Announcement

Collapse
No announcement yet.

African Cup of Nations 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Volio bi da ovo osvoji Obala Slonovace radi Drogbe, Yaye i Gervinha koji odlicno do sada igra

    Idemooooooooo
    Last edited by Rossonero; 26-01-13, 16:52.

    Comment


    • #92
      Igra Gervinho stvarno odlcino , upravu si Manda , uz Yayu najbolji

      Za razliku od onog mutavog Kaloua , koji je u prvom poluvremenu mogao dati par golova , ali nista od njega
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • #93
        Odlican dfrugi gol za Slonove je postigao Yaya Toure , konacno su poceli da igraju kako i treba

        Comment


        • #94
          Jest Kalu stvarno smjesan, sta masi, mislim da bi masio i ono sto su mu svirali i ofsajd xD
          Jesi primjetio prvi mec kako je los Kolo Ture, imao je par kardinalni gresaka, a covjek nema meceva, on nije vise top, mada imaju solidnu odbranu i jos ispred Tiote,Ture i Romarik ko ce ih probiti, jos da Drogba proradi i udje u svoj ritam ima da lome.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • #95
            Gervinho se povampiro
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • #96
              Originally posted by manda View Post
              Gledao sam prosli mec Obale isto, cini mi se da je Drogba totalno van forme, mada tesko je ocjeniti u mec i po.
              Izjavio veliki Didije da nije potpuno fizicki spreman. Ovo mu je prva utakmica u karijeri (u reprezentativnom dresu) da nije starter. Ako ne lazu mangupi
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • #97
                Ako si gledao prvi mec, vidio si da je prvi put u zivotu u 60.minutu izidsao, nije mogao pretrcati, ko bi to rekao za NAKOG igraca
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • #98
                  Originally posted by manda View Post
                  Ako si gledao prvi mec, vidio si da je prvi put u zivotu u 60.minutu izidsao, nije mogao pretrcati, ko bi to rekao za NAKOG igraca
                  Kineskinje su cudo u krevetu, izmore coveka do krajnjih granica
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • #99
                    Mogu Slonovi jos da napreduju, nije ovo njihov maksimum. Ali i ovakvi vezu pobjede sto je odlicno. Ocekujem da polako dizu formu kako takmicenje bude odmicalo. Uvijek im fali milimetar do trofeja. Ako se vodis izrekom "Srecu treba zasluziti", jbg ja onda ne znam ko je vise tu srecu zasluzio od njih. Ova generacija mora uzeti AKN, zbog velikana poput Yaye i Tite, zbog kvaliteta, ali i generalno zbog same zemlje koja je kuburila i s ratovima a Tito (koji ima veci uticaj od samog predsjednika) ih smirivao uvjeravajuci ih da ce ovaj trofej donijeti srecu zemlji bar na kratko. I hoce, zato bih bas volio da ih ovog puta sreca odvede do samog kraja.

                    Spoiler


                    Zatrazicu od svoje frizerke Slave da mi napravi ovako nesto.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ništa od Alžiraca ove godine. Potpuno razočarenje.
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • koliko su slabo pricvrscene stative od gola
                        jedan igrac se zatrcao i ulteo u mrezu , a jedna stativa od gola se pomerila

                        Comment


                        • Bolje golove ima moj srpskoligaški Dinamo
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Originally posted by Mladen View Post
                            Bolje golove ima moj srpskoligaški Dinamo


                            ps.

                            Utakmica je završena bez golova.

                            Last edited by Lord Aleksoni; 26-01-13, 20:09.

                            Comment


                            • http://soccernet.espn.go.com/video/e...316120&cc=5739

                              Kako se samo raduju, zasluzili su poptuno...

                              Maroko ispao, Belhanda ukupno odigrao 90 minuta u tri meca, ovaj poslednji nije ni igrao...
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Mislim da je dobio zuti u prva 2 kola , te da je to razlog sto nije igrao trece kolo .


                                Ne cudi me ispadanje Maroka stvarno , trener im je bas cudan , da budem blag
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X