Announcement

Collapse
No announcement yet.

PO?INJE SEZONA PRENOSA !!!!!! 2009-2010

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: PO?INJE SEZONA PRENOSA !!!!!! 2009-2010

    [quote author=starbuck link=topic=1904.msg106612#msg106612 date=1258425401]
    Polarne neletece ptice izgazise zivinu ;D

    Nego, gledam, opet u gornjem desnom uglu, ispod logoa, najava sa sledecu tekmu. Proverim program i u proseku 2-3 tekme nedeljno, redovno. Bravo ljudi!
    [/quote]
    nije. u proseku 3-4 utakmice nedeljno ;)

    Comment


    • #62
      Odg: PO?INJE SEZONA PRENOSA !!!!!! 2009-2010

      Hahaha,ma iako nije dao go Malkin je car,preglednost mu je savrsena i nekako kad on igra osjecam se smireno kad gledam Pingvine, nego Starbuck,evo prognoza za veceras izmedju NYR i WSH... PRODUZECI... eto,da nam ozivi forum

      Comment


      • #63
        [/quote]
        nije. u proseku 3-4 utakmice nedeljno ;)
        [/quote]

        Ja sam to onako odokativnom metodom procenila, drago mi je sto sam se presla ;D

        Comment


        • #64
          Odg: PO?INJE SEZONA PRENOSA !!!!!! 2009-2010

          [quote author=pingvinBL link=topic=1904.msg106647#msg106647 date=1258478515]
          Hahaha,ma iako nije dao go Malkin je car,preglednost mu je savrsena i nekako kad on igra osjecam se smireno kad gledam Pingvine, nego Starbuck,evo prognoza za veceras izmedju NYR i WSH... PRODUZECI... eto,da nam ozivi forum
          [/quote]

          Hehe, pa ne znam. Nesto nisam pratila WSH u poslednje vreme. Jel se vratio Ovechkin? Opet, ni NYR nisu za bacanje. Ja bih ipak rekla da ce domacini da trijumfuju, valjda :-\

          Comment


          • #65
            Odg: PO?INJE SEZONA PRENOSA !!!!!! 2009-2010

            Nesto nam je zamro forum

            U svakom slucaju moram da pohvalim SK na prenosima NHL-a i EBEL-a. Samo tako nastavite

            Comment


            • #66
              Odg: PO?INJE SEZONA PRENOSA !!!!!! 2009-2010

              mogli bi da prenosite i Pittsburgh Penguins-e...koliko mi se chini, ove godine ste ih prenosili 1-2 puta, a ako pogledate bilo koju anketu/forum, oni se nalaze medju najpopularnijim klubovima + utakmice im se uglavnom igraju u 1:00h...p.s. dvojac koji sada prenosi utakmice NHL-a je odlican...jos malo zivosti, i mozete ne u Evropu nego u Ameriku

              Comment


              • #67
                Odg: PO?INJE SEZONA PRENOSA !!!!!! 2009-2010

                [quote author=madredeus87 link=topic=1904.msg109947#msg109947 date=1261255928]
                mogli bi da prenosite i Pittsburgh Penguins-e...koliko mi se chini, ove godine ste ih prenosili 1-2 puta, a ako pogledate bilo koju anketu/forum, oni se nalaze medju najpopularnijim klubovima + utakmice im se uglavnom igraju u 1:00h...p.s. dvojac koji sada prenosi utakmice NHL-a je odlican...jos malo zivosti, i mozete ne u Evropu nego u Ameriku
                [/quote]
                Bolje da se ne prenosi Pitt,bar do polovine januara,jer nas ovi nesrecnici sa ESPN Americe truju s istim.Ja sam jako zadovoljan sto se hokeja tice na SK,svaka cast.Sto se komentatora tice,slazem se odicni su.

                Sta je sa WC?Dali ce ga bitisati na SK,kao i proslih par godina?
                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                Comment


                • #68
                  Odg: PO?INJE SEZONA PRENOSA !!!!!! 2009-2010

                  [quote author=Liverpool FC link=topic=1904.msg109967#msg109967 date=1261312931]
                  [quote author=madredeus87 link=topic=1904.msg109947#msg109947 date=1261255928]
                  mogli bi da prenosite i Pittsburgh Penguins-e...koliko mi se chini, ove godine ste ih prenosili 1-2 puta, a ako pogledate bilo koju anketu/forum, oni se nalaze medju najpopularnijim klubovima + utakmice im se uglavnom igraju u 1:00h...p.s. dvojac koji sada prenosi utakmice NHL-a je odlican...jos malo zivosti, i mozete ne u Evropu nego u Ameriku
                  [/quote]
                  Bolje da se ne prenosi Pitt,bar do polovine januara,jer nas ovi nesrecnici sa ESPN Americe truju s istim.Ja sam jako zadovoljan sto se hokeja tice na SK,svaka cast.Sto se komentatora tice,slazem se odicni su.

