Pogledati rezultate ankete: Afrički kup nacija osvaja?

Glasača
28. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • Zambija

2 7,14%
  • Obala Slonovace

13 46,43%
  • Alzir

1 3,57%
  • Nigerija

1 3,57%
  • Gana

3 10,71%
  • Juzna Afrika

1 3,57%
  • Maroko

3 10,71%
  • Neko drugi

4 14,29%
Strana 9 od 9 PrvaPrva ... 7 8 9
Rezultati 121 do 125 od 125

Tema: African Cup of Nations 2013

Plavac bracala avatar
    Datum registracije
    03.04.2011
    Moć reputacije
    837
    Nisam gledao tekmu ni 5 minuta ali sam zapazio jedno 10 hiljada skakavaca ili nekakvih insekata na terenu. Haos.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

2. Your Google Adsense code here
    Pickle Rick Ricma avatar
    Datum registracije
    16.04.2011
    Moć reputacije
    214748938
    Ovog Djijana treba isamarati sta je sve promasio, pa mogli su ladno da nokautiraju Burkinu Faso i onda jedna retardirana greska na svojoj polovini i odmah kazna, a do tada su bili mnogo bolji rival.Posle sam kontao da ce puci na penale, pa se nisam nervirao.Razocaran sam na neki nacin sto u finalu nece igrati Nigerija-Gana i nesto mi se ne gleda finale.Meni se ucinilo da je Pitrojpa bio fauliran van sesnaesterca, ali moracu tu situaciju da pogledam jos jednom.Sve u svemu nezasluzen crveni karton i nadam se da ce mu ponistiti crveni karton posto ga nije zasluzio.Posto sam video da je za Ganu vise puta sviran jedanaesterac, dali ih toliko protivnici skrljaju ili su sudije blagonaklone njima?

U kakvom je katastrofalnom stanju bio teren, pa cini mi se da su prosle sezone bili bolji u Ekvatorijalnoj Gvineji.
    Sedam debila je gleda iz auta

Hero Member ExEric avatar
    Datum registracije
    10.04.2011
    Moć reputacije
    214748835
    Au brt da li je moguce kakva je luzerska ekipa postala ova Gana od kad je Djan promasio penal protiv Urugvaja...?

Od tada sve bitno sto su igrali su gubili, svaki bitan penal koji su imali promasili su...

Mislim da samo ekipe Ektora Kupera mogu da im pariraju kada je luzerski mentalitet u pitanju.

Strasno!

Forum Resident Brajkula avatar
    Datum registracije
    28.03.2011
    Moć reputacije
    214749068

Шта је са лоптом ?

Hero Member Mladen avatar
    Datum registracije
    21.01.2011
    Moć reputacije
    43983