Announcement

Collapse
No announcement yet.

Draw challenge

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Јавит када је задњи дан за попуну костура... ваљда има још једно коло у квалификацијама? па онда одбројавање?
    sigpic

    Comment


    • Pa Žiko tamo ti sve piše..još 16 sati i 40 minuta.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Ja sam resio da isteram Smareja odmah s turnira, idemo Berni!

        Comment


        • Originally posted by Velja_JA View Post
          Ja sam resio da isteram Smareja odmah s turnira, idemo Berni!
          Sretno ti bilo Veljo!

          Comment


          • Originally posted by Borhes054 View Post
            Sretno ti bilo Veljo!
            3-4 poena, nije beg cicija, a ako ga isteram, ijao, nece se ziveti od mene 3 dana ;-))

            Comment


            • Dvoumim se oko nekih meceva .... krajnje je vreme bilo da se Majami popuni ... videcemo ...
              Glavno pitanje : Moze li Harison preko Benetoa i Monaka do meca sa Delpom ? Sta mislite o tome , nemamo jos puno vremena tako da odgovarajte
              Dolgopolov ili Davidenko ?
              Moze li Donskoj do meca sa Djokovicem ?
              Gofan ili Kolsrajber?
              Nalbandijan ili Klizan ?
              Eto to je nesto oko cega se ja (za sada) dvoumim ... predlozi pitanja saeti ? .... samo pozurite, nemamo jos mnogo vemena
              Last edited by Sandugp; 20-03-13, 07:02.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                Dvoumim se oko nekih meceva .... krajnje je vreme bilo da se Majami popuni ... videcemo ...
                Glavno pitanje : Moze li Harison preko Benetoa i Monaka do meca sa Delpom ? Sta mislite o tome , nemamo jos puno vremena tako da odgovarajte Moze
                Dolgopolov ili Davidenko ? Dolgo
                Moze li Donskoj do meca sa Djokovicem ? Verujem da nece dalje od Lopeza
                Gofan ili Kolsrajber? Koli
                Nalbandijan ili Klizan ? Klizan
                Eto to je nesto oko cega se ja (za sada) dvoumim ... predlozi pitanja saeti ? .... samo pozurite, nemamo jos mnogo vemena
                Iskustvo pokazuje da ako odigras drugacije od mene, sanse ti rastu ... ;)

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Dvoumim se oko nekih meceva .... krajnje je vreme bilo da se Majami popuni ... videcemo ...
                  Glavno pitanje : Moze li Harison preko Benetoa i Monaka do meca sa Delpom ? Sta mislite o tome , nemamo jos puno vremena tako da odgovarajte
                  Dolgopolov ili Davidenko ?
                  Moze li Donskoj do meca sa Djokovicem ?
                  Gofan ili Kolsrajber?
                  Nalbandijan ili Klizan ?
                  Eto to je nesto oko cega se ja (za sada) dvoumim ... predlozi pitanja saeti ? .... samo pozurite, nemamo jos mnogo vemena
                  Baš da ti ne bi reko , odgovornost za držanje odstupnice je samo moja, vi hajte napred, a ja ću za vama
                  sigpic

                  Comment


                  • Još 4.5 sata..Žiko nemoj da zakasniš
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Ja popunio, pa kako mu bude. Favorizovao sam Blakea u odnosu na Harisona. Nekako jos uvek verujem u staru gardu.

                      Comment


                      • Ukoliko ne smislim nesto pametnije u narednih sahatak-dva,,,Cipeta guram u TOP 10

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          Ukoliko ne smislim nesto pametnije u narednih sahatak-dva,,,Cipeta guram u TOP 10
                          Ćipe preko Iznera, Conge i Mareja ima otvoren žreb
                          Srećom Lepotan ne učestvuje, muka bi bila i njega gurati
                          Miloš je od mene dobio dva meča - i to mu je mnogo;)
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne oglašava se Žika... okasniće.

                            ŽIKOOOOOOOOOOOO!
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • садеа сам се пробудио и попунио опет одокативно.... на брзака....сада ћу да погледам ваше препоруке за прво коло па ако имам времена да поправим....;)

                              сада је код њих 9.43 има времена ваљда до 11ћ



                              које време је исправно?
                              Last edited by Žika; 20-03-13, 13:48.
                              sigpic

                              Comment


                              • Vreme je da Izner proradi QF..;)
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X