Announcement

Collapse
No announcement yet.

Madden NFL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Madden NFL




    Igra li neko ? Meni je igrica odlicna , igram 3. sezonu sa Giantsima , prvu ispao u WC-u , drugu izgubio Super Bowl Trenutno u trecoj mi skor 8-3
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

  • #2
    Jel ima da se skine

    Comment


    • #3
      Pocecu ja uskoro. Kontam da necu moci ni onaj prvi level da dobijem.

      Aleksa, imas na torentima, samo treba da znas da je igra samo za konzole.
      sigpic

      Comment


      • #4
        Kod mene cini mi se imaju 4 levela , on ti automatski stavi na 2 ali ja sam prebacio na 3 posto sam nov pa da ne igram odmah na najjace , ali nije toliko strasno , jedina razlika manje-vise izmedju mene i kompa sto mene nikad ne sackuju a ja imam u proseku 7-8 sackova po mecu
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • #5
          Koji su likovi ovi iz EA Sports-a nikako da ga izdaju za PC.
          Ako zbog neceg kupim neku konzolu bice zbog Madden-a.......Izvinjavam se zbog

          Comment


          • #6
            Pa kako ne izbace za PC , imaju za sve sportove , neka izbace i za NFL , ne mora EA moze i 2KSports ;)

            Comment


            • #7
              Ja nisam ni znao da nema za PC , ja na xboxu igram , doduse nzm ni kako bi napravili za PC , na tastaturi bi bilo malo nezgodno igrati , trebao bi se dzojstik uzeti , jer kad QB baca loptu imas maltene 6-7 opcija kome dodati i jos caka , tesko bi bilo pohvatati na tastaturi , srecom uvek se moze i dzojstik za PC uzeti
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #8
                Moze da se igra na tastaturi kako hoces barem sam ja igrao bez ikakvih problema....zadnji Madden za PC su izdali jos 2008 i ako se dobro secam Vince Young je tada bio na naslovnoj ...cudo jedno je Madden Curse.

                Comment


                • #9
                  Da li je iko probao da igra Madden NFL 12 na PC-u sa emulatorom od PS2?
                  "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                  "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                  Comment


                  • #10
                    Jeste da tema nije vezana za Madden 08, ali posto nje nema i ova ce biti ok.
                    Odlucio sam da pokrenem Balkansku ligu za Madden 08, sve iformacije mozete naci na linku ispod (gde se mozete i prijaviti)
                    http://www.nfl-fans-serbia.com/t1591...to-life#523459

                    Comment


                    • #11
                      Posle 11 godina, opet na PC-u!

                      Čudi me da kokoške još nisu poletele.
                      sigpic

                      Comment


                      • #12

                        Comment

                        Working...
                        X