Announcement

Collapse
No announcement yet.

Australian open 2013. - Uzivo komentarisanje meceva

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ajde zavrasavaj dojadi sa tim

    Comment


    • Ovi organizatori se nisu naucili pameti...stolice,stolice..

      Comment




      • Last edited by Žika; 27-01-13, 13:49.
        sigpic

        Comment


        • Dobar mec za Novaka, zao mi je samo sto mu je ritern bio srednje zalostan, jer je ovo moglo i ubedljivije.... Takodje nakupio se podosta neiznudjenih gresaka. A sada o dobrim stvarima :
          Djokovic je dobio Mareja ne dozvolivsi skotu ni jednom da ga brejkne - NEVEORVATNO
          Na mrezi je bio odlican.
          Sve u svemu solidna predstava Novaka, i zasluzeno cetvrti put dize pehar ovde
          ZIVELI
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Sada tek vidim po statistikama koliko je Novak lose usao u ovaj mec - 1. set 25 UE i onda u naredna 3 37.

            Comment


            • Originally posted by Navras View Post
              Majstore Uff, bio sam skeptican nakon prvog, jos jedan deja vu, ali je u drugom iako je igrao losije uspeo sve to da vrati i prelomi mec. U glavi, jer je od Skota za klasu i po bolji igrac sto je demonstrirao u trecem i cetvrtom. Servis kljuc uspeha danas, kada nista drugo nije radilo, kada je izbacivao sve zivo, bio inferioran u razmenama, servis je bio tu da popravi stetu. Treci uzastopni AO, sesti slem, 21 uzastopna pobeda Down Under... Pise se istorija. Pobeda elegancije, mentalne snage, umeca i znanja, fer pleja, mastovitosti i teniske inteligencije. Pobeda tenisa, trijumf sporta.
              "Sta radi ovaj mladi div medju linijama! Sin Srbije, Princ Dunava i Save..."

              Comment


              • Poneo me malo trenutak Ali stvarno bi bila tragedija da je jos jednom izgubio od Skota zbog gluposti. Jbt u prvom setu igra ispod proseka i opet bolji, ali sta vredi kad na bp zatrokira. Jos se prica o strasnoj taktici Lendla i Skota, pa rekoh da li sam lud ili jos pijan od sinoc
                Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                Comment


                • Originally posted by Navras View Post
                  Poneo me malo trenutak Ali stvarno bi bila tragedija da je jos jednom izgubio od Skota zbog gluposti. Jbt u prvom setu igra ispod proseka i opet bolji, ali sta vredi kad na bp zatrokira. Jos se prica o strasnoj taktici Lendla i Skota, pa rekoh da li sam lud ili jos pijan od sinoc
                  Imali su oni taktiku, izvuci jedan set, pa nek ide zivot
                  sigpic

                  Comment


                  • Marej koliko god da je dobro fizicki pripremljen, on je i dalje po tome daleko iza Novaka. Setimo se prosle godine, posle pet sati u polufinalu i dan i po odmora Novak igra mec od sest sati..... skoro bez problema. Ove godine Marej posle meca od cetiri sata i dan i po odmora, vec posle drugog sata finalnog meca pokazuje pad u fizickoj spremi" ... sto ga je i najvise kostalo. Posle dobijenog drugog seta, znao sam da Novak osvaja.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • BRAVO NOLEEEE CARE BRAVOOOOO

                      Comment


                      • Marej je fizicki jak, ali sto se tice kondicije daleko je od Novaka, mada sam mislio da mec protiv Federera nece ostaviti vece posledice jer nije bilo dugih, iscrpljujucih razmena, videlo se da mu fali svezine. Ne mislim da je to bilo presudno, ali uticalo je svakako.
                        Tom, your music is the best drinking partner I've ever had.

                        Comment


                        • Naravno da nije bilo presudno, pa Novak je i u prvom setu koji je izgubio bio bolji igrac. Tu su presudile one neiskoriscene brejk lopte. Jedini pad u Novakovoj igri desio se u TB prvog i pocetkom drugog seta, ali kada je to prevazisao (bez posledica hvala bogu) onda je sve bilo ok. Sa igrom malo iznda proseka je lagano slavio .
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Толико су износили податке о ефектима сарадње са грозним да сам и ја помислио да су стварно измислили рупу на саксији...

                            што каже, Sandugp: са просечном игром га је добио... надам се да Иван грозни неће више да изјављује како је Мареј у овом тренутку најбољи играч на свету...
                            Last edited by Žika; 27-01-13, 14:17.
                            sigpic

                            Comment

                            Working...
                            X