Announcement

Collapse
No announcement yet.

Svetsko prvenstvo u rukometu za muškarce - Španija 2013

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    dok ce Balkanci da se bore za bronzu.
    Poslije ovog vecerasnjeg meca ne bi rekao da je Danska favorit protiv Hrvata koji su odlicni i igraju najljepsi rukomet na svijetu. Hrvati su Madjare sa pola snage slomili, a veceras su se Danci pomucili i najvise zbog madjarske odbrane koja nikako da zaustavi krila protivnicki reprezentacija porazeni su.
    Slovencima se porazi u zadnjim sekundama sa prosli prvenstava vracaju na ovom prvenstvu i ako sudije ne budu pristrasne kao u svakoj utakmici Spanije tu bi mogli velike probleme napraviti. Slovenija je najbolje izbalansirana reprezentacija kojoj je odlicne temelje postavio Noka Serdarusic prije nekoliko godina.

    Comment


    • Danci nisu dobar match-up za Hrvate, odavno Hrvati nisu slavili protiv njih i njima i Francuzima su do sada bile redovne musterije.Treba videti da li i dalje imaju psihicku blokadu zvanu polufinale.I na OI su igrali najlepsi rukomet, pa su pokleknuli pred Francuzima.Danci ne bi popustili sa odbranom, da nisu bili tako ubedljivi u prvom poluvremenu.Ako tako budu nekonstantni u polufinalu tesko da ce izboriti plasman, a ja mislim da ce nauciti nesto iz toga i da isprave te greske.A i iskusnija su ekipa sto moze u ovoj fazi takmicenja biti presudno.

      Za Spance sam siguran da ce proci dalje.Ako nesto i ne bude stimalo kod njih u igri tu su publika i sudije da prevagnu u njihovu korist.Jos kada pogledas sta je Spanija u rukometu, a sta Slovenija to ce biti manje neizvesno polufinale.Sta se to desilo sa Draganom Gajicem, pa nije igrao?Ako on ne bude igrao(a danas nije), Slovencima padaju sanse protiv Spanaca.

      Comment


      • Hrvati objasnili Sve cestitke...prava poslastica u petak
        sigpic

        Comment


        • Vidjelo se sinoc da nemaju tu psihicku barijeru, jer u ekipi nemaju Balica koji je doprinosio tim barijerama i nekada losoj atmosferi. Sinoc mu je Duvnjak objasnio kako se sa Karabaticem radi kad pocne mumljati. Samo je zabijao golove i vracao se u odbranu i nije nijednom nasjeo na provokaciju kockara. Protiv Danaca trebaju se paziti suteva sa bekova koji su napadacki bolji od FRancuza i odgovara im odbrana 6-0 koju su Hrvati igrali vecim dijelom, pa bi se Goluza mogao vratit na 3-2-1.

          Sinoc sam vidio da Nikola u buducnosti nece biti pravi vodja Francuza kao gospodin Jerome Frenandez, ciji odlazak ova Francuska nece moci nadoknaditi.

          Gajic je zavrsio ovo SP, neka je povreda u pitanju, ali ne znam koja

          Comment


          • Originally posted by Maric91 View Post
            Danci nisu dobar match-up za Hrvate, odavno Hrvati nisu slavili protiv njih i njima i Francuzima su do sada bile redovne musterije.Treba videti da li i dalje imaju psihicku blokadu zvanu polufinale.I na OI su igrali najlepsi rukomet, pa su pokleknuli pred Francuzima.Danci ne bi popustili sa odbranom, da nisu bili tako ubedljivi u prvom poluvremenu.Ako tako budu nekonstantni u polufinalu tesko da ce izboriti plasman, a ja mislim da ce nauciti nesto iz toga i da isprave te greske.A i iskusnija su ekipa sto moze u ovoj fazi takmicenja biti presudno.

            Za Spance sam siguran da ce proci dalje.Ako nesto i ne bude stimalo kod njih u igri tu su publika i sudije da prevagnu u njihovu korist.Jos kada pogledas sta je Spanija u rukometu, a sta Slovenija to ce biti manje neizvesno polufinale.Sta se to desilo sa Draganom Gajicem, pa nije igrao?Ako on ne bude igrao(a danas nije), Slovencima padaju sanse protiv Spanaca.


            hahahhaaha hrvatska je dobila dance na olimpijskim igrama 32 - 21 a odavno ih nismo dobili hahhahhaha kad su oni nas dobili zanji put??? nissi ti nikad u zivotu gledao rukomet

            Comment


            • Pametan odgovor sa dobrim argumentima od tvoje strane nisam mogao da ocekujem.A sigurno necu to ni docekati dok god sam na ovom forumu.

