Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svetsko prvenstvo u rukometu za muškarce - Španija 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Брат Богдан (Радивојевић, игра десно крило) шије к'о бесан!
    Ишао сам с њим у школу, живи ту у крају батица.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • #32
      Crnogorci dolaze malo sebi, napocetku su bili zbunjeni. Mora se dosta bolje igrati odbrana i ne smiju odustajati kad izgube loptu.

      Kakav je mangup ovaj Kapisoda

      Comment


      • #33
        auuu sta uradi ovaj Dijego Simone Doduse crnogorci su i sami krivi sa onim glupim iskljucenjima u finisu meca.
        sigpic

        Comment


        • #34
          Bez ikakve potrebe je cuvao loptu Vujovic i onda sa dva igraca pravo cudo kako smo ostali u igri, potom potpuno nenormalno iskljucenje za Grbovica, ali tako je to kad sudije dolaze iz egzoticnih zemalja
          Sve u svemu losa igra i zasluzena pobjeda Argentinaca, Dijego Simone pokazao i na ovom SPu klasu, a Pablo ce tek biti svjetska sila. Rogan nas drzao u drugom poluvremenu, krila dobra ali spora igra, nismo imali rjesenje na tu duboku odbranu Argentinaca, jos lose igrali odbranu, 28 golova primiti od Argentinaca je opasan kiks. Bice tesko, Brazil ce se pobijediti, sa ovakvom igrom protiv Njemaca i pogotovo Francuza nemamo nikakvu sansu, a sa Tuniom klanje. Dosta rotacija, nisu se umorili, sjutra ih pogotovo mora biti, sjutra svakako ne mozemo do rezultat i treba odmoriti sto vise stare igrace. Valjda ce se Drasko vratiti, masu je lakse kad je tu.
          sigpic

          Comment


          • #35
            Pa i nije lose sto BHT ne prenosi sada mogu gledati i na HRT I na crnogorskom SAT-u

            Hrvati ocekivano,i ocekivao sam pobjedu Crne Gore

            Comment


            • #36
              Vrlo dobar start na sampionatu za nas , rutinska pobeda
              malo me zabrinjava losa igra Toskica danas , mozda je bilo bolje da pozove Rastka Stojkovica , on m ideluje odlicno
              al ista je tu je , Vujin odlican sada da se spremimo za sledeci mec i da idemo mec p omec i trebalo bi da udjem ou 1.8 finala
              a posle sta bude

              Comment


              • #37
                Xaxaxa mocni Tunis
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • #38
                  Mora se biti zadovoljan današnjom igrom... Istina, Stanić je branio fenomenalno i naši najbolji igrači (Vujin i Ilić) su bili na vrhunskom nivou. Toskić mora da popravi realizaciju, i u odbrani škripi kod pivota... Krila nemamo extra ali i Nikčević je dobar igrač. Nenadić jeste umetnik ali nema konstantnost u igri uopšte.

                  Vukčević odličan u odbrani, mora sada da održi ovaj nivo pogotovo što nema Manojlovića.

                  Mladi igrači su bili veoma motivisani, Ilić (krilo) obećava... I u Partizanu je bio odličan u LŠ.

                  A Koreja specifična ekipa po svemu u pm. Odbrana u čudnoj postavci, niski i brzi igrači, brzo završavaju napade itd.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • #39
                    Od ocaja do sjaja i obrnuto.Navikli smo na takve partije nase reprezentacije tacnije na takve velike oscilacije u igri.xD

                    U prvom poluvremenu puno nas je Ilic izvlacio na njegov individualan kvalitet.Ili je lopta isla na njega ili na Toskica zbog toga sto je odbrana Koreje se bas postavljala visoko i bilo je prostora i za Toskica i za krila da ulete u prazan prostor.To nismo na najbolji moguci nacin iskoristili za krila, koja su bila skoro pa beskorisna u prvom poluvremenu.Da ne spominjem Stanica koji nas je naravno po starom dobrom obicaju odbranio par nezgodnih suteva.Moram priznati da i pored slabe realizacije da smo danas imali puno koristi od Toskica, izborio je par sedmeraca.Iskreno ne secam se kada je toliko lopti islo na njega.Kada je posle usao Vujin dobili smo jos jednu opciju u napadu i Koreanci nisu mogli da se fokusiraju samo na Ilica i krila smo mnogo bolje koristili.I mene nervira Toskic sa njegovom pojavom i ja ne verujem da nam je i dalje prvi pivot reprezentacije, a smesan je ko crtani film.Meni je bilo cudno sto je Vujin tek poceo od drugog poluvremena, Vukovic podelio ravnopravno minutazu svim igracima ko da igramo protiv Saudijske Arabije.Ono sto me je malo nerivralo je to sto Sesum ima limitiranu ulogu, barem je danas imao i uglavnom je bio zaduzen za zadatke u odbrani.Prodanovic me je pozitivno iznenadio, u prvom poluvremenu neprimetan da bi se u drugom raspucao.Nikcevic su iskljucenja izbacila iz ritma, ali eto mu popravni sutra protiv Belorusa.


