Announcement

Collapse
No announcement yet.

TIP DANA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by chofy88 View Post
    Valencia-Bilbao +4.5 H2

    Bilbao ima dosta kvalitetniju ekipu od Valensije, poslednji put su ig lagano dobili 15 razlike. Plus Bilbao mora da juri pobedu jer su kiksnuli u preostala dva meca. Msm da ce siguro izgubiti manje oid 4 razlike, a msm i da ce doci do pobede.

    moj skor: 1:0
    dobio Bilbao 60-61


    Moj skor: 2:0
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Lacio - Juventus 2 @2.25

      Lacio je u dosadašnja 2 duela sa Juveom imao neverovatno mnogo sreće. Njihov najbolji igrač Klose se još nije oporavio, dok se kod Juventusa vraća Pirlo i gotovo da dolaze u najjačem sastavu u Rim...

      0-2
      Sramota me. Brajkula nemoj da mi lajkuješ više...

      0-3
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Originally posted by Merlin View Post
        Yeovil - Milton Keynes Dons 1 @3,15 1x @1,65

        Za danas ću probati Engleze, nakon što sinoćnja navodna suradnja Holanđana nije uspjela. Rezultati posljednjih sezona ukazuju na to da su ove 2 ekipe igrale 3 za 3. Prva utakmica ove sezone završena je minimalnom pobjedom Miltona, dok su sezonu ranije obje utakmice završene identičnim rezultatom - 0-1. U sezoni 2010/11 Yeovil je na domaćem terenu slavio sa 1-0, dok je Milton na svom terenu bio bolji sa 3-2. Sezonu ranije prva utakmica u kojoj je domaćin bio Milton je završena sa 2-2, da bi Yeovil u drugoj slavio ponovo sa minimalnih 1-1. Slična situacija se desila i sezonu ranije, kada je Milton slavio kao domaćin sa 3-0, dok su na terenu Yeovila podijelili bodove nepopularnim rezultatom 0-0. Statistika pokazuje na to da postoji moguća suradnja između ova 2 kluba, te vrijedi pokušati tražiti pobjedu domaćina. Pored ovih rezultata iz prethodnih sezona, na ruku nam ide i podatak da je Yeovil u posljednje 3 utakmice ubilježio pobjedu. Također domaćin u utakmicu ulazi u kompletnom sastavu dok gosti neće moći računati na 4 igrača - McKenzia, Gleesona, Powela i Chadwicka.

        Skor: 1-2.
        Pobjeda Yeovila rezultatom 2-1. Nakon izjednačenja sam mislio da ne prolazi ovo, ali poslije crvenog za Milton sve je bilo kristalno jasno.

        Skor: 2-2.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
          Evo posle lose ponude i gadjanja velikih kvota vracam se na nesto sigurnije parove


          20:45 Portsmouth - Notts County 2 /1,75/


          Portsmouth je u nizu od 15 utakmica bez pobede (3 nerešene igre i čak 12 poraza), a pri tome su postigli samo 9, a primili 29 golova! Nedavno su izgubili šestoricu igrača koji su bili prvotimci (trojica od njih su bili defanzivci), a razlog tome je katastrofalna finansijska situacija u klubu, koja vrlo lako može da dovede i do gašenja ne tako davno standardnog premijerligaša. Koliko je loša situacija u ekipi govori podatak da su za vikend lagano izgubili kod kuće rezultatom 1:3 od Hartlpoola, inače najlošijeg tima lige. Posebno je skandalozna bila njihova igra u odbrani na tom meču, i ako nastave u tom ritmu opstanak u ligi će biti nemoguća misija.

          Njihov protivnik Notts County baš i nije u nekoj sjajnoj seriji rezultata. Oni su ostvarili svega 2 pobede na poslednjih 7 susreta u ligi, ali se mora priznati i da su imali dosta jake rivale u tom periodu kao što su npr. Brentford, Sheffield United, Milton, Rotheram... Međutim, oni i dalje imaju relne šanse da se domognu pozicija koje vode u play-off na kraju sezone, a da bi u tome i uspeli oni jednostavno moraju da dobijaju utakmice kao što je ova.

          Pre otprilike 2 meseca ova dva tima su igrala i u okviru FA Cupa na ovom istom stadionu i gosti su lagano trijumfovali sa 0:2. Razlika je bila u tome što je tada Portsmouth i imao kakav takav tim, ali situacija u kojoj su sad me ne navodi ninašta drugo neko na pobedu Nottsa. Kvota na pobedu gostujuće ekipe je u padu u gotovo svim kladionicama,tako da odigrajte sto prije..


          3:2

          0:2 win

          4:2

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Norrkoping - Khimik Yuzhny 2 @1.65; H2 (-2.5) @ 1.90



            Norrkoping je nizom srecnih okolnosti savladao Tofas u prethodnom kolu takmicenja i po mom misljenju to ce im biti i jedini trijumf do kraja. Na poziciji 4 za Svedjane nece biti Anton Saks-a, pa se tako frontcourt rotacija svodi na 2 slova, Kjellbom-a i Maraker-a. I, generalno, Khimik je kvalitetniji roster i vreme je da se prekine ovaj niz poraza, kvota jako dobra.