                  Sta je sa WC?Dali ce ga bitisati na SK,kao i proslih par godina?
                  [/quote]
                  hoce, mislim da ih ima u narednim nedeljema

                  Comment


                  • #69
                    Odg: PO?INJE SEZONA PRENOSA !!!!!! 2009-2010

                    Odlicno,najbolje zasada sto se sezone tice.U SAD i Kanadi se ovo ceka nedelljama unapred.
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • #70
                      Odg: PO?INJE SEZONA PRENOSA !!!!!! 2009-2010

                      Evo ne mogu da se utmem utisku kako je hokej potpuno u drugom planu na sportklubu i kako je ova televizija dosta pala u poslednje vrijeme, jer su joj glavni sportovi postali tenis i kosarka. Svaka cast za 3 prenosa sedmicno u NHL-a, ali svi ti prenosi su radnim danima u kasne sate, tako da ljudi koji rade to jednostavno ne mogu gledati. Sa druge strane svaki vikend u udarnim verecnjim terminima se emituju prenosi iz NBA. Pored toga ove godine su izbaceni NFL, Njemacka prva i druga bundes liga. Prenose se kao utakmice iz talijanske serije A, a derbi odavno nismo pogledali, npr. propusteni su mecevi u poslednje vrijeme Juventus - Roma, Inter - Milan...

                      Comment


                      • #71
                        Odg: PO?INJE SEZONA PRENOSA !!!!!! 2009-2010

                        [quote author=boboskydive link=topic=1904.msg113975#msg113975 date=1265457711]
                        Evo ne mogu da se utmem utisku kako je hokej potpuno u drugom planu na sportklubu i kako je ova televizija dosta pala u poslednje vrijeme, jer su joj glavni sportovi postali tenis i kosarka. Svaka cast za 3 prenosa sedmicno u NHL-a, ali svi ti prenosi su radnim danima u kasne sate, tako da ljudi koji rade to jednostavno ne mogu gledati. Sa druge strane svaki vikend u udarnim verecnjim terminima se emituju prenosi iz NBA. Pored toga ove godine su izbaceni NFL, Njemacka prva i druga bundes liga. Prenose se kao utakmice iz talijanske serije A, a derbi odavno nismo pogledali, npr. propusteni su mecevi u poslednje vrijeme Juventus - Roma, Inter - Milan...
                        [/quote]

                        SK nema prava prenosa ovakvih me?eva.

                        Comment


                        • #72
                          Odg: PO?INJE SEZONA PRENOSA !!!!!! 2009-2010

                          Ali ima pravo da nam nekada vikendom da hokey, a ne stalno kosarku...

                          Comment


                          • #73
                            Odg: PO?INJE SEZONA PRENOSA !!!!!! 2009-2010

                            Fila gazi po Montrealu 6:2! Brier i Carter objasnili kapiten,fino igrao.
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • #74
                              Odg: PO?INJE SEZONA PRENOSA !!!!!! 2009-2010


                              Cikago će probati već noćas da obezbedi plasman u finale zapada i megdan sa San Hozeom.

                              Oni vode sa 3-1 u seriji protiv Kanuksa, koju su mnogi zamišljali malo drugačije i mnogo ujednačenije.

                              Ono što zakazuje kod Vankuvera je ono što se očekivalo da će im biti najjača strana: golman. Od olimpijskog zlata, Roberto Luongo je u prilično lošoj formi, ne zaustavlja ni 90% udaraca ka svom golu.

                              Ne pomaže im ni to što su čak 145 minuta proveli na klupi za kažnjene, što su Kejn i Tjuz znali da iskoriste. Kada smo već kod golmana, treba pomenuti sjajnu igru Antija Nijemija u Čikagu. Ako se nešto ozbiljno ne promeni večeras, znaćemo finale zapada...

                              Vesti sa sajta!
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • #75
                                Odg: PO?INJE SEZONA PRENOSA !!!!!! 2009-2010

                                Jel ima sanse da ce SK da prenosi sedmu utakmicu Boston Bruins- Philadelphia Flyers ?
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X