne varam i sedmerce suta i mislim da nece biti problem da Hrvatima postigne 5 golova. Po meni je ovo najsigurniji tip dana


                  0-0
                  Last edited by Mr.M; 25-01-13, 19:48.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • #24
                    Cska M. (81,5) OVER 1,85

                    Nemam vremena da pišem nesta više , CSKA igra sjajnu košarku , kod kuće često prebacuju ovu marginu , očekujem to i danas.

                    0-1
                    sigpic
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Nimes - Sedan 1 @2

                      Sedan u ovaj mec ulazi bez prvog golmana ekipe Ramea i standardnog defanzivca Belaida.
                      Verujem da je Nim isuvise kvalitetna ekipa. Sedan zauzima poslednje mesto na tabeli.

                      0-0
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • #26
                        Cherbourg - Creteil 2 @ 1.95

                        Creteil pratim vec 2-3 meseca, uvek su nenormalno visoke kvote na njih i uglavnom dolaze. Tabela i forma takodje ukazuju na pobedu gostujuce ekipe.

                        0-0
                        Last edited by Rondo9; 25-01-13, 13:14.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Azarenka - Li 1 @ 1.70


                          Obje igraju sjajno tokom turnira , ali mislim da ce Azarenka ovo da dobije , kvota po meni odlicna


                          1-0
                          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by manda View Post
                            Da otpocnem
                            Marej-Federer 1 1,60
                            Mislim da Marej nece imati problema u ovom mecu, protiv Conge je jedva prosao, a protiv Mareja nece imati tu srecu.


                            0-0
                            Uzeo Marej 3:2.

                            1-0




                            Posto mi je ovo par bio za juce, i jucasnje liste da odigram i danas jedan par, red je.

                            21:30 Hrvatska - Danska(Prolaz) 1 1,70(Prolaz u finale Hrvatske, malo da se osiguram, ne igram cistog keca)
                            Hrvatska je u naletu poslije pobjede nad njihovom ahilovom tetivom Francuskom, sada su napaljeni da ocekujem pobjedu i ovdje, a Danci su imali losije protivnike, ovo im je prvi tezi mec, a Hrvati su lomili i Spance i Francuze.


                            1-0
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • #29
                              Nantes-Tours 1 @ 1,65

                              Nantes je drugi najbolji tim u ligi, posle bogatog Monaka, za kojim zaostaju 2 boda. Ove sezone za Nantes neverovatne partije pruza Djordjevic ( 19 tekmi, 13 golova ). Danas Nantes nema bitnih izostanaka.
                              Tours prosecan tim, sredina tabele, danas bez golmana Maubleua ( drugi golman ) , Tritza ( najbolji stoper ), i bez napadackog dvojca Gherinia i Blayaca. Za Tours danas igra rezervni napadacki dvojac Kouakou i Biarcedini koji su postigli po jedan gol, i mislim da oni nece moci nesto vise protiv odbrane Nantesa, koja je najbolja u ligi.


                              1:0

                              Comment


                              • #30
                                Danska (26,5) manje 1,85

                                Hrvati poznati po odlicnoj odbrani,Francuze zaustavili na 23 gola,na cijelom prvenstvu nijednom nisu primili vise od 26 golova,najvise im je Spanija dala 25.Takodjer velik ulog je u pitanju,finale svjetskog prvenstva tako da ocekujem jake odbrane i malo golova.

                                0-0
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X