Announcement

Collapse
No announcement yet.

African Cup of Nations 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dva penala nad Mosesom , svaka mu cast , sve uradio na individualni kvalitet .. Musa otkako je usao , i on je odigrao solidno , Mikel i ostali iz veze i napada katastrofa ..
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Moses legenda...napravili 2 penala nad njim...

      I oba je lagano reshio...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • A jadničko iz Etiopije krenuo na pravu stranu, al šta će mučenik, nije mu zadatak da brani. Nije se snašao
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • Kako se los fudbal igra ne ovom KAN-u.Tacno neki ne znaju sta ce sa loptom pa je samo nabiju.

          Comment



          • Васионо чујеш ли ме ?

            Comment


            • Koja rupa na golu Obale, covjek primi gol po sred gola, znaci u trenutku izvodjenja pomjeri se zivi ga zakloni i po sred gola, jebalo ga boskovanje, kakva rupa xD
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Kakav gol
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Ispadose Slonovi , i propade jos jedna prilika za Drogbu da se dokopa titule

                  Comment


                  • Originally posted by AleksaVP View Post
                    Ispadose Slonovi , i propade jos jedna prilika za Drogbu da se dokopa titule
                    Zao mi je ovo je bila posljednja prilika za Drogbu da se dokopa titule.

                    Comment


                    • Originally posted by Rossonero View Post
                      Zao mi je ovo je bila posljednja prilika za Drogbu da se dokopa titule.
                      Pa verovatno je i poslednja prilika , ali ko zna sta ce se desiti u buducnosti

                      Comment


                      • Ne mora da znači al najverovatnije ne zna se kolko će još da igra ali i meni je žao .. !
                        ♥Љубав према клубу не може да престане♥
                        http://media.gorannecin.rs/2010/10/P...A0-2010-11.jpg

                        Comment


                        • Opasna Nigerijaaaaa !

                          Katastrofa Malija.
                          Last edited by Mladen; 06-02-13, 15:44.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Burkina Faso prosla Ganu na penale.. dakle velika sansa za Nigeriju u finalu.

                            Edit: Da napomenem da sam jedini glasao za Nigeriju

                            Comment


                            • Сваког од ових што су шутирали пенале ја проглашавам за дебилчине. Глупи су до бола, фолиранти, мисле да знају нешто а не знају ништа.
                              Нико се није залетео нормално, нико пенал добар шутнуо није. Пола шутира из места, пола као стаје, цима нешто...
                              И крене човек да исцима голмана да би видео где ће да се баци, и види и шутира у исту страну. То само говори да то раде јер су видели на ТВ-у. Глупандери бре.
                              Arise, Serbia!
                              You fell asleep long ago,
                              And have lain in the dark.
                              Now wake up
                              And rouse the Serbs!


                              sigpic

                              Comment


                              • 119. minuta , Pitroipa dobija drugi zuti karton za simuliranje , a penal cist trebao biti .. COVJEK ZBOG TOGA NECE IGRATI U FINALU !!

                                Znaci , ja ne vjerujem , sramota , kako mi je zao covjeka ..
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X