Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svetsko prvenstvo u rukometu za muškarce - Španija 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Jedna dobra utakmica, protiv ne bas jakog protivnika, samo Rutenka sto im bas vredi Sutra se Arabija dobija i onda krece svetsko prvenstvo za nas
    sigpic

    Comment


    • #47
      Danas su Srbi u prvom poluvremenu izgledali kao reprezentacija koja je dosla na prvenstvo da ostavri nesto vise (neku od medalja). Nenadic je bio odlican u napadu kako je samo busio golmana, dosta mu je u tome pomogla cijela ekipa. Treba vas radovati i cinjenica da imate Marsenica u ekipi, za kojeg se nadam da ce biti svjetska klasa. Od Bjelorusa sam mozda vise ocekivao, a ne samo da se oslone na Rutenku koji je vanserijski igrac kojem nije tesko pogoditi sa bilo koje pozicije i za kojeg rijetko koja reprezentacija ima rijesenje.

      Danas sam pogledao i utakmicu Spanija-Egipat u kojoj mi se najvise svidio pivot Spanaca Julen Aguinagalde koji je jedan od boljih igraca na toj poziciji na svijetu. Lopta koja dodje do njega je gol ili sedmerac. Okret i oslobadjanje igraca je fantastican. Nije od pivota koji u mjestu trazi loptu, vec se krece i odvlaci na pravi nacin paznju odbranbene igrace koji ga prate sto daje ostalim bekovima mogucnost da se dignu ili da proslijede krilu loptu kad se stvori visak. Sto je danas cesto bio slucaj.


      Organizacija i pracenja ovog prvenstva je ocaj, kad se samo sjetim kako je to bilo u Srbiji i kako prvenstva organizuje EHF, ovo je za plakati.

      Comment


      • #48
        Danasnje prvo poluvreme je najbolji nasih 30 minuta kojih sam gledao ne znam ni sam otkad.
        Pocinje ovo polako da licni na moderan rukomet, dosta koristimo krila, imamo konacno playmakera koji je odavno trebao da se ustali u tim i sa svojim asistencijama i lucidnoscu donosi dosta prednosti.
        Takodje sto raduje je ta hemija i uopste timski duh koji je na visokom nivou, svi za jednog jedan za sve, bukvalno se cela klupa radovola kada Ilic ili Mitrovic postignu gol.

        Evidentno je da Vukovic zeli da iskoristi svakog igraca i da mu ulije to prekopotrebno samopouzdanje koje ce biti vazno u sledecim mecevima.
        Malo me brine ta realizacija sa pivota, Toskic kao da gadja golmana svaki put i pitam se jel covek moze nekad ugao pogoditi.

        Bekovi su odradili sjajan posao danas, pre svega Nenadic kojeg se secam jos u Zvezdi dok je igrao kako je busio protivnicku odbranu kao sir i takav profil igraca nam je falio.

        Sada da resimo Saudijce i da se polako pripremamo za taj derbi mec sa Poljacima koji ce verovatno i odluciti prvo mesto u grupi. Idemo momci!!!
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • #49
          Odlicna igra danas momaka , ostvarena jos jedna pobeda
          Belorusi nisu pruzili neki bog zna kakav otpor , ali im ni mi nismo to dozvolili , Sergej Rutenka najbolji igrac u taboru protivnika ,
          pogadjao je iz svih pozicija , zaista neverovatno ali nije mogao nista vise bez pomoci saigraca , plasirali sm ose u 1/8 finala
          sada je bitno da dobijemo Saudijce i Poljake kkao bi obezbedili prvo mesto da ne bi u nokaut fazi naisli na Spance ili Hrvate
          o igri nasih momaka je sve receno , Nenadic je danas odigrao velicanstvenu utakmicu , takvog smo igraca trazili , da rastereti
          malo Ilica i Vujina da ima neko ko moze da da gol i svi i graci koji su danas igrali su ostavili srce na terenu , i izgleda da je Vukovic
          pogodio sa smenom generacija i podmladio tim u pravom trenutku

