Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svetsko prvenstvo u rukometu za muškarce - Španija 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji cigani, skacu na sudije na 9 razlike.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • Hrvati su se poigrali sa spanjolcima i sucima i punom dvoranom ;)

      Comment


      • Ako posle ove sramote, cenjeni selektor ne bude najuren, ne znam sta je potrebno.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Jedina smo repka koja ne igra brzog centra.
          http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

          Comment


          • Malo je reci da smo se osramotili
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Ma man`te se taktike, sraman je pristup. Nikada mi nismo bili tim koji forsira brzog centra nego smo bombardovali iz bekovske linije. Ovakvo danasnje zajebavanje i bezmudost, da oprostite na izrazu, su mnogo veci problem nego takticke sitnice.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Nisam nista drugo ocekivao posle onako izgubljenog meca protiv Poljske. Imali su sansu protiv Slovenije ali nisu dokazali karakter, tako da se ovo ocekivalo.

                Naravno, nije se ocekivao ovako sramotan pristup utakmici.

                Comment


                • Утакмицу, наравно, нисам гледао! Знао сам резултат унапријед. Фудбалери и рукометаши једноставно нису ликови (никако људи!) вриједни пажње, те их треба оставити са сабласно празним трибинама, као у "добра" стара времена, 24.11.2007., и цијелих 400 гледалаца против Казахстана! Па нека краду, отимају и не залажу се коме хоће! Тако је то када фукаре владају!
                  винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                  Comment


                  • Katasrofa rukometasa u Spaniji , nisam ocekivao da cem oda prodjemo dalje , ali su barem mogli pristojno da izgube
                    pa mi nemamo nikakvu odbranu , Stanic covek brani sve sto je do njega , ali odbrana ispred njega je ocajna
                    pa Spanci stanu na 9 metara i brane se ne mozem oda sutnemo na gol , a kada se mi branimo mi stanemo na crtu
                    i oni imaju prostora da sutnu kako hoceju , jos jednom sramota , i ovo mora podhitno da se popravi

                    Comment


                    • http://www.telegraf.rs/sport/508877-...najubedljiviji

                      Hrvatska se lako plasirala u četvrtfinale Svetskog prvenstva u rukometu pobedom nad Belosrusijom (33:24), a hrvatski selektor Slavko Goluža imao je luksuz da usput malo napakosti i rukometašima Srbije koji su pretepeli ubedljiv poraz od Španije (20:31).

                      Desetak minuta pre kraja Hrvatska je imala 12 golova prednosti, a tada je Goluža uveo Lovra Šprema, levokrilnog napadača, na poziciju srednjeg beka. Belorusi su to iskoristili da do kraja ublaže poraz na devet golova razlike.

                      Pročulo se da je hrvatski selektor to uradio namerno, kako bi poraz Srbije bio najubedljiviji u osmini finala, što je “orlove” poslalo na 16. mesto.
                      Pa jebem ti zivot ko se sve danas bavi novinarstvom
                      sigpic
                      sigpic

                      Comment


                      • Znaci za ne povjerovati sta pojedinci sebi dozvoljavaju da pisu, a sigurno nije ni pogledao utakmicu. Veceras rukometni klasik. Po ovom sto su do sad Francuzi i Hrvati pokazali prednost je na strani Hrvatske, ali tako je bilo i u proslosti pa su Francuzi izlazili kao pobjednici.

                        Omeyer je u grupnoj fazi i utakmici sa Islandjanima bio ispod svoji mogucnost, a najlosi je bio protiv Njemaca. Njegova forma je jedna od bitniji faktora u danasnjoj utakmici, jer se vidjelo protiv Njemaca da raspolozeni napad (Karabatic) nije dovoljan ako nema Omeyerovi odbrana. Tako je isto kod Hrvata, najbitniji faktor je Alilovic i njegove odbrane. Za razliku od Omeyera on je bio odlican u grupnoj fazi pogotvo protiv Madjara i Spanaca, ali sjetim se okrasja Francuza i Hrvata gdje Alilovic nije mogao nista da odbrani iako je imao odlicnu odbranu ispred sebe.

                        Comment


                        • Ala Hrvati obrisase pod sa Francuskom
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • Brza, mlada i mocna Hrvatska razbi bezidejnu Francusku.

                            Comment


                            • Odavno nisam video da neka reprezentacija nekog protivnika tako nadtrci kao Hrvati Francuze u poslednjih 10 minuta. Kapa dole.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Mene ovo uopste ne iznenadjuje.Jos pre sampionata sam govorio da su Francuzi klimavi i da dolaze bez oba Zila koji su imali veliki ulog u visegodisnjim uspesima francuske reprezentacije, dok su se Hrvati otarasili parazita koji ih je kocio u poslednje vreme.Jos kada se uzme u obzir skandal oko namestanja.Moram reci da ce im biti mnogo teze protiv Danaca koji su danas u prvom poluvremenu razbili Madjare, da bi se kasnije opustili i na kraju to ispade neizvesna zavrsnica.

                                Slovenci kao sto sam ocekivao su obezbedili plasman u polufinale.Prosle godine su izgubili u borbi za peto mesto, a eto ih ove u TOP4 sto je i njihov maksimum.Bice za mene iznenadjenje ako osvoje medalju.Ocekujem da u finalu igraju Danci i Spanci, dok ce Balkanci da se bore za bronzu.

                                Comment

                                Working...
                                X