Announcement

Collapse
No announcement yet.

Kompjuteri, igrice, sve vezano za tehnologiju...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cuti tu, imas jacu konfiguraciju od moje.

    Za sada ne mogu da pokrenem novi i proslogodisnji COD, AC Unity i Ancient Space.Ali preko toga cu preci, jer mogu GTA.

    Comment


    • Čekaj, šališ se ? Pa ovde većina koja postuje u ovoj sekciji ima PS3 i PS4 a kapiram da sam ja jedini koji ima još uvek na svom kompu DDR2 ram memoriju. Tragedija.
      Originally posted by Brajkula
      Veruj meni, radi kako hoćeš

      Brajkula, 2014. N.E

      Comment


      • Originally posted by Mladen View Post
        Čekaj, šališ se ? Pa ovde većina koja postuje u ovoj sekciji ima PS3 i PS4 a kapiram da sam ja jedini koji ima još uvek na svom kompu DDR2 ram memoriju. Tragedija.
        Budi i ti stedisa kao Paric pa ces imati DDR5. Sam si kriv brate.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Mladen View Post
          Čekaj, šališ se ? Pa ovde većina koja postuje u ovoj sekciji ima PS3 i PS4 a kapiram da sam ja jedini koji ima još uvek na svom kompu DDR2 ram memoriju. Tragedija.
          pff ja i dalje imam komp na kome imam 3 memorije od 256.. tj ddr1

          Last edited by l1m4r; 31-10-14, 16:50.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by Mladen View Post
            Čekaj, šališ se ? Pa ovde većina koja postuje u ovoj sekciji ima PS3 i PS4 a kapiram da sam ja jedini koji ima još uvek na svom kompu DDR2 ram memoriju. Tragedija.
            Nisi jedini.

            Comment


            • Originally posted by Mladen View Post
              Čekaj, šališ se ? Pa ovde većina koja postuje u ovoj sekciji ima PS3 i PS4 a kapiram da sam ja jedini koji ima još uvek na svom kompu DDR2 ram memoriju. Tragedija.
              Kontao sam da imas malo jaci komp od mog posto mozes da teras novije igre.Ja imam iz 2009 i kontam da ga teram jos dve godine, kod mene je bila dilema da li da uzmem DDR 2 ili DDR3, pa sam isao do periferije grada kako bih uzeo DDR3 posto ga nigde u gradu nije imalo.Ti me predstavljas ko da sam burzuj.Ja do sada nijednom nisam zalio sto nisam kupio konzolu.

              Comment


              • Mariću, ti jesi buržuj brate. Ne bi me čudilo da imaš fantomsku firmu kao Andrej Vučić.
                Originally posted by Brajkula
                Veruj meni, radi kako hoćeš

                Brajkula, 2014. N.E

                Comment


                • Ljudi, ajde da pitam i vas.

                  Imam LG L9 II, uzet u MTS na pretplatu. Telefon je okej, ali ima problem sa pozivima. Ranije nisam primetio koji je tačan uzrok toga ali danas sam skapirao u čemu je fora. Elem da krenem iz početka.

                  Telefon koirstio 4.4.2 Android. Bio je poslat na reklamaciju zbog tog problema. Posle nedelju dana je vraćen sa servisa sa objašnjenjem da je sredjen, testiran i da uredno radi. Bio je okej 10ak dana i danas je nastao problem. Tek sam se sada setio, prilikom guglanja, da sam pre poziva, slučajno pokrenuo kameru koja je izbacila grešku "failed to initialize", a da je to uzrok zbog čega ovaj telefon ima problem sa pozivima. Fosirao sam kameru dok se nije pojavila greška i onda pokušao sa pozivom. Nazvao sam kućni, uključio spikerfon i naravno na telefonu nisam čuo da pozvani broj zvoni. Restartovao telefon, ponovio poziv i sve je okej. Ponovo fosirao kameru dok se nije pojavila greška, i ponovo pozvao. Problem je tu ponovo.

                  Na žalost vidim da za ovo ne postoji neki fix, ili ja isti ne mogu da nadjem. Razmišljao sam se da sutra odmah telefon pošaljem na ponovnu reklamaciju, sa sada detaljno objašnjenim problemom zbog čega nastaje ovaj problem.

                  Da li mislite da šaljem telefon ponovo, ili da ga testiram 2-3 dana sa gugl kamera aplikacijom ? Čisto da vidim da li je fabrička aplikacija za kameru jedini razlog zbog čega se javlja ovaj problem ili je možda i nešto drugo u pitanju ?

                  Iskreno ne žurim se jer imam još dobrih 15ak meseci garancije.

                  EDIT : ne pomaže ni ovo...
                  Last edited by Mladen; 12-11-14, 20:11.
                  Originally posted by Brajkula
                  Veruj meni, radi kako hoćeš

                  Brajkula, 2014. N.E

                  Comment


                  • можда могу саветом да ти помогнем.