            3-2

            76:81; karaj ruzno, jos samo neke pare da uzimam bilo bi do jaja


            5-2
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by T-Mac View Post
              76:81; karaj ruzno, jos samo neke pare da uzimam bilo bi do jaja


              5-2
              Шмекерски ти то, са 3:2 на 5:2 Ма само рокај

              Comment


              • Originally posted by Merlin View Post
                Pobjeda Yeovila rezultatom 2-1. Nakon izjednačenja sam mislio da ne prolazi ovo, ali poslije crvenog za Milton sve je bilo kristalno jasno.

                Skor: 2-2.

                Stavi 3-2 odmah , pogodio si i 1 , i 1x
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  20:45 Bristol City - Watford 3+ @ 1.7

                  Duel ekipa za promociju i za ispadanje.Bristol se grcevito bori za opstanak.Oni jednostavno moraju na svakoj utakmici da idu na pobedu da bi nekako uspeli da se spasu ispadanja.Nisu neka domacinska ekipa,ali i primaju i postizu golove kuci.Konacno su dobili u proslom kolu,i mozda im to da malo samopouzdanja.Sa druge strane Watford je ekipa u odlicnoj formi.Imaju dosta kvalitetnih igracha,i otkako ih je preuzeo Zola,igraju mnogo dobar fudbal,i rezultat toga je da se bore za promociju.Veoma su efikasni,i ovde ce sigurno traziti pobedu.Najbolji su gost u ligi,postizu a i primaju dosta golova.Ocekujem otvorenu utakmicu u kojoj ce pasti najmanje 3 gola,a mozda i vishe.

                  2-2
                  2-0 za Bristol....njesra...

                  2-3
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Real - Barselona 3-5 golova @ 1.90

                    Nema sta pametno ovde da se kaze, osim da se ocekuju standardno golovi. Ronaldo sa jedne, Mesi sa druge strane, odbrane klimave, jos na sve to dolaze golmani diskutabilnih kvaliteta tako da golovi ne bi trebali da izostanu...

                    2-0

                    Comment


                    • PSV - Feyenoord 1 @1.6

                      Da li će biti četvrta sreća?

                      0-3
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • Originally posted by manda View Post
                        QPR-Man.City 2 @1,55 (U wwin ima super tip 1,75)
                        Jebi me , ne dodje li ovo, u ovim utakmicama Hari nece izboriti opstanak, iako nema Turea ovi ce na glavu ici da pobjede i zadrze prikljucak za slavinim klubom iz Mancestera


                        2-2
                        I naravno nisu uzeli xD

                        2-3



                        Real-Barsa 2 @2,3

                        Uzdam se u Mesija, mada mislim da ce doci 1X, ali sada suprotno, posto kada mislim padnem.



                        2-3
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Originally posted by Overlord View Post
                          LA Lakers - New Orleans Hornets h1 (+5.5) @ 1.85
                          Lejkersi konacno krenuli da igraju kako se ocekivalo na pocetku sezone , kvalitetniji roster imaju od danasnjeg protivnika


                          0-1
                          tacno 5 dobili LA

                          111-106


                          0-2

                          Comment


                          • Reading - Chelsea 2 @1.55 i 2&3+ @2.1

                            3-0
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Originally posted by Mladen View Post
                              Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors 2 @1.85

                              Klivlend ima velike muke sa povredjenim igračima. Kajri je bolestan i danas nije trenirao sa timom. GSW posle nekih neuspeha u poslednje 5 utakmice dobili Kliperse i Tandere, te im ja dajem ovog puta malu prednost.
                              Cleveland 95:108 Golden State Warriors

                              moj skor: 4:1
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Portland Trail Blazers - Dallas Mavericks H1 (-2,5) @ 1.85

                                Dallas je uhvatio mali zalet u posljednjih desetak utakmica, ali to su bili uglavnom utakmice kod kuce. Od kad se vratio Dirk igraju bolje, ali mislim da nemaju dovoljno oruzja za Portlandovu prvu petorku. Dallas ih je savladao jedan put ove sezone, kada ih je Mayo oduvao sa trojkama i kada je Collison bio daleko iznad nivoa koji sad pruza. Mayo je na pocetku sezone briljirao sa svojim sutom koji je iznosio cak 60%. Sada sutira 40%, to je velika razlika. Covjek od koga se najvise strahuje veceras je Vince Carter, nosi igru Dallasa sa klupe, a klupa Blazersa je rak rana. Ako izostane Vinceov ucinak, Dallasu se lose pise. Portland je mnogo bolji u defanzivi nego na startu sezone, sto je i ocekivano jer je potpuno nov tim napravljen i sigurno je da ce Dallasu duplo teze biti nego na utakmici na startu sezone. U toj utakmici su Lillarda i njegov pick and roll potpuno zaustavili. Ako se to sada desi, Blazersi se mogu osloniti i na Batuma koji postaje skriveno oruziji Portlanda jer timovi ne obracaju veliku paznju na njega i ignorisu njegov passing skill koji je mnogo dobar. Ako neko sa klupe doda bar 10 poena veceras i ako trojke budu upadale, Blazersi nece imati problema protiv Dallasa. Kvota je odlicna i mislim da su nas kladionice fino pocastile.

                                1-1
                                Portland Trail Blazers 106:104 Dallas Mavericks

                                Opet za pola kosa...

                                1:2
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X