Announcement

Collapse
No announcement yet.

African Cup of Nations 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam gledao tekmu ni 5 minuta ali sam zapazio jedno 10 hiljada skakavaca ili nekakvih insekata na terenu. Haos.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Ovog Djijana treba isamarati sta je sve promasio, pa mogli su ladno da nokautiraju Burkinu Faso i onda jedna retardirana greska na svojoj polovini i odmah kazna, a do tada su bili mnogo bolji rival.Posle sam kontao da ce puci na penale, pa se nisam nervirao.Razocaran sam na neki nacin sto u finalu nece igrati Nigerija-Gana i nesto mi se ne gleda finale.Meni se ucinilo da je Pitrojpa bio fauliran van sesnaesterca, ali moracu tu situaciju da pogledam jos jednom.Sve u svemu nezasluzen crveni karton i nadam se da ce mu ponistiti crveni karton posto ga nije zasluzio.Posto sam video da je za Ganu vise puta sviran jedanaesterac, dali ih toliko protivnici skrljaju ili su sudije blagonaklone njima?

      U kakvom je katastrofalnom stanju bio teren, pa cini mi se da su prosle sezone bili bolji u Ekvatorijalnoj Gvineji.

      Comment


      • Au brt da li je moguce kakva je luzerska ekipa postala ova Gana od kad je Djan promasio penal protiv Urugvaja...?

        Od tada sve bitno sto su igrali su gubili, svaki bitan penal koji su imali promasili su...

        Mislim da samo ekipe Ektora Kupera mogu da im pariraju kada je luzerski mentalitet u pitanju.

        Strasno!
        sigpic

        Comment



        • Шта је са лоптом ?

          Comment


          • Dzabulanijeva sestra od tetke !
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment

            Working...
            X