Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sta trenutno slusate?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Comment




    • Comment


      • Comment


        • Comment






          • sigpic

            Comment


            • Dvije najbolje pjesme sa novog albuma


              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment




              • Comment


                • Florence + The Machine

                  Njoj bih dozvolio da mi vristi pored glave, ne bi mi smetalo. Naprotiv, cak bih uzivao.
                  Strasan glas!
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment




                  • @Ivan Piper
                    Battle Born je odlican album Killersi su(makar za mene) najbolji bend nove generacije.

                    Comment


                    • @ Powerslave
                      Sto se tice mene, omiljeni bend- prvo The Killers, pa U2, pa nekoliko praznih mjesta i onda Arctic Monkeys, Kings of Leon, Arcade Fire, Billy Talent, Foo Fighters...
                      Battle Born je dobar album (posle prvog slusanja bio sam malo razocaran, ali nakon drugog i treceg puta zadovoljan), ali po meni njihov najbolji album je Hot Fuss, ubjedljivo.

                      A evo dokaz koliki je Edge majstor. Ispala je ovo bolja verzija od originala.


                      Ubio bih za tablaturu ove verzije!
                      Last edited by Drunken Whaler; 07-11-12, 17:34.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Sjecam se da su hejteri dobro napljuvali U2 zbog "skrnavljenja" Stonesa posle ovog izvodjenja Fergie je bila odlicna
                        Ali Bono sa gitarom...

                        Uvijek su mi se kasnije vise svidjali albumi za koje mi je trebalo vremena da ih svarim,nego oni sto mi legnu lagano nakon prvog slusanja
                        Last edited by powerslave; 07-11-12, 17:41.

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Sjecam se da su hejteri dobro napljuvali U2 zbog "skrnavljenja" Stonesa posle ovog izvodjenja Fergie je bila odlicna
                          Ali Bono sa gitarom...

                          Uvijek su mi se kasnije vise svidjali albumi za koje mi je trebalo vremena da ih svarim,nego oni sto mi legnu lagano nakon prvog slusanja
                          A hejteri, jbg...
                          Ali Bono je legenda. Ima dvije gitare koje je sam sastavljao (Warmoth djelovi), Gretsch i Telecaster. Ne da ih je unistio sa ovom zelenom bojom, nego da ne kazem sta I uzme on tako gitaru s vremena na vrijeme, vrti dva ista akorda Mnogi misle da on to radi cisto radi reda, ali ako se obrati paznja, cuje se i to sto on svira.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Bonov Irish Falcon Cuje se to sto on svira samo sto mi je presmijesan kad ga vidim

                            Comment


                            • Comment


                              • Evo jedne muzicke numere za mene i saigraca Brajkulu uz poruku ,,јер га је сигурно бар три пута (ако не и дупло више) теже погодити.''

                                samo ne znam ko je u ekipi Goran a ko Mina
                                Danijel nam je rekao da smo isti.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X