Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

    Comment


    • Najbolja.

      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • srecan praznik svima koji slave

        sloboda ili ništa

        Comment






        • Harao sam nekad na igrankama uz ovu muziku. Tako sam zanosno đuskao da sam mamio ženske poglede. Devojke su se opijale slatkim mislima gledajući moj đuskavac. Dragi moji nekad ko je znao igrati je bio glavna faca, a ja sam bio glavna faca u gradu. Danas više takvih igranki nema, nema ni više prisnosti među ljudima. Nekada ni reči nisu bile potrebne pri zavođenju, zavodilo se igrom.
          Last edited by Karamazov; 20-04-19, 22:33.

          Comment


          • U susret Lenijevoj turneji u regionu

            Last edited by Dekson; 21-04-19, 10:05.
            Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

            Comment


            • Сутра брзо долази - треба човек постати
              Нестали су кодекси, остали су комплекси
              Победе су порази, а исходи су потресни!

              Comment




              • Toooo Zmiki. Imao sam prilike da je vidim dok je žarila i palila nekada. Prelepa je bila, graciozan hod, neverovatan seksipil, kao da su je najveštije umetničke ruke vajale.



                Jaoooo Zmikii

                Comment


                • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Samo za mark it ziro-a:

                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Bliži se 30. april svetski dan Jazz-a. Slično kao i u tenisu jedna od mladih forsiranih nada koja bi trebalo da ga spasi je i Britanski saksofonista Šabaka Hačins



                      A od domaćih tu je Vladimir Tubić
                      Last edited by Dekson; 26-04-19, 10:11.
                      Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                      Comment


                      • "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Ih na svašta se nabasa po ovom internetu


                          i cela pesma
                          Last edited by Dekson; 29-04-19, 18:49.
                          Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

                          Comment


                          • Comment


                            • Comment


                              • sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X