Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • samo šaomi braćo, nemo plaćate imena firmi

    faktički ne postoji telefon koji vredi više od soma jura, al ipak smo mi danas jedno veliko kupo-prodajno društvo.

    Koliko često čujete - vidi šta sam kupio
    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
    До поновног сусрета, твој Швабо

    mala H2H 2018/19
    suicide
    2019
    velika H2H 2019/20

    Comment


    • Svidja mi se, al je ckupo

      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Svakako... ja sam uzeo pre mesec dana i prezadovoljan sam.

        Ne vidim zašto bi tolika razlika u ceni bila opravdana. Okej ekran nije isti plus nema dual kameru, ali meni to lično ne smeta. A da za to plaćam dodatnih 200-300 evra mi ne pada na pamet.


        Gesendet von iPhone mit Tapatalk
        Nisam video odg ja krenuo opet da pitam. Treba sad ovih dana da uzmem. Ja nisam fanatik za ekrane čuda muda ludila, nek ima iste preformanse kao 7plus ovaj sada što imam, samo dužu bateriju i ja presrećan. A verujem da je bolji telefon.

        Plašio sam se da li Xr da uzimam zbog tog ekrana ali mislim da nije toliko velika i krupna stvar pogotovo za mene koga to ne zanima 2%.

        Comment


        • Nece te ni Xr usreciti sa baterijom. Ali dobro, vi fanatici jabuke ste navikli da uz telefon uvek nosite i punjac sa sobom

          Comment


          • Spoiler
            Baš mi je jabuka najodvratniji simbol koji mogu nositi jer simboliše zagriženu jabuku i simboliku Adama i Eve jer su smradovi namerno napravili to tako. Crn mi je telefon ne vidi se jabuka uopšte i opet bih uzeo takav.

            Znam da nisi mislio bukvalno jabuke ali moram malo da začinim, ne bih to bio ja...jer se gadim što se ljudi lože na ovo kao statusni simbol.


            Samo ne želim da dovodim sebe u situaciju da trošim energiju na telefon a svaki androdi me iznervirao. Znači ti smrdljvi andoridi od nekih čistača memorije preko nekih virusa sranja, kada sam imao, bukvalno sam poslednji razbio jer se gasio sa 25% baterije, Samsung neki.

            Veoma cenim Šaomi i svidja mi se jako ali pošto će mi otac uzeti preko paketa ili kako to ide, sve i da ima da se uzme Šaomi on mi ne bi uzeo.

            Tako da pošto bih samo ta dva proizvodjača uzeo u opticaj a mogu samo iphone onda biram izmedju 2-3 telefona, bez trunke loženja na precenjen uredjaj.

            Jedino ko je u društvu zadovoljan su ljudi sa iphone ili šaomi. Huawei nema niko a čuo sam da su ok, ali Samsung da mi džabe daju najnoviji model čekićem bih ga razbio. Da Bog da propali. Nisam uzeo njihov telefon a da nije bio sranje.

            Comment


            • Pa zavisi sve kada si imao androida, nije vise tipa 2007. kada je android bio sinonim za kocenje, a iphone za fluidnost. Verovatno ti kupili tih godina roditelji neki jeftiniji samsung, pa si prosao kako si si prosao. Ti danas da uzmes samsung ili huawei za te pare koliko kosta Xr, ti ne mozes da uzmes telefon koji ima manje od 4gb ram, tako da sa takvim telefon ne mozes da imas probleme koji su pre deset godina bili problem za android. Saomi radi odlican posao ako hoces jeftino da prodjes za solidan telefon, meni se oni vizuelno ne dopadaju, ali sve stvar ukusa. A za iphone telefone nemam reci, najvece su im inovacije poslednjih godina notch i veci telefoni, ostalo je sve isto kod njih.

              Comment


              • Redmi Note 7, samo RN7. Nenormalan, ali nenormalan telefon. 225 eura je kod nas, ne isplati se ni uzimati ga preko Alija, ajde sto leti i sto mu je baterija brutalna, ali kompletan izgled, kamera za te pare, osjecaj u ruci je nesto sto imaju samo flagship telefoni. Nista vise od njega vam ne treba za naredne 3-4 godine.

                Inace po jednom jakom i provjerenom izvoru Mi A3 ce imati 712 ili 730 cak Snapdragon, otisak prsta u displeju i OLED displej, podizu ljudi nenormalno ljestvicu ako se ovo pokaze tacnim.

                Pojavile su se informacije i za jedan Saomijev flagship

                New Xiaomi flagship - "Hercules"

                * Snapdragon 855
                * NFC
                * 3 rear cam + 1 front cam
                * In-display fingerprint scanner
                * Wireless charging
                Ovo je Mi Mix 4 vjerovatno.

                Ja sam davno dobio na RN5 Android P inace
                sigpic

                Comment


                • Mislim da je Poco i dalje best buy. Sad je oko 250e ja msm.

                  Bas me zanima kako ce Poco 2 da izgleda i kakva ce mu biti specifikacija. Ocekujem OLED ekran i glass back eventualno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Da li neko zna kako da resim problem sa zvukom? Gledao sam one tutorijale po youtubu ali nista ne pomaze. Zvucnici rade ali ocigledno drajveri zezaju. Windows 10 je u pitanju.


                    Attached Files
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Ja Poco u slobodnoj online trgovini nisam mogao da nadjem za manje od 250 jura, uhlavnom cene varira od 260 do 280.

                      Comment


                      • https://www.benchmark.rs/vesti/redmi...ja_video-80022

                        MASINA




                        https://www.mi-srbija.rs/vip-i-xiaomi-promocija
                        Promocija da se pokupi Mi8 za 169 eura
                        Last edited by Ser Deni ®; 07-05-19, 10:37.

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Mislim da je Poco i dalje best buy. Sad je oko 250e ja msm.

                          Bas me zanima kako ce Poco 2 da izgleda i kakva ce mu biti specifikacija. Ocekujem OLED ekran i glass back eventualno.
                          Poco ima najbolje specifikacije ali izgled mu nije nesto, nije sminka jednostavno. RN7 ne mozes da vjerujes kakav osjecaj ostavlja u ruci uz brutalnu kameru, bateriju i ponasanje u radu. I jedan i drugi su nenormalno nesto za te pare, pa ko sta vise voli
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Ser Deni [emoji2400
                            Svemirski dobar! [emoji16]

                            Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Poco ima najbolje specifikacije ali izgled mu nije nesto, nije sminka jednostavno. RN7 ne mozes da vjerujes kakav osjecaj ostavlja u ruci uz brutalnu kameru, bateriju i ponasanje u radu. I jedan i drugi su nenormalno nesto za te pare, pa ko sta vise voli
                              Da Redmi Note 7 izgleda bolje, izgleda svakako, ali S845 je S845

                              Po ovome sto sam citao juce, Poco F2 ce izgledati bas bolesno i imace opet prejak spec. Ako opet bude 300 jura, uzecu ga obavezno.

                              Mada ce vrv biti 100e skuplji od keca. Sto je i realno s obzirom sta ce sve pojacati. Taman kad bude spao na 300-350, tad ce mi ovaj vec imati godinu i po dana, tako da bi se moglo menjati.
                              Last edited by colke995; 07-05-19, 23:17.
                              sigpic

                              Comment


                              • Haos drugari, haos je ovo.

                                Huawei has immediately lost access to Android and Google


                                https://www.androidauthority.com/hua...ndroid-987873/
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X