Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svetsko prvenstvo u rukometu za muškarce - Španija 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Kako su ovi iz Emirata uopste dobili status sudija??? Zaista nemaju veze
    sigpic

    Comment


    • #62
      Originally posted by Heartbreak View Post
      Kako su ovi iz Emirata uopste dobili status sudija??? Zaista nemaju veze
      Sta mislis
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • #63
        Lepo dradjena utakmica , sudije ocaj , ubedljiva pobeda mada su nam Saudijci zadavali problem u prvom poluvremenu pa sm ootisli
        na poluvreme sa samo 2 gola prednosti ( 12 : 10 ) , al smo u drugom poluvremenu zaigrali kako umemo i odneli i trecu pobedu na prvenstvu
        Alem Toskic i dalje ocajan , mi u timu i nemamo pivota , mad se mladjani Marsenic trudi da se uklopi u tim
        sad sledi pravo iskusenje za ovaj nas tim , tim Poljske i ja verujem da cemo i ovo savladati i da zauzmemo prvo mesto u grupi

        Comment


        • #64
          Ja mislim da niko ne bi potplatio da postane rukometni sudija a da ima milione u banci. TO ti je kao kada bi kod nas potplatio da postanes smecar.
          There's something wrong with me chemically
          Something wrong with me inherently
          The wrong mix in the wrong genes
          I reached the wrong ends by the wrong means
          It was the wrong plan
          In the wrong hands
          With the wrong theory for the wrong man
          The wrong lies, on the wrong vibes
          The wrong questions with the wrong replies

          Comment


          • #65
            Slovenci unistavaju Poljsku u drugom poluvremenu...od -3 na poluvremenu stigli su na +4 za 15 minuta, serija 8-1
            sigpic

            Comment


            • #66
              Odlicna utakmica...bravo za Sloveniju, 25-24 na kraju
              sigpic

              Comment


              • #67
                Toskic legenda, realizacija 2/8. sabija covek, otac modernog rukometa u Srbiji.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • #68
                  Hrvati bez po' muke riješiše i Mađare. Nagya stalo u drugom poluvremenu stala i cijela Mađarska. Čupić i Duvnjak ponovo sjajni, a može im se dodati i večeras raspoloženi Kopljar. Slovenci preokretom pokazali da imaju karakter, Poljaci su previše opušteno ušli u drugo poluvrijeme što im se osvetilo, iako su znatno bolji bili u 1. dijelu. Crna Gora nakon izbacivanja Švedske apsolutno ništa ne prikazuje, smatrao sam ih kao potencijalno iznenađenje turnira, ali pozitivno ne negativno kao što je sada situacija.

                  Treba ovu Australiju prebaciti da kvalifikacije igra sa reprezentacijama iz Azije, jer ne znam šta će ovakva cirkus ekipa na velikom takmičenju. Smiješno je recimo da Šveđana nema, a tu je Australija...
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Uros94 View Post
                    Неки Зеленовић заменио Радивојевића...
                    Ne znam ni ja bas kakve su propozicije takmicenja, ali mi smo uvek menjali igrace tako sto se neko povredio.Sada nisam puno gledao Radivojevica ove sezone, pa ne mogu tvrditi kakvu odbranu igra, ali ono prekjuce protiv Belorusa je bilo katastrofa i ako je povreda uticala na to dobro sto je zamenjen.Mene ne bi cudilo da vuce neku povredu, posto je u prvoj utakmici igrao poslednjih 6-7 minuta, da bi protiv Belorusa bio najgori u odbrani i ono sto sam primetio vrlo slabo se kretao i lako ga je Rutenka(i ne samo on) probijao.Na toj poziciji po potrebi mogu igrati Zelenovic i Stankovic.

                    Slovenci motherfuckeri, ne znamo ni mi sta ce nam u subotu spremiti.
                    Jesu ove sudije komicne bile, ladno nam dali 10 iskljucenja i glavni krivci sto ih nismo dobili ubedljivije.Nije me iznenadila pobeda Belorusije danas, po onome sto su prikazali protiv nas i Poljaka nisam ni sumnjao da ce danas tuci Koreance.

                    Alzir i Egipat su odigrali miroljubivo danas, odlucivace gol-razlika ko ce biti cetvrti u toj grupi.

                    Comment


                    • #70
                      А видео сам и ја у другом полувремену да је одиграо пар пута баш лоше одбрану. Набије се много ка средини, удваја овог бају а на крилу лик блеји сам.
                      Али човек је у нападу убица, то је чињеница. У сваком случају, млад је он, има времена за њега.
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        CG ako ne pobedi Nemacku ispada
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #72
                          To je to, za nas je zavrseno SP. Sto je sve odbranio Nasimento ovo je nerealno.
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Ovaj rukomet sve agresivniji, poginuše na terenu.
                            Kako su Španci promenili odbranu u 5+1, Mađari nisu dali gol. Poluvreme 14:14.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • #74
                              Odlično igramo protiv Poljaka, trenutno 12:8, a i sudije su odlične. (pu, pu, pu)
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • #75
                                Super smo zeznuli na kraju, da ne bese Stanica pitanje je da li bi vodili uopste. Stao napad na kraju tragicno. No trebali bi ovo da dobijemo, dokazali smo u prvih dvadeset minuta da smo bolji.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X