                    ако рекламираш апарат, у некој од пословница, њихово је да га предају у сервис а теби да дају заменски телефон.
                    након сервиса или ћеш добити свој предати, или ћеш добити потпуно нови апарат.

                    у сваком случају, све што си имао инсталирано у телефону више нећеш имати. али ће ти телефон сигурно радити и нећеш имати проблеме које си изнео.
                    пребаци на рачунар све што желиш да сачуваш и предај телефон на сервис.


                    ах, сад тек видим да ти се не жури, и да си вероватно знао све ово што ти написах :d ... у том случају пробај све што је у границама твојих могућности, па ако нема резултата увек можеш да им га предаш на сервис.
                    The No.336 rule of a gentleman:
                    Being a gentleman isn’t a form of courtship, it’s a way of life.

                    Comment


                    • Pazi, danas kad sam otišao i rekao da se i nakon njihove intervencije javlja isti problem, rekli su da će ga poslati ponovo. Rekoh ok, ali šta se dešava ako ponovo bude isto, nećete da ga šaljete ponovo na servis jer bi onda mi tako mogli sve u krug, kao ispravan a u stvari telefon ne radi kako treba. Kaže ne ne, onda ćemo drugačije rešiti taj problem.

                      Ništa, probao sam sa drugom aplikacijom za kameru, i ponovo se javlja isti problem. Ne mogu da verujem da je kamera uzrok svega. Šta sad, treba da se odreknem korišćenja kamere da bih mogao telefon da koristim za ono za šta je u prvoj liniji i stvoren...
                      Originally posted by Brajkula
                      Veruj meni, radi kako hoćeš

                      Brajkula, 2014. N.E

                      Comment


                      • могу само да те посаветујем да будеш упоран и да тражиш што више.

                        мој случај са теленорон (ако је ово исправно место да пишемо о овоме) ме је научио да не одустајем. они пропасти неће, а ја могу да профитирам.
                        узео сам модел телефона који према реклами на њиховом сајту има 2 гб интерне меморије и могућност коришћења картице до 32гб.
                        у реланости телефон не подржава картицу, што пише и на сајту сонија (ту марку сам узео).
                        покушао сам лепим, они су се према мени понашали као да сам мали, да се не изразим непристојно, те сам ја на крају одлучио да због тога што обмањују купца као заштићену категорију, мој душевни бол надокнаде са једним с5

                        у току су тешки преговори, а следећа истанца је заштитник права грађана и министарство трговине ... мене ништа не кошта да се дописујемо :d :d
                        Last edited by Gentleman; 12-11-14, 20:55.
                        The No.336 rule of a gentleman:
                        Being a gentleman isn’t a form of courtship, it’s a way of life.

                        Comment


                        • Ma opušteno, pa hvala Bogu da neću odustati. Daću im i ovaj put telefon na reklamaciju, i videću šta će da bude kada ga vrate. Sledeći put ukoliko se greška ponovo javi, nosim i tražim odmah da mi daju novi, i više neću da prihvatim nikakav servis jer je 2x više nego dovoljno da se problem reši. Naravno, ukoliko znaju da reše to. Sutra ću baš da ih pitam da li ustupaju drugi telefon na korišćenje, mada čisto sumnjam. Moraću da proverim šta piše u ugovoru.
                          Originally posted by Brajkula
                          Veruj meni, radi kako hoćeš

                          Brajkula, 2014. N.E

                          Comment


                          • Ja sam uzeo mobilni marke Sony pre godinu, dve, i desavalo mi se da kada slusam muziku ili neku slozeniju aplikaciju koristim da mi skroz ubaguje. I odnesem ja liku dva puta i genijalac mi dva puta radi opsti reset, jer verovatno nista drugo i ne zna. I meni pukne film i vise nisam ni isao kod njega , a i nisam imao nesto mnogo ni vremena da se sad tim bakcem. Tako da ti servisi i sve to, sve je obicna farsa.

                            E sad, ti ili iskuliraj taj problem ili idi svaki dan pa ih smaraj, ako te ispale ides preko zastite potrosaca.
                            http://www.zastitapotrosaca.gov.rs/

                            Comment


                            • Ma u principu ja sam ih prilikom prvog nošenja telefona na servis odmah pitao šta se dešava ukoliko mi telefon vrate sa servisa a da ponovo javlja istu grešku. Kaže ne bi trebalo da ga pošalju ukoliko se greška ne otkloni, a ukoliko se javi, dobićete zamenu u vidu novog telefona istog modela ili drugog. Prema tome ne cimam se uopšte, ja ću svoja prava da ostvarim na ovaj ili onaj način.
                              Originally posted by Brajkula
                              Veruj meni, radi kako hoćeš

                              Brajkula, 2014. N.E

                              Comment






                              • Jel igrao neko GTA 5, navodno je ovo slika iz te igrice

                                Comment

                                Working...
                                X