Announcement

Collapse
No announcement yet.

African Cup of Nations 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Da vidimo u kakvom je stanju branilac titule, Zambija. Za 10ak minuta počinje njihova odbrana titule protiv reprezentacije Etiopije.
    Originally posted by Brajkula
    Veruj meni, radi kako hoćeš

    Brajkula, 2014. N.E

    Comment


    • #47
      Sa malim zakasnjenjem je otvorena anketa za Africki kup nacija ....

      Reprezentcija koju cu ove godine simpatisati na Kupu nacija su pustinjske lisice odnosno Alzirci, koje vodi Vaha Halihodzic.

      Comment


      • #48
        Užasno pripremljen teren u Nelspruitu. Lopta odskače od ovih džombi. Zbog toga je ona lopta koja je preskočila zadnje igrače u odbrani Zambije mogla da ih košta primljenog gola no ipak su imali sreće i lob udarac nije prošao. Penal čist kao suza, ipak igrač nad kojim je bio napravljen prekršaj nije bio na visini zadataka. Sve u svemu otvorena i brza igra od samog početka.

        edit: kakav idiotski potez golmana Taseva Potpuno opravdano isključenje.
        Last edited by Mladen; 21-01-13, 15:34.
        Originally posted by Brajkula
        Veruj meni, radi kako hoćeš

        Brajkula, 2014. N.E

        Comment


        • #49
          Penal je ocajno izveo, a ovo sad je trebao biti crveni za golmana.


          EDIT: Kako samo glume , ako nista zbog ovog treba pogledati pokoju utakmicu

          Comment


          • #50
            Čovek je rodjen za Indijski Bollywood!
            Originally posted by Brajkula
            Veruj meni, radi kako hoćeš

            Brajkula, 2014. N.E

            Comment


            • #51
              Zasluženo nema šta. Očekujem tek u nastavku da se raspucaju Zambijci pored oslabljenje Etiopije
              Originally posted by Brajkula
              Veruj meni, radi kako hoćeš

              Brajkula, 2014. N.E

              Comment


              • #52
                Lete vuvuzele na igrace Zambije, ocekujem da neko

                Comment


                • #53
                  Bogami... Ne proleću tek tako nad stadionom borbeni avioni najviše me plaše utakmice Malija zbog sukoba u toj zemlji. Da se ne ponovi nešto kao sa reprezentacijom Togoa.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • #54
                    Kakve akcije Zambije.
                    Da li je moguce da imaju onako kreativanu sredinu, kakve su ono lopte ljudi? I kakav gol na kraju.
                    Slave gol, a oko njih lete vuvuzele i ovi nastavljaju da slave i onda rafal vuvuzela, i morali da prestanu braca. Ritual da ispostuju.
                    Dobra utakmica, uzbudjenja ne fali.

                    A onaj golman nogu slomio, a komentator prica kako glumi. O Boze.
                    sigpic

                    Comment


                    • #55
                      Odakle ti ta informacija ?
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • #56
                        Šta dozvoljavaju sebi šampioni
                        Originally posted by Brajkula
                        Veruj meni, radi kako hoćeš

                        Brajkula, 2014. N.E

                        Comment


                        • #57
                          Је л качио неко ово

                          Comment


                          • #58
                            Vidi mu frizuru ljubi ga majka.
                            Originally posted by Brajkula
                            Veruj meni, radi kako hoćeš

                            Brajkula, 2014. N.E

                            Comment


                            • #59
                              @Mladen Pa zar nisi vidio kako mu je lose otisla noga kad je udario igraca Zambije. Odmah se primjeti da je povreda ozbiljna kod onakvih sudara.

                              Nije los kvalitet fudbala bio, mnogo trcanja i borbe i dosta sansi. To ne moze da dosadi.
                              U prvi dio prvog poluvremena su Etiopljani bolji bilo. Kod one prve sanse, Himonde je kiksao, a Saladin prebacio loptu preko gola koja je prvo odskocila. Da je meksi teren bio, sigurno bi bio gol. Pa onda i ocajno izveden penal Saladina koji je lagano odbranjen od strane Mvenea. Posle toga je Zambija krila dobila i konacno pocela da stvara sanse. Uglavnom su akcije uspijevale kroz sredinu terena, al nije bilo zavrsnice u vise navrata. Kod onog crvenog mnogi bi rekli da nije bio jer je igrac Zambije prvo sutnuo, pa je onda dobio udarac. Ja mislim da sudija nije pogrijesio. Da nije bilo golmana koji je uletio kao nindza u igraca Zambije (ne znam ko je bio, Cisamba Lungu cini mi) bio bi siguran gol jer mu je promijenio odluku kako ce sutnuti. Na kraj poluvremena je bila sjajna akcija Zambije, gdje je Sansa spustio glavom dugu loptu ka Mbesumi i ovaj rutinski matirao golmana.

                              Drugo poluvrijeme nije bilo uzbudljivo kao prvo. Zambijci su kontrolisali utakmicu i nije bilo sansi za Etiopljane koji su morali da se brane. Nije mi bio jasan potez selektora Zambije kad je izveo Musondu, koji je bio jedan od boljih igraca, i uveo spica. To je bio prelos potez. I ubrzo poslije te izmjene, Himonde opet kiksa, preskocila mu lopta preko noge ponovo, i Adane daje gol za Etiopiju. Posle toga su se Etiopljani strasno branili i Zambija nije stvorila nijednu ozbiljniju sansu.

                              Kad se pogledaju sanse, ovo je realan rezultat.
                              Cisamba Lungu je bio igrac utakmice po meni, mogao bi u brzo u neku jacu ligu. Ima brzinu i odlican dribling koji iskoriscava na najbolji moguci nacin.
                              sigpic

                              Comment


                              • #60
                                Jesam brate... Veruj da je i meni to odmah palo na pamet da je stradala noga, ali se vidi po faci da dečko simulira. Ako si nekad lomio ruku ili nogu znaš kakav je to bol u prvi mah.

                                Inače sa mtnfootball.com

                                More drama came with the send-off Bushura Tasew after he pulled Chisamba before faking injury.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X