Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    20:45 Everton - WBA 3+ @ 1.65

    Neam vremena za neku analizu posebnu.Ocekujem otvoren mech sa bar 3 gola.Neki rezultat 2-1,3-0,2-2.....

    2-3
    2-1 rez.Sto ne stavih sitno nesto na tacan rez 2-1

    3-3
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by K.Garnett 5 View Post
      Real - Barselona 3-5 golova @ 1.90
      Nema sta pametno ovde da se kaze, osim da se ocekuju standardno golovi. Ronaldo sa jedne, Mesi sa druge strane, odbrane klimave, jos na sve to dolaze golmani diskutabilnih kvaliteta tako da golovi ne bi trebali da izostanu...
      2-0
      Bilo je prilika ali rezultat 1:1
      Skor 2-1

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        I naravno nisu uzeli xD

        Real-Barsa 2 @2,3[/B]
        Uzdam se u Mesija, mada mislim da ce doci 1X, ali sada suprotno, posto kada mislim padnem.



        2-3

        2-4
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Od mene za danas 2 tipa, nadam se da necete zameriti jer stvarno ne mogu da se odlucim koji bih izdvojio...



          Real Madrid - CSKA over 153.5 @ 1.85


          Sto se mene licno tice, ovo je utakmica koja ce ici i preko 160 poena. Setite se samo granica pre par meceva kada je Real igrao kod kuce, tesko da ste mogli naci nesto ispod 160, a sada protiv CSKA koji na terenu predvodi Milos Teodosic kladionice nam daju svega 153, najverovatnije iz razloga sto je Real odigrao nekoliko tvrdih utakmica u zadnje vreme, ali sam prilicno siguran da ce se ovde igrati brzo i da obe ekipe vole lepu igru sa dosta poena i uzivaju u istoj.


          Romain Sato over 7.5 @ 1.85


          Preldzic i Onan nece igrati na ovom mecu za Fenerbahce, sto znaci vecu minutazu i vecu sloboda za Sato-a. Licno mislim da je ova granica poklon cak i da su oni u sastavu i ocekujem da je Romain lagano prebaci.


          5-2
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • 20:45 Olympiakos - Fenerbahce H1 (-7,5) @ 1.85

            Domacin je ovdje favorit , ocekujem laganu pobjedu Olympiakosa.

            4-3

            Comment


            • Real Madrid - CSKA H2 (-4,5) @1.85

              Probaću i ja košarku...

              1-3
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Originally posted by Reise View Post
                Phoenix Suns - Los Angeles Lakers H2 (+2,5) @ 1.85

                Poklon.

                1-2
                Phoenix Suns 92:86 Los Angeles Lakers

                1-3
                sigpic

                Comment


                • Evo danas cisto nesto da se prati...;)

                  21:00 Freamunde - Leixoes GG @ 1.9

                  Nemam neku posebnu analizu za ovo.Freamunde je ekipa na poslednjem mestu.Forma im je puna oscilacija,ali jedno je sigurno,bolji nego na pocetku sezone.Ono sto je vazno je da su poceli da postizu golove kuci,i to redovno.Leixoes je ekipa koja igra cesto nereseno u gostima.Jure prikljucak za promociju,i verujem da ce ovde ici na pobedu.Usli su u dobru formu,i trebalo bi da daju bar 1 gol.Ocekjum borbu za promociju i za opstanak,i isto tako ocekujem golove na obe strane.

                  3-3
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    20:45 Olympiakos - Fenerbahce H1 (-7,5) @ 1.85

                    Domacin je ovdje favorit , ocekujem laganu pobjedu Olympiakosa.

                    4-3
                    Pobjeda Olympiakosa 82-71.

                    5-3

                    Comment


                    • Originally posted by T-Mac View Post
                      Od mene za danas 2 tipa, nadam se da necete zameriti jer stvarno ne mogu da se odlucim koji bih izdvojio...



                      Real Madrid - CSKA over 153.5 @ 1.85


                      Sto se mene licno tice, ovo je utakmica koja ce ici i preko 160 poena. Setite se samo granica pre par meceva kada je Real igrao kod kuce, tesko da ste mogli naci nesto ispod 160, a sada protiv CSKA koji na terenu predvodi Milos Teodosic kladionice nam daju svega 153, najverovatnije iz razloga sto je Real odigrao nekoliko tvrdih utakmica u zadnje vreme, ali sam prilicno siguran da ce se ovde igrati brzo i da obe ekipe vole lepu igru sa dosta poena i uzivaju u istoj.