                    Koreja nije merilo nase snage, to od cega smo napravljeni cemo najbolje videti protiv Poljaka i Slovenaca.Mada moram priznati da svakako prija ovakva ubedljiva pobeda, posto sam mislio da ce ova danasnja utakmica liciti na onu sa OI kada smo se tek na kraju malo odlepili od njih.Tako mi je drago sto ih ovako dobili i zbog onog popunjenog pivota iz Koreje koji se mnogo unosio na pocetku utakmice.Ko da je kraj i da je Koreja blizu istorijskog uspeha.Pravio nam je puno problema, ali posle kada je Dragas usao, a Ilic je igrao posle samo napad nisu mogli da se sastave.Sada nasi mogu lakse da disu posto je plasman u osminu finala najverovatnije obezbedjen.Ziveo novi sistem takmicenja.

                    Mogu reci da sam malo iznenadjen spiskom, nisam ocekivao da ce se se na spisku naci Ilic i Marsenic i to ispred Markovica i Bjeljanskog.Misljenja sam da je Marsenic prerano gurnut u A tim, njegova visina nam je dobrodosla, ali mozda se desi da bas zbog toga sto je zelen da cemo ispastati u nekim bitnim utakmicama.Svakako pivot za buducnost samo da dobije jos malo na kilazi i bice zver u napadu.Za odbranu ne mogu jos da tvrdim kakav ce biti.Kao sto rekoh malo mi je cudno sto je dobio prednost u odnosu na Bjeljanskog.

                    Comment


                    • #40
                      Srbi nesto moraju raditi sa odbranom u prvom poluvremenu jer evo i protiv Juzne Koree i nas u kvalifikacijama odbrana dosta lose cuva pivota. Samo sto ste protiv nas imali Toromanovica koji je ekstra klasa, a ovaj Koreanac je dosta slabiji. Zamislite kad bi se tu poboljsali koliko bi lakse Stanicu bilo braniti neke suteve. Pod hitno je u odbrani Srbije potreban jedan specijalista kao kod Hrvata Gojun.

                      Comment


                      • #41
                        Makedonija vodi solidno na poluvremenu 21 : 13 protiv Katar.

                        Comment


                        • #42
                          Tunis nije normalan, isticu kandidaturu za drugo mjesto
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Jos vi dobijete Crnogorce i bas veselo u toj grupi
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #44
                              Makedonija je dobila i Katar sa 34 : 30 ovo je nasa druga pobeda. U utorak igramo protiv Island.
                              Last edited by DeMoN17; 13-01-13, 19:35.

                              Comment


                              • #45
                                Razbili smo Beloruse.20 golova za jedno poluvreme smo dali.

                                Ne secam se kada smo poslednji put igrali ovako lep rukomet.Svako je imao svoj udeo, u pocetku su nam golove davali krila, da bi se kasnije raspucali bekovi.Marsenic samo sto nije odvalio stativu od jacine tog udarca koliko se jako culo.
                                Treba uh se paziti, bili su ovako u deficitu protiv Poljaka, pa su stigli do neizvesne zavrsnice.Nije jos nista gotovo, samo treba malo da im limitiramo suteve sa bekovskih pozicija gde su nam dali 90% golova.I to bas na poziciji koju je danijel juce obelezeio da nam je najkriticnija.Sva sreca pa nemamo nikakvih problema sa pivotom, samo sto zameram je to sto se nasi poneki put pogube i ne isprate protivnicke bekove i njima posle ostaje lak posao.
                                Jos kad bi domacini malo brze azurirali statistiku i da se moze pristupiti svim bitnim podacima.Ovako imam osecaj ko da se sampionat odrzava u Kongu, totalna dezorganizacija.Treba Spanci toga da se stide.

                                Sve u svemu zadovoljan sam, ovakvo izdanje deluje zadovoljavajuce.

                                Comment

                                Working...
                                X