          Comment


          • #50
            Indigo rekao skoro sve sto sam ja nameravao.Napomenuo bih i da je Slovenija vrlo ozibljan rival u grupi i da ih ne treba potceniti, ali sa ovakvim pristupom kao u drugom delu prvog poluvremena tesko da ce nas moci da pobede.Zbog puno rotiranja odbrana nam je sinoc bila nabusena.Radivojevic je puno ispadao i mislim da smo bas na tom delu terena primili najvise golova u drugom poluvremenu.Sva sreca, pa smo do poluvremena imali visoku prednost.Nadam se da je Vukovic uvideo kome ce dati koliku minutazu kada igramo protiv Poljaka.Odlicno za nas sto nam niko od bitnijih igraca nije igrao preko 30 minuta.Kao sto rece Heartbreak od cetvrtka za nas pocinje sampionat.Ne secam se kada smo se ovako poigravali sa protivnicima koji su bili slabi na papiru i gde se ocekivalo da mi dobijemo.Uglavnom smo sa njima igrali egal do samog kraja, pa sta nam Bog da.Kovinjalo je juce spomenuo, a i slazem se sa tim da je Nedovic konacno sazreo kao igrac.Uspeo je da partije koje pruza u Poljskoj da prenese na dres reprezentacije i mogu reci da je to za mene prijatno iznenadjenje.A i Prodanovic je povampirio, retko kad masi i koristimo ga vise nego ranije.Videcemo na sta ce to liciti kada budemo igrali sa Poljacima i Slovencima, tj koliko cesto cemo koristiti krila i pivota.Nismo imali problema sa protivnickim pivotom, ali su nam i previse golova dali sa bekovskih pozicija.Danas protiv Arapa sve sem ubedljive pobede bice iznenadjenje.Odlicno za nas je sto mi danas imamo lagan mec, dok Poljaci igraju sa Slovencima.

            Comment


            • #51
              Ej jbg za ovo pred kraj prvog.

              Melic krilo-bek (nisam siguran ali ovo mu je Irfan prvi sugerirao da radi), danas je dobar, steta sto promasi onaj zicer. Mora jos koji igrac osim Melica i Sevaljevica se aktivirati u napadu.

              Comment


              • #52
                Неки Зеленовић заменио Радивојевића...
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • #53
                  I ovo je verovatno i kraj za Crnu Goru Nakon sto je izbacena Svedska iz baraza za svetsko, dobijena Nemacka i Ceska u kvalama za evro, od Crne Gore sam zaista ocekivao bum na ovom prvenstvu. Sve je ovo delovalo bas presporo i dosta neorganizovano, non stop su jurili rezultat i protiv Argentine i danas protiv Tunisa.
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Heartbreak View Post
                    Sve je ovo delovalo bas presporo i dosta neorganizovano.
                    To je opis igre Crne Gore u ovom mecu, dobri u odbrani, a u napadu samo pokoji bljesak. Kad su bili sa dva igraca vise u polju oni se prepali. Sevaljevic ne zna kome da doda, a ima tri opcije u tom trenutku. Falilo je spustanje lopti na Rakcevica koji je pred kraj dosao sebi.

                    Comment


                    • #55
                      Melic kao Abalo
                      Vidjelo se i tokom priprema da je igra dosta spora, kasne da naprave faul. Prekjuce napredak u napadu, danas los napad ali bolja odbrana.
                      Utakmica je izgubljena kad smo imali dva igraca vise i rezultat posle toga 1:1.
                      Valjda ce se protiv Brazila sve poklopiti. Pobjeda protiv Brazila od 3 gola razlike pod uslovom da oni i Argentinci sve do kraja izgube sto je vise neko vjerovatno nas vodi u osminu.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Toskica treba uramiti Nisam do sad video pivota koji je losiji od njega
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          'ladno nisu zaustavili sat

                          Comment


                          • #58
                            Toskic nema veze sa zivotom. Ja u zivotu nisam video pivota ili uopste rukometasa sa losijom realizacijom od njega.
                            Tragican je.
                            Sto se tice igre Saudijci su nas poremetili sa tom visoko postavljenom odbranom ali ne sumnjam u pobedu.
                            Koja je zver Nenadic, strasan igrac. Potrebna mu je sekunda da se izvuce i asistira, genije.
                            Zao mi je ovog Seusma, trebao je imati bolju karijeru od ove. Ima super fintu suta i dobro kretanje ali dosta komplikuje.
                            Pobedjujemo sigurno ovi su za 3 klase ispod nas.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • #59
                              Solidno igramo u ovom mesanom sastavu , doduse tek od prekosutra za nas pocinje prvenstvo
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #60
                                Zali se Strajnic da Toskic dobija malo lopti hahahha Ukapirali i igraci da ne valja nista
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X