                      Romain Sato over 7.5 @ 1.85


                      Preldzic i Onan nece igrati na ovom mecu za Fenerbahce, sto znaci vecu minutazu i vecu sloboda za Sato-a. Licno mislim da je ova granica poklon cak i da su oni u sastavu i ocekujem da je Romain lagano prebaci.


                      5-2

                      Kakav dan


                      5-4
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Evo danas cisto nesto da se prati...;)

                        21:00 Freamunde - Leixoes GG @ 1.9

                        Nemam neku posebnu analizu za ovo.Freamunde je ekipa na poslednjem mestu.Forma im je puna oscilacija,ali jedno je sigurno,bolji nego na pocetku sezone.Ono sto je vazno je da su poceli da postizu golove kuci,i to redovno.Leixoes je ekipa koja igra cesto nereseno u gostima.Jure prikljucak za promociju,i verujem da ce ovde ici na pobedu.Usli su u dobru formu,i trebalo bi da daju bar 1 gol.Ocekjum borbu za promociju i za opstanak,i isto tako ocekujem golove na obe strane.

                        3-3
                        Ipak Freamunde nije mogao da postigne gol. 0-2

                        3-4
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Рома-Каљари 1-1 (2.10)

                          Рома је у још једну сезону ушла са великим амбицијама и како сада ствари стоје опет су далеко од истих, тренер Земан је усавршио игру Роме на неки начин, Рома игра за око леп и допадљив фудбал али не и толико ефективан по екипу, па се Римљани налазе тренутно далеко од циља а то је место које води у ЛШ. Треба напоменути да се након прошлонедељног ремија са Болоњом у госима 3:3 први пут ове сезоне поставило и питање Земан у управи клуба, међутим искусни Чех је преживео и уколико жели и даље да гледа себе у истој улози просто мора да победи Каљари данас.
                          Рома је четири меча без победе и једноставно уколико и даље желе да се боре за горњи део табеле екипу попут Каљарија морају да добију на свом терену. Каљари је екипа која има пар добрих појединаца где бих издвојио пре свега Најголана, Асторија, Сауа и Пиниљу, али и екипа која се ове године грчевито бори за живот. Ипак такви резултати су по мом мишљењу више заслуга саме управе клуба него играча јер је клуб у тешком финансијском стању, плате касне, а сам Каљари ове сезоне не игра на свом стадиону па ни у једном свом мечу не могу да се сматрају као домаћини јер је посећеност на услужном Ис Аренасу мизерна.
                          Дакле, ја мислим да је Рома екипа која је способна да овај меч избоксује како треба и 1 не би требало да дође у питање, међутим ја ипак предлажем прелаз 1-1 јер очекујем баш глатку победу Роме у овом мечу те не мислим да ће Каљари успети да пружи Тотију и екипи неки већи отпор. Иначе и квота за овај ризик је сасвим ок, 2.10 је реална понуда да се проба овај тип.

                          Мој скор: 1-1
                          Last edited by Brajkula; 01-02-13, 02:30.

                          Comment


                          • Originally posted by Krle View Post
                            Real Madrid - CSKA H2 (-4,5) @1.85

                            Probaću i ja košarku...

                            1-3
                            66-66

                            2-3

                            Okapi Aalstar - Charleroi 2 @2.45

                            Pomalo ludo... Ali Šarlroa ih je pre 2 meseca dobila kući sa 31 poenom razlike. Moguće da znaju da igraju protiv njih...

                            2-3
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Verder-Hanover GG&3+ (1.77) Kladionica Lavovi ili Zerobet, ista je lista.

                              Verder je primio 14 golova na zadnjih 6 meceva kod kuce, a Hanover je primio 27 na zadnjih 9 gostovanja. Na mecevima Verdera kuci pada 3,3 gola po mecu, dok na Hanoverovim mecevima u gostima prosecno pada 4.1 gol. Dve ofanzivne ekipe sa poroznim odbranama, Verderu ne igra Arnautovic, ali Hanoveru ne igra 5 od najboljih 7 defanzivaca. Ocekujem otvorenu utakmicu sa mnogo kontranapada, dosta gresaka odbrane i puno sansi na obe strane.

                              0-0
                              Last edited by asprilja; 01-02-13, 08:54.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Creteil - Boulogne 1 @ 1.60

                                Prosli vikend nisu dosli, ovog puta igraju kuci protiv tima koji je u losijoj formi.

                                3-1
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X