              Istina je da sam zaboravio da ste letos igrali sa njima, ali Danci su odigrali ocajno OI.Sada je to druga prica i ozbiljnija su reprezentacija od Francuske oko koje se stvorila losa atmosfera i to zbog vise faktora.A i izgleda da imas malu memoriju u mozgu kada se ne secas poraza iz 2011 godine.Hvala sto si guglovao rezultat, jer ovako naravno da se toga ne bi setio. I vi ste njih tukli, ali oni su dobijali te bitnije utakmice i tu pre svega mislim na SP 2007 i EP 2008 da ne dodje do zabune.Samo sam hteo da se osvrnem na istoriju vasih meceva, ne mora da znaci da ce vas veceras ponovo dobiti Danci.

              Eto ako prodjete veceras probili ste tu barijeru zvanu polufinale od kada je Goluza tu i sigurno je da cete redovno osvajati medalje(tu pre svega mislim da cete igrati finale) u narednim takmicenjima, dok cemo mi tapkati u mestu.Razlozi su poznati zasto je to kod nas bas tako.

              Bitno da si se ti vratio, ipak si za sve nas strucnjak i sve sportove vrtis oko malog prsta.Svi se divimo tvom znanju.

              Comment


              • Ala siluju Danci, onako pravo, skandinavski
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Mocna Danska Padaju i Spanci u finalu, dzaba im i publika
                  sigpic

                  Comment


                  • Rutinski Danci odradili posao , od samog pocetka pa do samog kraja , bice pakleno finale ali mislim da Danci uzimaju zlato a Slovenci broncu
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Hrvati i Slovenci za trece. Mi smo igrali dobro dok se nismo raspali zbog medjuljudskih odnosa. Ima tu i izvesni Makedonac Kiro Lazarov. Crnogorci su bolji nego sto im je ucinak na ovom turniru.

                      Samo da kazem: A zamislite zajednicku reprezentaciju.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post
                        Hrvati i Slovenci za trece. Mi smo igrali dobro dok se nismo raspali zbog medjuljudskih odnosa. Ima tu i izvesni Makedonac Kiro Lazarov. Crnogorci su bolji nego sto im je ucinak na ovom turniru.

                        Samo da kazem: A zamislite zajednicku reprezentaciju.
                        Bilo nekad , i nece se vise nikad ponoviti

                        Comment


                        • spanjolci uzimaju prvenstvo 100% prejaki su za sve ostale u ovim okolnostim,kuci,suci,fizicki su najaci...iskreno danci sinoc nisu odigrali toliko dobru utakmicu koliko je hrvatska odigrala katastrofoalno u napadu ali i na odbijencima u obrani,alilovicu svaka cast ali usrali smo se i gotovo..!!! bronca je tu opet..kad vidim da s ovoliko lakoce ubijamo slovence zao mi je ovog sinocnjeg dvoboja

                          Comment


                          • Idemo Danska po zlato






                            Comment


                            • Pregazili ih Spanci ko plitak potok.

                              Vrlo slabo izdanje Danaca, ocekivao sam neizvestan mec.U pocetku su ih vadili golmani da se ne odlepe al kako se blizio kraj tako je prednost Spanaca sve vise rasla i rasla.Puno lopta su izgubili Danci sto su Spanci znali da kazne kontrama.Lindberg i Egert veoma losi, Hansen nesto pokusava, ali ga dobro cuvaju.Imaju i previse promasenih znacaja.18 golova za jedno poluvreme je previse, treba da se desi jedan veliki pad Spanaca u igri da bi moglo ovo da udje u neizvesnu zavrsnicu.Ali eto svakoj selekciji se desio dan da zakazu, tako je bilo Hrvatima u petak, danas je slucaj sa Dancima.Velika steta, ocekivao sam bolje finale, a kako stvari stoje sto pre cu ga zaboraviti.Jedino sto mi se svidja je to sto Danci nece da osvoje zlatnu medalju. Previse bi bilo s obzirom da su sledece godine domacini i da bi mogli da povezu tri zlata na velikim takmicenjima.Sledece godine ce uzvratiti istom merom Spancima, koji su tu gde jesu samo zato sto su domacini.
                              Last edited by Ricma; 27-01-13, 16:58. Reason: lapsus

                              Comment


                              • Kakav potop Danaca, ubili ih njihovom igrom, kontra na kontru...
                                Sto je najgore Sterbik skinuo 3-4suta, sve ostalo promasili,znaci Danci su dekoncentrisani ili su takticki nadigrani, da ne znaju gdje su.
                                Ovo je rjeseno, nema ovdje vise igre, Spanija prvak.
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X